Об утверждении схем зонирования и поправочных коэффициентов на базовые налоговые ставки в целях налогообложения по городу Форт-Шевченко и селу Баутино
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 12 сентября 2012 года № 7/46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 03 октября 2012 года № 2164. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 17 марта 2017 года № 10/88
Сноска. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 17.03.2017 № 10/88 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовке слово "поселку" заменено словом "селу", - решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 29.10.2015 № 34/233(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии статьи 8,11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года № 442, статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и подпункта 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схем зонирования и поправочные коэффициенты на базовые налоговые ставки в целях налогообложения по городу Форт-Шевченко и селу Баутино, согласно приложениям № 1 и № 2.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 29.10.2015 № 34/233(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 29.10.2015 № 34/233(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Председатель сессии
А. Тасболатов
Секретарь районного
маслихата
А.Досанова
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по Тупкараганскому району"
Ж. Утепбергенова
12 сентября 2012 года
Начальник государственного
учреждения "Тупкараганский
районный отдел земельных
отношении"
М. Досжанов
12 сентября 2012 года
Приложение № 1
к решению районного маслихата

Форт-Шевченко қаласы мен Баутин ауылы бойынша салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасын және базалық салықтық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 7/46 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 03 қазанда № 2164 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 10/88 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 17.03.2017 № 10/88 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 15.03.2016 № 39/269 шешімімен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 20 маусым 2003 жылғы № 442 Жер Кодексінің 8,11-баптарына, 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-ІV "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 387-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. № 1 және № 2 қосымшаларға сәйкес Форт-Шевченко қаласы мен Баутин ауылы бойынша салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасы және базалық салықтық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 15.03.2016 № 39/269 шешімімен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 29.10.2015 № 34/233 шешімімен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Сессия төрағасы
А. Тасболатов
Аудандық мәслихат
хатшысы
А.Досанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған ауданы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Ж. Утепбергенова
12 қыркүйек 2012 жыл
"Түпқараған аудандық жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
М. Досжанов
12 қыркүйек 2012 жыл
Түпқараған аудандық мәслихатының

№ 7/46 от 12 сентября 2012 года
Схема зонирования в целях налогообложения по городу Форт-Шевченко и селу Баутино
масштаб 1:150 000
Сноска.В приложении 1 слова "поселку", "поселок", "поселке" заменены словами "селу", "село", "селе", - решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 29.10.2015 № 34/233(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
(см бумажный вариант)
Приложение № 2
к решению районного маслихата
№ 7/46 от 12 сентября 2012 года
Поправочные коэффициенты на базовые налоговые ставки по городу Форт-Шевченко и селу Баутино
Сноска.В приложении 2 слова "поселку", "поселок", "поселке" заменены словами "селу", "село", "селе", - решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 29.10.2015 № 34/233(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Зоны
Территориальные административные единицы
Поправочные коэффициенты
I
Побережье моря, село Баутино, населенный пункт Аташ
1,5
II
Промышленные земли
1,5
III
Селитебная зона (центр города Форт-Шевченко)
1,4
IV
Селитебная зона (новые строения города Форт-Шевченко)
1,3
V
Полоса вдоль дороги ( автомобильные дороги районного значения ) на обе стороны по 100 метр
1,0
VI
Резервная зона-1
0,5
VII
Резервная зона-2
0,5
VIII
Резервная зона-3
0,5
Описание зон
I зона - побережье моря , село Баутино, населенный пункт Аташ. Ширина берега - 1 километр.
Общественно-административные здания в селе Баутино снабжены автономными источниками тепла и воды. В поселке находятся две школы, филиал политехнического колледжа, поликлиника, детский сад, гостиницы, места общественного питания, спортивные площадки.
II зона - промышленные земли
III зона –селитебная зона, в центре города, туда входят улицы М.Абдихаликова, Жамбыла, Т.Алиева, Д.Таджиева, О.Турмаганбетулы, Ж.Мынбайулы, Т.Алниязулы, Н.Шымырова, Ж.Кызылбаева, Х.Бекжанова, С.Ургенишбайулы, И.Жанболатовой. В этой зоне расположены административные здания, средние школы, музыкальные школы, спортивные площадки, детские сады, молодежный центр, дом связи, библиотеки, поликлиника, больничный комплекс, мечеть, церковь, рынок, гостиницы, музейный комплекс, магазины, кафе, рестораны. Общественно -административные здания в городе Форт-Шевченко имеют автономные линии водо-теплоснабжения и канализации.
IV зона- селитебная зона, состоит из вновь осваиваемых индивидуальных земельных участков на строительство.
V зона - полоса вдоль автомобильных дорог районного значения , на обе стороны по 100 метров.
VI зона - резервная зона-1.
VII зона - резервная зона-2.
VIII зона - резервная зона-3.

2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 7/46
шешіміне
№ 1 - қосымша
Форт-Шевченко қаласы мен Баутин ауылы бойынша салық мақсатында аймақтарға бөлу схемасы
масштаб 1:150 000
Ескерту. 1-Қосымшада "поселкесі", "поселкесінің", "поселкесінде" деген сөздер "ауылы", "ауылының" "ауылында" деген сөздермен ауыстырылды – Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 29.10.2015 № 34/266 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
(Суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Түпқараған аудандық мәслихатының
2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 7/46
шешіміне
№ 2 - қосымша
Форт-Шевченко қаласы және Баутин ауылы бойынша базалық салықтық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Ескерту. 2-Қосымшада "поселкесі", "поселкесінің", "поселкесінде" деген сөздер "ауылы", "ауылының" "ауылында" деген сөздермен ауыстырылды – Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 29.10.2015 № 34/266 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 15.03.2016 № 39/269 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Аймақ
Аумақтық әкімшілік бірліктер
Түзету коэффициенттері
I
Теңіз жағалауы, Баутин ауылы, Аташ елді мекені
1,5
II
Өнеркәсіп жерлері
1,5
III
Селитебтік аймақ (Форт-Шевченко қаласының орталығы)
1,4
IV
Селитебтік аймақ (Форт-Шевченко қаласындағы жаңа құрылыс)
1,3
V
Жол қапталы (аудандық маңызы бар автокөлік жолдары) 100 метрден екі жаққа
1,0
VI
Резервтегі аймақ -1
0,5
VII
Резервтегі аймақ -2
0,5
VIII
Резервтегі аймақ -3
0,5
Аймақтардың сипаттамасы
I аймақ - теңіз жағалауы, Баутин ауылы және Аташ елді мекені. Жағаның ені - 1километр.
Баутин ауылының әкімшілік-қоғамдық ғимараттары дербес жылу, су көздерімен қамтамасыз етілген. Баутин ауылында екі орта мектеп, политехникалық колледж филиалы, емхана, балабақша, қонақ үйлер, қоғамдық тамақтану орындары, спорт алаңдары бар.
II аймақ - өнеркәсіп жерлері.
III аймақ - селитебтік аймақ, қаланың орталық бөлігі, оған М.Әбдіхалықов, Жамбыл, Т.Әлиев, Д.Тәжиев, О.Тұрмағанбетұлы, Ж.Мыңбайұлы, Т.Әлниязұлы, Н.Шымыров, Ж.Қызылбаев, Х.Бекжанов, С.Үргенішбайұлы, И.Жанболатова атындағы көшелер кіреді. Бұл аймақта негізгі әкімшілік ғимараттары, орта білім беретін мектептер, өнер мектебі, спорттық алаңдар, балабақшалар, жастар үйі, байланыс үйі, кітапхана, емхана, аурухана қалашығы, мешіт, шіркеу, базар, қонақ үйі, мұражай кешені, дүкендер, кафе, мейрамханалар орналасқан. Форт-Шевченко қаласының әкімшілік - қоғамдық ғимараттары дербес су, жылу, канализация жүйелерімен қамтамасыз етілген.
IV аймақ - селитебтік аймақ, жаңадан игеріліп жатқан жеке құрылыс учаскелерінен тұрады.
V аймақ - аудандық маңызы бар автокөлік жолдарының екі жағындағы 100 метрлік жол қапталы.
VІ аймақ - резервтік аймақ - 1.
VІІ аймақ - резервтік аймақ - 2.
VІІІ аймақ - резервтік аймақ - 3.