О бюджете города Семей на 2013-2015 годы
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 12/65-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2012 года за N 2791. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2013 года № 01-26/463)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 26.12.2013 № 01-26/463).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 7375 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2781) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 720 210,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 503 294 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 92 665 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 404 041 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 720 210,2 тысяч тенге;
2) затраты – 25 215 494,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 768,1 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 12 986,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 218,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-)506 052,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 506 052,7 тысяч тенге:
поступление займов – 204 363,0 тысяч тенге;
погашение займов – 2 218,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 303 907,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 01.03.2013 № 14/79-V; с изменениями, внесенными решениями маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 03.05.2013 № 16/88-V; от 24.07.2013 № 20/104-V; от 21.08.2013 № 22/114-V; от 15.11.2013 24/123-V; от 13.12.2013 № 25/128-V (вводится в действие с 01.01.2013).

Семей қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/65-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет Департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда № 2791 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 01-26/463 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 26.12.2013 № 01-26/463 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 7375-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2781 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет 123-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 720 210,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 503 294 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 92 665 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 404 041 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 720 210,2 мың теңге;
2) шығындар – 25 215 494,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 10 768,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 12 986,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 218,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-)506 052,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 506 052,7 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 204 363,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 218,0 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 303 907,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 01.03.2013 N 14/79-V шешімімен; өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 03.05.2013 № 16/88-V; 24.07.2013 № 20/104-V; 21.08.2013 № 22/114-V; 15.11.2013 № 24/123-V; 13.12.2013 № 25/128-V шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 240 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 15.11.2013 № 24/123-V (вводится в действие с 01.01.2013).
3. Учесть на 2013 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источников выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты в размере 100%, согласно решению Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2781).
4. Городскому отделу Казначейства с 1 января 2013 года производить зачисление сумм доходов в городской бюджет по установленным нормативам.
5. Учесть в бюджете города затраты:
1) на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан;
2) на оказание социальной помощи специалистам в соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» на одного получателя – 8 655 тенге в год.
6. В соответствии со статьей 238 Трудового кодекса Республики Казахстан установить гражданским служащим образования и культуры, работающим в аульной (сельской) местности за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности определяется местным исполнительным органом, по согласованию с местным представительным органом.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру, в процессе исполнения бюджета на 2013 год, согласно приложению 4.
8. Утвердить объем поступлений в бюджете на 2013 год от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения, согласно приложению 5.
9. Учесть в бюджете бюджетные программы сельских округов, поселков, согласно приложениям 678.
10. Предусмотреть в бюджете города Семей на 2013 год целевые текущие трансферты из областного бюджета:
на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан – 238 224 тысяч тенге;
на обеспечение повышения компьютерной грамотности населения – 17 440 тысяч тенге;
на проведение первоочередных работ по обеспечению теплоснабжения города – 200 000 тысяч тенге;

2. Ауданның (облыстық маңызы бар қаланының) жергілікті атқарушы органның резерві – 240 000 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 15.11.2013 N 24/123-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2013 жылға арналған төлем көздерінен ұсталатын әлеуметтік салық, жеке табыс салығы, төлем көздерінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша табысты бөлу нормативтері Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2781 болып тіркелген) шешіміне сәйкес 100 % мөлшерінде ескерілсін.
4. Қалалық қазынашылық бөлімі 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қалалық бюджетке кірістер сомасын белгіленген нормативтер бойынша есептеуді жүргізсін.
5. Келесі шығындар қала бюджетінде ескерілсін:
1) азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек;
2) «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 5 тармағына сәйкес мамандарға әлеуметтік көмек көрсетуге жылына бір алушыға - 8 655 теңге.
6. Қазақстан Республикасы Еңбек Кодексінің 238-бабына сәйкес ауылдық (селолық) мекендерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет азаматтық қызметкерлерінің еңбек ақысын және тарифтік ставкаларын бюджеттік қаражаттар есебінен қалалық жағдайларда бұл қызметтердің түрлерімен айналысатын азаматтық қызметкерлердің еңбек ақысымен және ставкалармен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылату белгіленсін.
Ауылдық (селолық) мекендерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет мамандарының қызмет тізілімі жергілікті өкілді органмен келісіліп, жергілікті атқарушы органмен анықталады.
7. 2013 жылға арналған жергілікті бюджетті орындау барысында секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізілімі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2013 жылға арналған бюджетке ауыл шаруашылық мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер көлемі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Бюджетте ауылдық округтердің, кенттердің бюджеттік бағдарламалары 678-қосымшаларға сәйкес ескерілсін.
10. Семей қаласының 2013 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын:
мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке – 238 224 мың теңге;
тұрғындардың компьютер сауаттылығының жоғарылатуын қамтамасыз етуге – 17 440 мың теңге;
қалада үздіксіз жылумен қамтуға арналған бірінші кезекті жұмыстарды жүргізуге – 200 000 мың теңге;

на приобретение учебно-методического комплекса для общеобразовательных школ – 2 426 тысяч тенге;
на подготовку и участие в республиканских спортивных мероприятиях КГКП «Футбольный клуб «Спартак» – 21 332 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 03.05.2013 № 16/88-V; с изменениями, внесенными решениями маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21.08.2013 № 22/114-V; от 15.11.2013 № 24/123-V (вводится в действие с 01.01.2013).
10-1. Предусмотреть в бюджете города Семей на 2013 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 613 269,2 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 154 548,7 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 27 778 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства – 21 390 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах – 38 193 тысяч тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 202 646,2 тысяч тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 15 579 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10-1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 03.05.2013 № 16/88-V; от 21.08.2013 № 22/114-V; от 15.11.2013 № 24/123-V (вводится в действие с 01.01.2013).
10-2. Предусмотреть в бюджете города Семей на 2013 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 71 156 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов – 2 965 тысяч тенге;
на предоставление специальных социальных услуг – 45 514 тысяч тенге, в том числе:
введение стандартов специальных социальных услуг – 32 675 тысяч тенге;
развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждений – 12 839 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 405 439 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы – 23 409 тысяч тенге, в том числе:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 16 388 тысяч тенге;

жалпы орта білім беретін мектептерге оқу-әдістемелік кешендерін сатып алуға – 2 426 мың теңге;
«Спартак» футбол клубы» КМҚК республикалық спорттық іс-шараларға дайындау және қатысуға – 21 332 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 03.05.2013 N 16/88-V шешімімен; өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 21.08.2013 № 22/114-V; 15.11.2013 № 24/123-V шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
10-1. Семей қаласының 2013 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен дамуға арналған нысаналы трансферттер қарастырылсын:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 613 269,2 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алуға – 154 548,7 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға – 27 778 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 21 390 мың теңге;
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 38 193 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 202 646,2 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 15 579 мың теңге.
Ескерту. 10-1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 03.05.2013 N 16/88-V; 21.08.2013 № 22/114-V; 15.11.2013 № 24/123-V шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
10-2. Семей қаласының 2013 жылға арналған бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 71 156 мың теңге;
мамандардың әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін – 2 965 мың теңге;
арнайы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге – 45 514 мың теңге, соның ішінде:
арнайы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге – 32 675 мың теңге;
медициналық-әлеуметтік мекемелердегі күндізгі бөлімшелер желілерін дамыту – 12 839 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға – 405 439 мың теңге;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыруға – 23 409 мың теңге, соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру – 16 388 мың теңге;

обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 7 021 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 64 909 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 154 718 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 16 107 тысяч тенге;
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 16 502 тысяч тенге;
на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования – 103 583 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10-2 с изменениями, внесенными решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 01.03.2013 № 14/79-V;  от 03.05.2013 № 16/88-V; от 24.07.2013 № 20/104-V; от 15.11.2013  № 24/123-V; от 13.12.2013 № 25/128-V (вводится в действие с 01.01.2013).
10-3. Предусмотреть в бюджете города Семей на 2013 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 615 003,1 тысяч тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1 048 903 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства – 192 511 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 250 000 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах – 440 162 тысяч тенге;
на развитие теплоэнергетической системы, в том числе модернизация и реконструкция существующей системы теплоснабжения города Семей – 6 950 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10-3 с изменениями, внесенными решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 01.03.2013 № 14/79-V;  от 24.07.2013 № 20/104-V; от 13.12.2013 № 25/128-V (вводится в действие с 01.01.2013).
10-4. Учесть, что в составе поступлений местного бюджета на 2013 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета в сумме 204 363 тысяч тенге, в том числе:
на реализацию мер социальной поддержки специалистов – 12 983 тысяч тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья – 191 380 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10-4 в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 13.12.2013 № 25/128-V (вводится в действие с 01.01.2013).
10-5. Предусмотреть распределение сумм поступлений трансфертов из районных (городских) бюджетов в связи с:

үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтамасыз ету – 7 021 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері – 64 909 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға – 151 818 мың теңге;
үш деңгейдегі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 16 107 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын арттыруға – 16 502 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруді жан басына қаржыландыру бойынша саралаудан өткізуге – 103 583 мың теңге.
Ескерту. 10-2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 01.03.2013 N 14/79-V; 03.05.2013 № 16/88-V; 24.07.2013 N 20/104-V; 15.11.2013 № 24/123-V; 13.12.2013 № 25/128-V шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
10-3. Семей қаласының 2013 жылға арналған бюджетінде республикалық бюджеттен дамуға арналған нысаналы трансферттер қарастырылсын:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 615 003,1 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 1 048 903 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 192 511 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға – 250 000 мың теңге;
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 440 162 мың теңге;
жылу энергетикалық жүйені дамытуға, соның ішінде Семей қаласының жылумен қамту осы күнгі жүйесін қайта құру және жаңғырту – 6 950 000 мың теңге.
Ескерту. 10-3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 01.03.2013 N 14/79-V; 24.07.2013 N 20/104-V; 13.12.2013 № 25/128-V шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
10-4. 2013 жылға арналған жергілікті бюджеттің кірістер құрамында республикалық бюджеттен 204 363 мың теңге сомасында кредит қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға – 12 983 мың теңге;
тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алу, жобалауға – 191 380 мың теңге.
Ескерту. 10-4 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 13.12.2013 N 25/128-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
10-5. Аудан (қала) бюджетінің трансферттер түсімдерінің сомаларын бөлу қарастырылсын:

упразднением ревизионных комиссий районных (городских) маслихатов и созданием государственного учреждения «Ревизионная комиссия области» – 2 167 тысяч тенге;
передачей государственных учреждений образования в областную коммунальную собственность – 128 343 тысяч тенге;
передачей функций и полномочий местных исполнительных органов на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования – 68 002 тысяч тенге.

аудандық (қалалық) мәслихаттың тексеру комиссиясының қысқаруына және «Облыстық тексеру комиссиясы» мемлекеттік мекемесінің құрылуына байланысты – 2 167 мың теңге;
мемлекеттік білім беру мекемелерін облыстық коммуналдық меншікке беруге байланысты – 128 343 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруді жан басына қаржыландыру бойынша саралаудан өткізуге жергілікті атқарушы органдардың міндеттері мен қызметтерін беруіне байланысты – 68 002 мың теңге.

Сноска. Пункт 10-5 с изменениями, внесенными решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 13.12.2013 № 25/128-V (вводится в действие с 01.01.2013).
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
городского маслихата                                Е. Султанов
Секретарь городского маслихата                       Ж. Елюбаев
Приложение 1 к решению
от 21 декабря 2012 года

Ескерту. 10-5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 13.12.2013 N 25/128-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                                Е. Сұлтанов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                          Ж. Елубаев
2012 жылғы 21 желтоқсандағы

Сноска. Приложение 6 в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 15.11.2013 № 24/123-V (вводится в действие с 01.01.2013).
тысяч тенге
Наименование сельского округа, поселка
Всего
В том числе по программам
001
"Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
008
"Освещение улиц населенных пунктов"
009
"Обеспечение санитарии населенных пунктах"

Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 15.11.2013 N 24/123-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Ауылдық округтің, кенттің атауы
Барлығы
Соның ішінде бағдарламалар бойынша
001
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты "
008
"Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009
"Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"