Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Павлодарского района
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 20 апреля 2012 года N 5/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 мая 2012 года N 12-11-165. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 29 марта 2013 года N 14/94
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 29.03.2013 N 14/94.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандарта государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Оказывать социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан, имеющих право на социальную выплату:
1) инвалиды и участники Великой Отечественной войны (далее – ВОВ);
2) вдовы погибших воинов ВОВ, не вступившие в повторный брак;
3) награжденные труженики тыла;
4) бывшие несовершеннолетние узники концлагерей;
5) жены умерших инвалидов ВОВ;
6) лица, проработавшие не менее шести месяцев в период с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года;
7) инвалиды и участники Афганской войны (далее – афганцы);
8) инвалиды и участники ликвидации последствий аварии на Чернобыльской атомной электростанции (далее – чернобыльцы);
9) лица, достигшие пенсионного возраста;
10) лица, имеющие онкологическое заболевание;
11) лица, имеющие туберкулезное заболевание;
12) студенты, обучающиеся по гранту акима области из малообеспеченных семей, оставшиеся без попечения родителей, сироты;
13) малообеспеченные граждане, среднедушевой доход семьи которых не превышает установленного размера прожиточного минимума;
14) лица, освободившиеся из мест лишения свободы;
15) дети-сироты;
16) инвалиды 1 группы и дети-инвалиды до 18 лет;
17) лица, пострадавшие вследствие чрезвычайной ситуации природного и/или техногенного характера;
18) многодетные семьи, имеющие четырех и более детей;
19) женщины со сроком беременности до 12 недель;
20) безработные, зарегистрированные в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ Павлодарского района", обучающиеся на курсах профессиональной подготовки, переподготовки и повышения квалификации;

Павлодар ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 сәуірдегі N 5/28 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 мамырда N 12-11-165 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы N 14/94 шешімімен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 29.03.2013 N 14/94 шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 56-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Әлеуметтік төлемге құқылы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек көрсету:
1) Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушылары (бұдан әрі – ҰОС);
2) қайтадан некеге тұрмаған ҰОС қаза болған жауынгерлердің жесірлері;
3) марапатталған тыл еңбеккерлері;
4) шоғырланған лагерлердің бұрынғы кәмелет жасқа толмаған тұтқындары;
5) қайтыс болған ҰОС мүгедектерінің әйелдері;
6) 1941 жылғы 22 маусымнан 1945 жылғы 9 мамырға дейінгі кезеңде алты айдан кем емес жұмыс істеген тұлғалар;
7) Ауған соғысының мүгедектері мен қатысушылары (бұдан әрі – ауғандықтар);
8) Чернобыль атом электрстанциясындағы апат салдарын жоюдың мүгедектері мен қатысушылары (бұдан әрі – чернобылдықтар);
9) зейнеткерлік жасқа толған тұлғалар;
10) онкологиялық науқастары бар тұлғалар;
11) туберкулез науқастары бар тұлғалар;
12) облыс әкімінің гранты бойынша оқып жатқан аз қамтамасыз етілген отбасылардан, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, жетім студенттер;
13) отбасының жан басына шаққандағы табысы белгіленген ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын аз қамтамасыз етілген азаматтар;
14) бас бостандығынан айыру жерлерінен босатылған тұлғалар;
15) жетім балалар;
16) 1 топтағы мүгедектер және 18 жасқа дейінгі мүгедек балалар;
17) табиғи және/немесе техногендік сипаттағы төтенше жағдай салдарынан зардап шеккен тұлғалар;
18) төрт және одан көп баласы бар көп балалы отбасылар;
19) 12 аптаға дейінгі жүктілік мерзімі бар әйелдер;
20) "Павлодар ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде тіркелген, кәсіби даярлау, қайта даярлау және біліктілікті арттыру курстарында оқып жатқан жұмыссыздар;

21) одинокие матери;
22) лица, осуществляющие погребение безработных граждан, не работавших более трех месяцев;
23) лица, достигшие 100-летнего возраста и старше;
24) малообеспеченные семьи, имеющие детей дошкольного возраста не обучающихся в мини-центрах;
25) многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алка" или "Кумыс алка";
26) лица, получающие социальное пособие по возрасту.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 25.10.2012 N 9/68 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Для получения социальной помощи необходимо предоставить в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Павлодарского района" (далее – отдел) следующие документы по каждой категории, указанной в пункте 1 настоящего решения:
1) для категории, указанной в подпункте 1) для единовременной выплаты материальной помощи ко Дню Победы, для ежемесячной материальной помощи на приобретение лекарств, для ежемесячной материальной помощи на погашение жилищно-коммунальных услуг, для единовременной материальной помощи на протезирование зубов, для выплаты  материальной помощи на погашение затрат по электрическому отоплению за период отопительного сезона 7 месяцев, для единовременной материальной помощи на ремонт жилья (облицовка дома), для ежемесячной материальной помощи на абонентскую плату за телефон, для единовременной материальной помощи на ремонт жилья, для единовременной материальной помощи на подписку газет, для единовременной материальной помощи ко Дню Победы на подарочные наборы – согласно списка, предоставляемого Павлодарским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика (далее РНН);
2) для категорий, указанных в подпунктах 2), 3), 4), 6) для единовременной материальной помощи ко Дню Победы - согласно списка, предоставляемого Павлодарским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, РНН;

21) жалғыз басты аналар;
22) үш айдан артық жұмыс істемеген жұмыссыз азаматтарды жерлейтін тұлғалар;
23) 100 жасқа толған және асқан тұлғалар;
24) шағын орталықта оқымайтын мектепке дейінгі жастағы балалары бар аз қамтамасыз етілген отбасылар;
25) "Алтын алқа" немесе "Күміс алқа" алқаларымен марапатталған көп балалы аналар;
26) жасы бойынша әлеуметтік жәрдемақы алатын тұлғалар.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2012.10.25 N 9/68 (жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Әлеуметтік көмек алу үшін "Павлодар ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі – бөлім) осы шешімнің 1 тармағында әрбір санат бойынша көрсетілген келесі құжаттарды, ұсыну қажет:
1) 1) тармақшада көрсетілген санат үшін Жеңіс күні қарсаңында біржолғы материалдық көмек үшін, дәрі-дәрмектер сатып алуға ай сайынғы материалдық көмек үшін, тұрғын үй-коммуналдық қызметтерді өтеуге ай сайынғы материалдық көмек үшін, тістерді протездеуге біржолғы материалдық көмек үшін, 7 ай жылу беру маусымы кезеңінде электрмен жылыту бойынша шығындарды өтеуге материалдық көмек үшін, тұрғын үй жөндеуге (үйді қаптау) біржолғы материалдық көмек үшін, телефон үшін абоненттік төлемге ай сайынғы материалдық көмек үшін, тұрғын үй жөндеуге біржолғы материалдық көмек үшін, газеттеріне жазылуға біржолғы материалдық көмек үшін, Жеңіс күні қарсаңында сыйлық жиынтықтарына біржолғы материалдық көмек үшін – тегі, аты, әкесінің аты, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Павлодар аудандық бөлімі ұсынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі, "Қазпошта" акционерлік қоғамының жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген немесе екінші деңгейдегі ашық банкінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірі (әрі қарай СТТН);
2) 2), 3), 4), 6) тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін Жеңіс күні қарсаңында біржолғы материалдық көмек үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының нөмірін, СТТН көрсете отырып, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Павлодар аудандық бөлімі ұсынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі;

3) для категорий, указанных в подпунктах 2), 4) для ежемесячной материальной помощи на погашение жилищно-коммунальных услуг -  согласно списка, предоставляемого Павлодарским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, РНН;
4) для категории, указанной в подпункте 4) для единовременной материальной помощи на ремонт жилья - согласно списка, предоставляемого Павлодарским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", на установку электрического отопления, на погашение затрат по электрическому отоплению за период отопительного сезона 7 месяцев, на подписку газет "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" - согласно списка, предоставляемого акимами сельских округов и сел, с указанием номера лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика;
5) для категорий, указанных в подпунктах 3), 6), 7), 8), 16), 18) для единовременной материальной помощи на подписку газет - согласно списка, предоставляемого Павлодарским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, РНН;
6) для категории, указанной в подпункте 7) для единовременной материальной помощи ко Дню вывода войск из Афганистана, для ежемесячной материальной помощи на погашение затрат по жилищно-коммунальным услугам, для ежеквартальной материальной помощи на оздоровление – согласно списка, предоставляемого Павлодарским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, РНН;
для единовременной материальной помощи для поездки на экскурсию в город Астана согласно списка, предоставляемого акимами сельских округов и сел, с указанием номера лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика;

3) 2), 4) тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін тұрғын үй-коммуналдық қызметтерді өтеуге ай сайынғы материалдық көмек үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының нөмірін, СТТН көрсете отырып, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Павлодар аудандық бөлімі ұсынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі;
4) тармақшада көрсетілген санат үшін тұрғын үй жөндеуге біржолғы материалдық көмек үшін - "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Павлодар облыстық филиалы Павлодар аудандық бөлімшесі ұсынатын тізімге сәйкес, электрмен жылытуды орнатуға, 7 ай жылу беру маусымы кезеңінде электрмен жылыту бойынша шығындарды өтеуге, "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсете отырып, ауылдық округтер мен ауыл әкімдері ұсынатын тізімге сәйкес "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" газеттеріне жазылуға;
5) 3), 6), 7), 8), 16), 18) тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін  газеттеріне жазылуға біржолғы материалдық көмек үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының нөмірін, СТТН көрсете отырып, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Павлодар аудандық бөлімі ұсынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі;
6) 7) тармақшада көрсетілген санат үшін әскерлерді Ауғанстаннан шығару күні қарсаңында біржолғы материалдық көмек үшін, тұрғын үй-коммуналдық қызметтер бойынша шығындарды өтеуге ай сайынғы материалдық көмек үшін, сауықтыруға тоқсан сайынғы материалдық көмек үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының нөмірін, СТТН көрсете отырып, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Павлодар аудандық бөлімі ұсынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі;
Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсете отырып, ауылдық округтер мен ауыл әкімдері ұсынатын тізімге сәйкес Астана қаласына экскурсияға баруға біржолғы материалдық көмек үшін;

7) для категории, указанной в подпункте 8) для единовременной материальной помощи ко Дню защитника Отечества, для ежемесячной материальной помощи на погашение затрат по жилищно-коммунальным услугам, для ежеквартальной материальной помощи на оздоровление, для единовременной материальной помощи на протезирование зубов - согласно списка, предоставляемого Павлодарским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, РНН;
для единовременной материальной помощи для поездки на экскурсию в город Астана согласно списка, предоставляемого акимами сельских округов и сел, с указанием номера лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика;
8) для категории, указанной в подпункте 9) для ежеквартальной материальной помощи на погашение затрат по жилищно-коммунальным услугам пенсионерам, получающим минимальный размер пенсии и социальное пособие – согласно списка, предоставляемого Павлодарским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, РНН;
для единовременной материальной помощи для поездки на экскурсию в город Астана согласно списка, предоставляемого акимами сельских округов и сел, с указанием номера лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика;
9) для категории, указанной в подпункте 9) для единовременной материальной помощи ко Дню пожилых людей, одиноким пенсионерам, получающим минимальный размер пенсий, для ежеквартальной материальной помощи одиноким пенсионерам на жилищно-коммунальные услуги, для ежеквартальной материальной помощи одиноким и одиноко проживающим пенсионерам - согласно списка, предоставляемого акимами сельских округов и сел, с указанием номера лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, РНН;
10) для категории, указанной в подпункте 9) для единовременной материальной помощи на оздоровление - согласно списка, предоставляемого советом ветеранов района, заявление о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, копии РНН, копии удостоверения личности, копии книги регистрации граждан (или справка с адресного бюро), копия медицинского заключения о необходимости прохождения санаторно-курортного лечения, пенсионное удостоверение;

7) 8) тармақшада көрсетілген санат үшін Отан қорғаушылар күні қарсаңында біржолғы материалдық көмек үшін, тұрғын үй-коммуналдық қызметтер бойынша шығындарды өтеуге ай сайынғы материалдық көмек үшін, сауықтыруға тоқсан сайынғы материалдық көмек үшін, тістерді протездеуге біржолғы материалдық көмек үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының нөмірін, СТТН көрсете отырып, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Павлодар аудандық бөлімі ұсынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі;
Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсете отырып, ауылдық округтер мен ауыл әкімдері ұсынатын тізімге сәйкес Астана қаласына экскурсияға баруға біржолғы материалдық көмек үшін;
8) 9) тармақшада көрсетілген санат үшін тұрғын үй-коммуналдық қызметтер үшін шығындарды өтеуге және азық-түлікті төмендетілген бағамен сатып алуға тоқсан сайынғы материалдық көмек зейнеткерлік жасқа толған және зейнетақының ең төмен мөлшерін немесе әлеуметтік жәрдемақылар алатын тұлғалар үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының нөмірін, СТТН көрсете отырып, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Павлодар аудандық бөлімі ұсынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі;
Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсете отырып, ауылдық округтер мен ауыл әкімдері ұсынатын тізімге сәйкес Астана қаласына экскурсияға баруға біржолғы материалдық көмек үшін;
9) 9) тармақшада көрсетілген санат үшін Қарттар күні қарсаңында біржолғы материалдық көмек үшін, зейнетақының ең төмен мөлшерін алатын жалғызiлiктi зейнеткерлерге жалғызiлiктi зейнеткерлерге тұрғын үй-коммуналдық қызметтерге тоқсан сайынғы материалдық көмек үшін, жалғызілікті және жалғыз тұратын зейнеткерлерге сайынғы материалдық көмек үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының нөмірін, СТТН көрсете отырып, ауылдық округтер мен ауыл әкімдері ұсынатын тізімдерге сәйкес;
10) 9) тармақшада көрсетілген санат үшін сауықтыруға біржолғы материалдық көмек үшін – ауданның ардагерлер кеңесі ұсынатын тізімге сәйкес "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының нөмірін, СТТН көшірмесін, жеке куәлігінің көшірмесін, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесін (немесе мекенжайлық бюродан анықтама) көрсете отырып, материалдық көмек тағайындау туралы өтініш, санаторлық-курорттық емделуден өту қажеттілігі туралы медициналық қорытындының көшірмесі, зейнеткерлік куәлік;

11) для категории, указанной в подпункте 9) (лица, имеющие звания "Почетный гражданин Павлодарского района") для единовременной материальной помощи на подписку газет - согласно списка, предоставляемого аппаратом маслихата;
12) для категории, указанной в подпункте 10) для материальной помощи лицам, страдающим онкологическими заболеваниями – заявление, копии лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, копии РНН, копии удостоверения личности, копии книги регистрации граждан (или справка с адресного бюро), справка с медицинского учреждения;
13) для категории, указанной в подпункте 11) для материальной помощи больным с заразной формой туберкулеза на проезд, на питание - заявление, копии лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, копии РНН, копии удостоверения личности, копии книги регистрации граждан (или справка с адресного бюро), справка с медицинского учреждения;
14) для категории, указанной в подпункте 12) для материальной помощи на оплату за обучение в высших учебных заведениях области по факту заключенного договора на обучение по гранту акима области, материальная помощь на проживание, питание и проезд - заявление, копии лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, копии РНН, копии удостоверения личности, копии книги регистрации граждан (или справка с адресного бюро), договор на оказание образовательных услуг по гранту акима области, акт обследования жилищно-бытовых условий и материального положения получателя, проведенной комиссией при акиме сельских округов и сел, с учетом доходов не превышающим размера прожиточного минимума на момент обращения, справки о доходах членов семьи;
15) для категории, указанной в подпункте 13) для единовременной материальной помощи на лечение, приобретение лекарств, на развитие личного подворья - заявление, копии лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, копии РНН, копии удостоверения личности, копии книги регистрации граждан (или справка с адресного бюро), акт обследования жилищно-бытовых условий и материального положения получателя, проведенной комиссией при акиме сельских округов и сел, с учетом доходов не превышающим размера прожиточного минимума на момент обращения, ходатайство комиссии при акимах сельских округов и сел, справки о доходах членов семьи;

11) 9) тармақшада көрсетілген санат үшін ("Павлодар ауданының Құрметті азаматы" атағы бар тұлғалар) газеттерге жазылуға біржолғы материалдық көмек үшін – мәслихат аппараты ұсынатын тізімге сәйкес;
12)  10) тармақшада көрсетілген санат үшін онкологиялық ауруға шалдыққан тұлғаларға жылына екі рет материалдық көмек үшін – өтініш, "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының көшірмесі, СТТН көшірмесі, жеке куәлігінің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі (немесе мекенжайлық бюродан анықтама), медициналық мекемеден анықтама;
13) 11) тармақшада көрсетілген санат үшін туберкулездың жұқпалы формасы бар науқастар үшін жол ақысына, тамақтандыруға материалдық көмек - өтініш, "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының көшірмесі, СТТН көшірмесі, жеке куәлігінің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі (немесе мекенжайлық бюродан анықтама), медициналық мекемеден анықтама;
14) 12) тармақшада көрсетілген санат үшін облыс әкімінің гранты бойынша оқу үшін жасалған шарт фактісімен облыстың жоғары оқу орындарында оқу үшін төлеуге материалдық көмек үшін, тұру, тамақтану және жол ақысына материалдық көмек - өтініш, "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының көшірмесі, СТТН көшірмесі, жеке куәлігінің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі (немесе мекенжайлық бюродан анықтама), облыс әкімінің гранты бойынша білім беру қызметтерін көрсетуге келісім шарт, өтініш жасалған сәтте ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын табыстарды ескере отырып, ауылдық округтер мен ауыл әкімдері жанындағы комиссия өткізген алушының тұрғын үй-тұрмыстық шарттары мен материалдық жағдайын тексеру актісі, отбасы мүшелерінің табысы туралы анықтамалар;
15) 13) тармақшада көрсетілген санат үшін емделуге, дәрі-дәрмектер сатып алуға, жеке қонысын дамытуға біржолғы материалдық көмек үшін - өтініш, "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының көшірмесі, СТТН көшірмесі, жеке куәлігінің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі (немесе мекенжайлық бюродан анықтама), өтініш жасалған сәтте ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын табыстарды ескере отырып, ауылдық округтер мен ауыл әкімдері жанындағы комиссия өткізген алушының тұрғын үй-тұрмыстық шарттары мен материалдық жағдайын тексеру актісі, ауылдық округтер мен ауыл әкімдері жанындағы комиссиялардың қолдаухаттары, отбасы мүшелерінің табысы туралы анықтамалар;

16) для категории, указанной в подпункте 14) для единовременной материальной помощи на оздоровление - заявление, копии лицевого счета  открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, копии РНН, копии удостоверения личности, копии книги регистрации граждан (или справка с адресного бюро), копию справки об освобождении;
17) для категорий, указанных в подпунктах 15), 24) для единовременной материальной помощи к Новому году – согласно списков, предоставляемых акимами сельских округов и сел и государственным учреждением "Отдел образования Павлодарского района";
18) для категории, указанной в подпункте 16) для единовременной материальной помощи детям-инвалидам до 18 лет ко Дню защиты детей, для единовременной помощи ко Дню инвалида - согласно списка, предоставляемого Павлодарским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, РНН;
19) для категории, указанной в подпункте 17) для единовременной материальной помощи - заявление, копии лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, копии РНН, копии удостоверения личности, копии книги регистрации граждан (или справка с адресного бюро), акт противопожарной службы о пожаре или заключение, выданное уполномоченным органом в порядке, установленным действующим законодательством Республики Казахстан, акт обследования жилищно-бытовых условий и материального положения получателя, проведенной комиссией при акиме сельских округов и сел, с учетом доходов не превышающим размера прожиточного минимума на момент обращения, справки о доходах членов семьи;
20) для категории, указанной в подпункте 18) для единовременной социальной помощи на приобретение топлива, для ежеквартальной материальной помощи, для ежеквартальной помощи на содержание ребенка в детском саду - заявление, копии лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, копии РНН, копии удостоверения личности, копии книги регистрации граждан (или справка с адресного бюро), акт обследования жилищно-бытовых условий и материального положения получателя, проведенной комиссией при акиме сельских округов и сел, с учетом доходов не превышающим размера прожиточного минимума на момент обращения, справки о доходах членов семьи;

16) 14) тармақшада көрсетілген санат үшін сауықтыруға  біржолғы материалдық көмек үшін - өтініш, "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының көшірмесі, СТТН көшірмесі, жеке куәлігінің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі (немесе мекенжайлық бюродан анықтама), босату туралы куәлігінің көшірмесі;
17) 15), 24) тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін Жаңа жыл қарсаңында біржолғы материалдық көмек үшін – ауылдық округтер мен ауыл әкімдері және "Павлодар ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі ұсынатын тізімдерге сәйкес;
18) 16) тармақшада көрсетілген санат үшін балаларды қорғау күні қарсаңында 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға біржолғы материалдық көмек үшін, мүгедектер күні қарсаңында біржолғы материалдық көмек үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының нөмірін көрсете отырып, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Павлодар аудандық бөлімі ұсынатын тізімге сәйкес;
19) 17) тармақшада көрсетілген санат үшін біржолғы материалдық көмек үшін - өтініш, "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының көшірмесі, СТТН көшірмесі, жеке куәлігінің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі (немесе мекенжайлық бюродан анықтама), Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында белгіленген тәртіпте өкілетті орган берген өртке қарсы қызметінің өрт туралы актісі немесе қорытындысы, өтініш жасалған сәтте ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын табыстарды ескере отырып, ауылдық округтер мен ауыл әкімдері жанындағы комиссия өткізген алушының тұрғын үй-тұрмыстық шарттары мен материалдық жағдайын тексеру актісі, отбасы мүшелерінің табысы туралы анықтамалар;
20) 18) тармақшада көрсетілген санат үшін отын сатып алуға біржолғы әлеуметтік көмек үшін, тоқсан сайынғы материалдық көмек үшін, баланы балабақшада ұстауға тоқсан сайынғы әлеуметтік көмек үшін - өтініш, "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының көшірмесі, СТТН көшірмесі, жеке куәлігінің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі (немесе мекенжайлық бюродан анықтама), өтініш жасалған сәтте ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын табыстарды ескере отырып, ауылдық округтер мен ауыл әкімдері жанындағы комиссия өткізген алушының тұрғын үй-тұрмыстық шарттары мен материалдық жағдайын тексеру актісі, отбасы мүшелерінің табысы туралы анықтамалар;

21) для категории, указанной в подпункте 19) для единовременной социальной помощи по беременности - заявление, копии лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, копии РНН, копии удостоверения личности, копии книги регистрации граждан (или справка с адресного бюро), справку подтверждающую беременность;
22) для категории, указанной в подпункте 20) для ежемесячной материальной помощи на период обучения – список, предоставляемый отделом занятости, с указанием фамилии, имени, отчества, РНН, лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня;
23) для категории, указанной в подпункте 21) для ежемесячной материальной помощи на приобретение детского питания - заявление, копии лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, копии РНН, копии удостоверения личности, копии книги регистрации граждан (или справка с адресного бюро), копия свидетельства о рождении ребенка, документ подтверждающий статус одинокой матери;
24) для категории, указанной в подпункте 22) для единовременной материальной помощи пособие на погребение - заявление, копии лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, копии РНН, копии удостоверения личности, копии книги регистрации граждан (или справка с адресного бюро), копия свидетельства о смерти, копия трудовой книжки;
25) для категории, указанной в подпункте 23) для единовременной материальной помощи ко Дню пожилых людей - список с указанием фамилии, имени, отчества, года рождения, РНН, лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, предоставляемого акимами сельских округов и сел;
26) для категории, указанной в подпункте 25) для единовременной материальной помощи на подписку газет "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" согласно списка, предоставляемого акимами сельских округов и сел, с указанием номера лицевого счета, открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика;
27) для категории, указанной в подпункте 26) для единовременной материальной помощи ко Дню пожилых людей - согласно списка, предоставляемого Павлодарским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика.

21) 19) тармақшада көрсетілген санат үшін әйелдерді жүктілік бойынша уақытында есепке алуды ынталандыру үшін біржолғы әлеуметтік көмек үшін - өтініш, "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының көшірмесі, СТТН көшірмесі, жеке куәлігінің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі (немесе мекенжайлық бюродан анықтама), жүктілігін растайтын анықтама;
22) 20) тармақшада көрсетілген санат үшін оқу кезеңі үшін ай сайынғы материалдық көмек үшін – тегі, аты, әкесінің аты, СТТН, "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шоты көрсетілген жұмыспен қамту бөлімі ұсынатын тізім;
23) 21) тармақшада көрсетілген санат үшін балалар тамағын сатып алуға ай сайынғы материалдық көмек үшін - өтініш, "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының көшірмесі, СТТН көшірмесі, жеке куәлігінің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі (немесе менкенжайлық бюродан анықтама), баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі, жалғыз басты ана деңгейін растайтын құжат;
24) 22) тармақшада көрсетілген санат үшін жерлеуге жәрдем біржолғы материалдық көмек үшін - өтініш, "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының көшірмесі, СТТН көшірмесі, жеке куәлігінің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі (немесе мекенжайлық бюродан анықтама), қайтыс болу туралы куәлігінің көшірмесі, еңбек кітапшасының көшірмесі;
25) 23) тармақшада көрсетілген санат үшін қарттар күні қарсаңында біржолғы материалдық көмек үшін – тегі, аты, әкесінің аты, туған жылы, СТТН, "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шоты көрсетілен ауылдық округтер мен ауыл әкімдері ұсынатын тізім;
26) 25) тармақшада көрсетілген санат үшін "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсете отырып, ауылдық округтер мен ауыл әкімдері ұсынатын тізімге сәйкес "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" газеттеріне жазылуға біржолғы материалдық көмек үшін;
27) 26) тармақшада көрсетілген санат үшін "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсете отырып, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Павлодар облыстық филиалы Павлодар аудандық бөлімшесі ұсынатын тізімге сәйкес Қарттар күні қарсаңында біржолғы материалдық көмек үшін.

Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 25.10.2012 N 9/68 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Отделу назначать социальную выплату и оказывать услуги категориям граждан, указанным в пункте 1 настоящего решения, по видам:
1) для категории, указанной в подпункте 1) - единовременная материальная помощь в размере 70000 тенге ко Дню Победы, ежемесячная материальная помощь на приобретение лекарств в размере 1 минимального расчетного показателя (далее – МРП), ежемесячная  материальная помощь на погашение жилищно-коммунальных услуг в размере 2,3 МРП, единовременная материальная помощь на протезирование зубов в размере 20000 тенге, материальная помощь на погашение затрат по электрическому отоплению в размере 10 МРП за период отопительного сезона 7 месяцев, единовременная материальная помощь в размере 200 МРП в 2012 году на ремонт жилья (облицовка дома), ежемесячная материальная помощь на абонентскую плату за телефон в размере 1 МРП, единовременная материальная помощь на ремонт жилья в размере 30 МРП, единовременная материальная помощь на подписку газет "Ардагер ветеран", "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Егемен Казахстан", "Казахстанская правда", "Заман тынысы", "Нива" в размере, установленном подписной ценой на год, единовременная материальная помощь ко Дню Победы на подарочные наборы в размере 5000 тенге;
2) для категорий, указанных в подпунктах 2), 3), 4), 5), 6) - единовременная материальная помощь ко Дню Победы в размере 3000 тенге;
3) для категорий, указанных в подпунктах 2), 4) - ежемесячная материальная помощь на погашение жилищно-коммунальных услуг в размере 1,3 МРП;
4) для категории, указанной в подпункте 4) - единовременная материальная помощь на ремонт жилья в размере 30 МРП;
единовременная материальная помощь для установки электрического отопления в размере 40 минимальных расчетных показателей, единовременная материальная помощь на погашение затрат по электрическому отоплению за период отопительного сезона 7 месяцев в размере 10 минимальных расчетных показателей, единовременная материальная помощь на подписку газет "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" в размере, установленном подписной ценой на год;
5) для категорий, указанных в подпунктах 3), 6) - единовременная материальная помощь на подписку газет "Заман тынысы", "Нива" в размере, установленном подписной ценой на год;
6) для категории, указанной в подпункте 7) - единовременная материальная помощь ко Дню вывода войск из Афганистана в размере 5 МРП, ежемесячная материальная помощь на погашение затрат по жилищно-коммунальным услугам в размере 1,3 МРП, единовременная материальная помощь на подписку газет "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" в размере, установленном подписной ценой на год, ежеквартальная материальная помощь на оздоровление в размере 4 МРП;
единовременная материальная помощь для поездки на экскурсию в город Астана в размере 13 минимальных расчетных показателей;

Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2012.10.25 N 9/68 (жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Бөлім осы шешімнің 1 тармағында көрсетілген азаматтар санаттарына әлеуметтік төлем тағайындасын және келесі түрлер бойынша қызметтер көрсетсін:
1) 1) тармақшада көрсетілген санат үшін – Жеңіс күні қарсаңында 70000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, дәрі-дәрмектер сатып алуға 1 айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі – АЕК) мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек, тұрғын үй-коммуналдық қызметтерді өтеуге 2,3 АЕК мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек, тістерді протездеуге 20000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, 7 ай жылу беру маусымы кезеңінде электрмен жылыту бойынша шығындарды өтеуге 10 АЕК мөлшерінде материалдық көмек, тұрғын үй жөндеуге (үйді қаптау) 2012 жылы 200 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, телефон үшін абоненттік төлемге 1 АЕК мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек, тұрғын үй жөндеуге 30 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, "Ардагер ветеран", "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Егемен Қазақстан", "Казахстанская правда", "Заман тынысы", "Нива" газеттеріне жазылуға бір жылға арналған жазылу бағасымен белгіленген мөлшерде біржолғы материалдық көмек, Жеңіс күні қарсаңында сыйлық жиынтықтарына 5000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
2) 2), 3), 4), 5), 6) тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін – Жеңіс күні қарсаңында 3000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
3) 2), 4) тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін – тұрғын үй-коммуналдық қызметтерді өтеуге 1,3 АЕК мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек;
4) 4) тармақшада көрсетілген санат үшін – тұрғын үй жөндеуге 30 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
электрмен жылытуды орнатуға 40 ең төменгі есептік көрсеткіші мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, 7 ай жылу беру маусымы кезеңінде электрмен жылыту бойынша шығындарды өтеуге 10 ең төменгі есептік көрсеткіші мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" газеттеріне жазылуға бір жылға арналған жазылу бағасымен белгіленген мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
5) 3), 6) тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін – "Заман тынысы", "Нива" газеттеріне жазылуға бір жылға арналған жазылу бағасымен белгіленген мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
6) 7) тармақшада көрсетілген санат үшін – әскерлерді Ауғанстаннан шығару күні қарсаңында 5 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, тұрғын үй-коммуналдық қызметтер бойынша шығындарды өтеуге 1,3 АЕК мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек, "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" газеттеріне жазылуға бір жылға арналған жазылу бағасымен белгіленген мөлшерде біржолғы материалдық көмек, сауықтыруға 4 АЕК мөлшерінде тоқсан сайынғы материалдық көмек;
Астана қаласына экскурсияға баруға 13 ең төменгі есептік көрсеткіші мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;

7) для категории, указанной в подпункте 8) - единовременная материальная помощь ко Дню защитника Отечества в размере 5 МРП, единовременная материальная помощь на подписку газет "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" в размере, установленном подписной ценой на год, единовременная материальная помощь на протезирование зубов в размере 10000 тенге, ежемесячная материальная помощь на погашение затрат по жилищно-коммунальным услугам в размере 1,3 МРП, ежеквартальная материальная помощь на оздоровление в размере 4 МРП;
единовременная материальная помощь для поездки на экскурсию в город Астана в размере 13 минимальных расчетных показателей;
8) для категории, указанной в подпункте 9) - единовременная материальная помощь ко Дню пожилых людей в размере 2 МРП, одиноким пенсионерам, получающим минимальный размер пенсий, ежеквартальная материальная помощь одиноким пенсионерам на жилищно-коммунальные услуги в размере 2 МРП, ежеквартальная материальная помощь одиноким и одиноко проживающим пенсионерам в размере 3 МРП, единовременная материальная помощь на оздоровление в размере 49000 тенге, ежеквартальная материальная помощь на погашение затрат по жилищно-коммунальным услугам пенсионерам, получающим минимальный размер пенсии или социальное пособие, в размере 2 МРП, единовременная материальная помощь на подписку газет "Егемен Казахстан", "Казахстанская правда", "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" в размере, установленном подписной ценой на год пенсионерам, получившим звание "Почетный гражданин Павлодарского района";
единовременная материальная помощь для поездки на экскурсию в город Астана в размере 13 минимальных расчетных показателей;
9) для категории, указанной в подпункте 10) - материальная помощь лицам, страдающим онкологическими заболеваниями в размере 10 МРП два раза в год;
10) для категории, указанной в подпункте 11) - материальная помощь больным с заразной формой туберкулеза на проезд в размере 0,5 МРП, материальная помощь больным с заразной формой туберкулеза на питание - 6 месяцев в размере 4 МРП;
11) для категории, указанной в подпункте 12) - материальная помощь на оплату за обучение в высших учебных заведениях области по факту заключенного договора на обучение по гранту акима области, материальная помощь на проживание, питание и проезд в размере 15235 тенге на период обучения - 10 месяцев;
12) для категории, указанной в подпункте 13) - единовременная материальная помощь на лечение, приобретение лекарств в размере 10 МРП, единовременная материальная помощь на развитие личного подворья в размере 75 МРП;

7) 8) тармақшада көрсетілген санат үшін – Отан қорғаушылар күні қарсаңында 5 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" газеттеріне жазылуға бір жылға арналған жазылу бағасымен белгіленген мөлшерде біржолғы материалдық көмек, тістерді протездеуге 10000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, тұрғын үй-коммуналдық қызметтер бойынша шығындарды өтеуге 1,3 АЕК мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек, сауықтыруға 4 АЕК мөлшерінде тоқсан сайынғы материалдық көмек;
Астана қаласына экскурсияға баруға 13 ең төменгі есептік көрсеткіші мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
8) 9) тармақшада көрсетілген санат үшін – зейнетақының ең төмен мөлшерін алатын жалғызiлiктi зейнеткерлерге Қарттар күні қарсаңында 2 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, жалғызiлiктi зейнеткерлерге тұрғын үй-коммуналдық қызметтерге 2 АЕК мөлшерінде тоқсан сайынғы материалдық көмек, жалғызілікті және жалғыз тұратын зейнеткерлерге 3 АЕК мөлшерінде тоқсан сайынғы материалдық көмек, сауықтыруға 49000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, тұрғын үй-коммуналдық қызметтер үшін шығындарды өтеуге және азық-түлікті төмендетілген бағамен сатып алуға 2 АЕК  мөлшерінде тоқсан сайынғы материалдық көмек зейнеткерлік жасқа толған және зейнетақының ең төмен мөлшерін немесе әлеуметтік жәрдемақылар алатын тұлғалар, "Павлодар ауданының Құрметті азаматы" атағын алған зейнеткерлер үшін "Егемен Қазақстан", "Казахстанская правда", "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" газеттеріне жазылуға бір жылға арналған жазылу бағасымен белгіленген мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
Астана қаласына экскурсияға баруға 13 ең төменгі есептік көрсеткіші мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
9) 10) тармақшада көрсетілген санат үшін – онкологиялық ауруға шалдыққан тұлғаларға жылына екі рет 10 АЕК мөлшерінде материалдық көмек;
10) 11) тармақшада көрсетілген санат үшін – туберкулездың жұқпалы формасы бар науқастар үшін жол ақысына 0,5 АЕК мөлшерінде материалдық көмек, туберкулездың жұқпалы формасы бар науқастар үшін тамақтандыруға 6 ай бойы 4 АЕК мөлшерінде материалдық көмек;
11) 12) тармақшада көрсетілген санат үшін – облыс әкімінің гранты бойынша оқу үшін жасалған шарт фактісімен облыстың жоғары оқу орындарында оқу үшін төлеуге материалдық көмек, 10 ай оқу кезеңінде тұру, тамақтану және жол ақысына 15235 теңге мөлшерінде материалдық көмек;
12) 13) тармақшада көрсетілген санат үшін – емделуге, дәрі-дәрмектер сатып алуға 10 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, жеке қонысын дамытуға 75 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;

13) для категории, указанной в подпункте 14) - единовременная материальная помощь на оздоровление в размере 10 МРП;
14) для категории, указанной в подпункте 15) - единовременная материальная помощь к Новому году в размере 0,5 МРП;
15) для категории, указанной в подпункте 16) - единовременная материальная помощь ко Дню инвалида в размере 3 МРП, единовременная материальная помощь инвалидам 1 группы на подписку газет "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" в размере, установленном подписной ценой на год, единовременная материальная помощь детям-инвалидам до 18 лет ко Дню защиты детей в размере 0,5 МРП;
16) для категории, указанной в подпункте 17) - единовременная материальная помощь в размере 100 МРП;
17) для категории, указанной в подпункте 18) - единовременная социальная помощь на приобретение топлива со среднедушевым доходом не превышающим размера прожиточного минимума в размере 10 МРП, единовременная материальная помощь на подписку газет "Заман тынысы", "Нива" в размере, установленном подписной ценой на год, ежеквартальная материальная помощь в размере 3 МРП, ежеквартальная социальная помощь на содержание ребенка в детском саду, со среднедушевым доходом семьи, не превышающим размера прожиточного минимума в размере 10 000 тенге;
18) для категории, указанной в подпункте 19) - единовременная социальная помощь для мотивации своевременного взятия на учет женщин по беременности в размере 10 МРП;
19) для категории, указанной в подпункте 20) - ежемесячная материальная помощь в размере 5 МРП за период обучения;
20) для категории, указанной в подпункте 21) - ежемесячная материальная помощь на приобретение детского питания в размере 2 МРП;
21) для категории, указанной в подпункте 22) - единовременная материальная помощь пособие на погребение в размере 10 МРП;
22) для категории, указанной в подпункте 23) - единовременная материальная помощь ко Дню пожилых людей в размере 5000 тенге;
23) для категории, указанной в подпункте 24) - единовременная материальная помощь к Новому году в размере 0,5 МРП;
24) для категории, указанной в подпункте 25) – единовременная материальная помощь на подписку газет "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" в размере, установленном подписной ценой на год;
25) для категории, указанной в подпункте 26) – единовременная материальная помощь ко Дню пожилых людей в размере 2 минимальных расчетных показателей.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 25.10.2012 N 9/68 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

13) 14) тармақшада көрсетілген санат үшін – сауықтыруға 10 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
14) 15) тармақшада көрсетілген санат үшін – Жаңа жыл қарсаңында 0,5 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
15) 16) тармақшада көрсетілген санат үшін – Мүгедектер күні қарсаңында 3 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, 1 топтағы мүгедектерге "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" газеттеріне жазылуға бір жылға арналған жазылу бағасымен белгіленген мөлшерде біржолғы материалдық көмек, балаларды қорғау күні қарсаңында 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға 0,5 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
16) 17) тармақшада көрсетілген санат үшін – 100 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
17) 18) тармақшада көрсетілген санат үшін – жан басына шаққанда ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын табысымен отын сатып алуға 10 АЕК мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек, "Заман тынысы", "Нива" газеттеріне жазылуға бір жылға арналған жазылу бағасымен белгіленген мөлшерде біржолғы материалдық көмек, 3 АЕК мөлшерінде тоқсан сайынғы материалдық көмек, жан басына шаққанда ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын табысымен баланы балабақшада ұстауға 10000 теңге мөлшерінде тоқсан сайынғы әлеуметтік көмек;
18) 19) тармақшада көрсетілген санат үшін – әйелдерді жүктілік бойынша уақытында есепке алуды ынталандыру үшін 10 АЕК мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек;
19) 20) тармақшада көрсетілген санат үшін – оқу кезеңі үшін 5 АЕК мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек;
20) 21) тармақшада көрсетілген санат үшін – балалар тамағын сатып алуға 2 АЕК мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек;
21) 22) тармақшада көрсетілген санат үшін – жерлеуге жәрдем 10 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
22) 23) тармақшада көрсетілген санат үшін – Қарттар күні қарсаңында 5000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
23) 24) тармақшада көрсетілген санат үшін – Жаңа жыл қарсаңында 0,5 АЕК мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
24) 25) тармақшада көрсетілген санат үшін - "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" газеттеріне жазылуға бір жылға арналған жазылу бағасымен белгіленген мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
25) 26) тармақшада көрсетілген санат үшін - Қарттар күні қарсаңында 2 ең төменгі есептік көрсеткіші мөлшерінде біржолғы материалдық көмек.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2012.10.25 N 9/68 (жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету района.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Ж. Бейсембаев
Секретарь маслихата                        Б. Оралов

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және аудан бюджеті мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Cессия төрағасы                            Ж. Бейсембаев
Мәслихат хатшысы                           Б. Оралов