Об установлении единых ставок фиксированного налога по Алгинскому району
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 7 февраля 2012 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 февраля 2012 года № 3-3-137. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 1 марта 2018 года № 148
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 01.03.2018 № 148 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его официального опубликования).

Алға ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 ақпандағы № 14 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 17 ақпанда № 3-3-137 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 наурыздағы № 148 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 01.03.2018 № 148 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Сноска. В заголовке, в тексте и в приложении указанного решения на казахском языке слова "ставкаларын", "ставкалары", "ставкасы" заменены словами "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "мөлшерлемесі", текст на русском языке не меняется решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 26.04.2017 № 94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) районный маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Шешімнің қазақ тіліндегі атауындағы, мәтініндегі және қосымшасындағы "ставкаларын", "ставкалары", "ставкасы" сөздері "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "мөлшерлемесі" сөздерімен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 26.04.2017 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 422 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Установить единые ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц для всех налогоплательщиков осуществляющих деятельность на территории Алгинского района, согласно приложению.
2. Признать утратившими силу решения районного маслихата от 28 января 2009 года № 2 "Об установлении ставок фиксированного налога на объекты налогообложения по Алгинскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-3-70, опубликованное в районной газете "Жұлдыз - Звезда" № 10 от 24 февраля 2009 года) и от 8 апреля 2009 года № 5 "О внесении изменений и дополнений в решение № 2 "Об установлении ставок фиксированного налога на объекты налогообложения по Алгинскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-3-75, опубликованное в районной газете "Жұлдыз-Звезда" № 19-20 от 5 мая 2009 года).

1. Алға ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 28 қаңтардағы № 2 "Алға ауданы бойынша салық нысандарына салынатын нақтыланған салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-70 тіркелген, аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінің 2009 жылғы 24 ақпандағы № 10 санында жарияланған) және 2009 жылғы 8 сәуірдегі № 5 "2009 жылғы 28 қаңтардағы № 2 "Алға ауданы бойынша салық нысандарына салынатын салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-75 тіркелген, аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінің 2009 жылғы 5 мамырдағы № 19-20 санында жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.