О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 21 декабря 2012 года № 9-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 11 января 2013 года № 1876. Утратило силу решением маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 06 апреля 2015 года № 31-11
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 06.04.2015 № 31-11.
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными решением маслихата района Т. Рыскулова от 20.11.2014 № 28-14.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. По тексту слова "ветеринарии" заменить словами "агропромышленного комплекса" и слова "государственных организаций здравоохранения" исключить решением маслихата района Т. Рыскулова от 20.11.2014 № 28-14.
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, в размере четырех месячных расчетных показателей.
2. Признать утратившим силу решение маслихата района Т. Рыскулова "Об оказании разовой социальной помощи" от 24 декабря 2008 года № 12-5 (зарегистрирован в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 6-8-75, опубликованное 31 января 2009 года в газете "Кұлан таңы" № 9).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по развитию местного самоуправления, экономики, финансов и бюджета районного маслихата Жантакбаева Багдата Болатовича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Т. Копбаев Б. Шамаев

Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-7 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 қаңтарда № 1876 болып тіркелді. Күші жойылды – Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 31-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 06.04.2015 № 31-11 шешімімен (ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк 10 күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Ескерту. Тақырыпқа өзгерістер енгізілді – Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 20.11.2014 № 28-14 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Мәтініндегі бойынша "ветеринария ұйымдарының" деген сөз "агроөнеркәсіптік кешен" деген сөздермен ауыстырылды және "мемлекеттік денсаулық сақтау" деген сөздер алынып тасталды – Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 20.11.2014 № 28-14 шешімімен.
"Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi Заңының 18 бабының 5 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. Ауылдық елдi мекендерде тұратын және жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына төрт айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде отын сатып алу үшiн әлеуметтiк көмек берiлсiн.
2. "Бір жолғы әлеуметтік көмек беру туралы" Т.Рысқұлов аудандық маслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-5 шешімінің (нормативтік қүқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-8-75 болып тіркелген, 2009 жылғы 31 қаңтардағы № 9 "Құлан таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Жантақбаев Бағдат Болатұлына жүктелсін.
4. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сесиясының төрағасы хатшысы
Т. Көпбаев Б. Шамаев