О предоставлении социальной помощи специалистам, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах для приобретения топлива
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области № 54-V от 27 июля 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 2 августа 2012 года № 4-4-203. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области 29 декабря 2018 года № 202-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области 29.12.2018 № 202-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и на основании предложения районного акимата, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить единовременную социальную помощь на приобретение топлива в размере 5000 (пяти тысяч) тенге специалистам государственных организаций, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 15.10.2014 № 217-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 14 апреля 2010 года № 183-ІV "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс жасайтын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қорғау, мәдениет және спорт салаларының мамандарына отын сатып алуы үшін бір жолғы ақшалай төлемдерді тағайындау, қаржыландыру және төлеу туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-4-159, опубликованное в районной газете "Нарын таңы" от 27 июня 2010 года за № 22).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (К. Нурманова) районного маслихата по вопросам социальной, правовой защиты населения, законности, здравоохранения, образования, культуры, молодежного дела и депутатской этики.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющии обязанности председателя
очередной V сессии районного маслихата,
секретарь районного маслихата
Ж. Кадимов

Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мамандарға отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 шілдедегі № 54-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 тамызда № 4-4-203 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 202-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 29.12.2018 № 202-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағы 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 5 тармағына сәйкес аудандық әкімдіктің ұсынысы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1.Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін 5000 (бес мың) теңге мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек берілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 15.10.2014 № 217-V шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 183-ІV "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс жасайтын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қорғау, мәдениет және спорт салаларының мамандарына отын сатып алуы үшін бір жолғы ақшалай төлемдерді тағайындау, қаржыландыру және төлеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4-4-159 санымен тіркелген, аудандық "Нарын таңы" газетінің 2010 жылғы 27 маусымдағы № 22 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың халықты әлеуметтік, құқықтық қорғау, заңдылық, денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет, жастар ісі және депутаттық этика жөніндегі тұрақты комиссиясына (К. Нұрманова) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті V сессиясы
төрағасының міндетін атқарушы,
Аудандық мәслихат хатшысы
Ж. Қадимов