Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 29 октября 2012 года № 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 ноября 2012 года № 3869. Утратило силу постановлением акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 20 декабря 2020 года № 170
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 20.12.2020 № 170 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Методикой расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, утвержденной приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306, акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме, находящемся по адресу: село Силантьевка, улица Ленина, дом № 75, в размере 64,63 (шестьдесят четыре тенге шестьдесят три тиын) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Б. Ахметов

Мемлекеттік жалға берілетін үйдегі коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 29 қазандағы № 285 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 қарашада № 3869 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 170 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 20.12.2020 № 170 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97-бабының 1-тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 бұйрығымен бекітілген, Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесіне сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Силантьевка ауылы, Ленин көшесі, 75 үй мекенжайы бойынша орналасқан мемлекеттік жалға берілетін үйдегі коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін айына жалпы алаңның бір шаршы метріне 64,63 теңге мөлшерінде төлемақы мөлшері белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 30.06.2014 № 146 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Б. Ахметов