Об организации и финансировании оплачиваемых общественных работ в 2012 году
Постановление акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 10 января 2012 года N 929. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 января 2012 года за N 5-3-115. Утратило силу постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 05 марта 2013 года N 1379
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 05.03.2013 N 1379.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 5, статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», согласно подпункту 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статье 2 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года «О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях расширения системы государственных гарантий и поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города Курчатова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий, организаций и учреждений, представляющих рабочие места для организации общественных работ в 2012 году, виды, объемы, конкретные условия, источники финансирования и размеры оплаты труда общественных работ (приложение 1).
2. Установить перечень лиц входящих в состав целевых групп населения (приложение 2).
3. Рекомендовать руководителям организаций и предприятий города, согласно действующему законодательству Республики Казахстан, предоставлять отдельным категориям работников (инвалидамженщинам, имеющих несовершеннолетних детей, многодетным матерям, лицам, не достигшим 18 лет) возможность работать неполный день с оплатой пропорционально отработанному времени, а также применять гибкие формы организации рабочего времени.
4. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ города Курчатова» обеспечить проведение оплачиваемых общественных работ на предприятиях, организациях и учреждениях города, направлять на оплачиваемые общественные работы граждан, зарегистрированных в городском отделе занятости и социальных программ в качестве безработных.

2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2012 жылғы 10 қаңтардағы N 929 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2012 жылғы 25 қаңтарда N 5-3-115 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 05 наурыздағы N 1379 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 2013.03.05 N 1379 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабының 2 тармағына720 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31–бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, «Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынын зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы Заңының 2-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындықтар көретін халықтың түрлі топтарына мемлекеттік кепілдіктер көрсету және қолдау көрсету жүйесін кеңейту мақсатында, Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақылы қоғамдық жұмыстардың еңбек ақысын төлеу мөлшерлері мен қаржыландыру көздері, нақты жағдайлары, көлемі, түрлері, 2012 жылға ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін жұмыс орындарын беруші кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелердің тізімі бекітілсін (1-қосымша).
2. Тұрғындардың нысаналы топтар құрамына кіретін тұлғалар тізімі белгіленсін (2-қосымша).
3. Қаланың кәсіпорындары мен ұйымдарының басшыларына Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларына сәйкес жұмысшылардың жеке санаттарына (мүгедектерге, кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, 18 жасқа толмаған тұлғаларға) еңбек еткен уақытына тепе-тең төлеммен жарты күн жұмыс істеу мүмкіндігін беру, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың ыңғайлы нысаналарын қолдану ұсынылсын.
4. «Курчатов қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі қаланың кәсіпорындарында, ұйымдарында және мекемелерінде ақылы қоғамдық жұмыстарды жүргізуді қамтамасыз етсін, ақылы қоғамдық жұмыстарға қаланың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінде жұмыссыздар есебінде тіркелген азаматтарды жолдасын.

5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Старенкову Е. В.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатова                                А. ГЕНРИХ
Приложение 1 к постановлению
акимата города Курчатова
от 10 января 2012 года
№ 929
Перечень предприятий, организаций и учреждений, представляющих
рабочие места для организации общественных работ в 2012 году,
виды, объемы, конкретные условия, источники финансирования и
размеры оплаты труда общественных работ
п\п
Наименование работодателя
Виды общественных работ
Объем
выполняемых работ
Количество рабочих мест
Источники
финансирования
бюджет
работо
датель
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение «Аппарат акима города Курчатов Восточно-Казахстанской области»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции; уборка территории, экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство)
25-30 документов
50-100 кв. м
15
Бюджет города Курчатов
2
Подведомственные учреждения государственного учреждения «Отдел образования, физической культуры и спорта г. Курчатов»:
Государственное учреждение «Средняя школа № 1»
Государственное учреждение «Средняя школа № 3»,
Государственное учреждение «Школа-гимназия»,
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад «Журавушка» акимата города Курчатов,
«Детско-подростковый  клуб Горизонт»
Ремонтные работы, уборка территории; доставка корреспонденции, помощь в работе с архивными и текущими документами; участие в работе по оказанию психологической помощи детям; помощь в проведении культурно-массовых мероприятий
10 тонн мусора
860 куб. м. снега
20-25 документов
5-10 человек
12 мероприятий
15
Бюджет города Курчатов
3
Государственное учреждение «Отдел  финансов города Курчатов Восточно-Казахстанской области»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, регистрации, сканировании, распечатке корреспонденции, доставка корреспонденции
15-20 документов
2
Бюджет города Курчатов
4
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Курчатов»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, картотекой, доставка корреспонденции; помощь в обследовании материально-бытовых условий получателей социальных пособий; помощь в формировании базы данных получателей социальных пособий; участие в работе по оказанию психологической помощи гражданам, потерявшим работу
500 документов
300 дел
10-15 человек
5-10 человек
5
Бюджет города Курчатов
5
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Курчатов»
Помощь в проведении инвентаризации  архивных работ; помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территорий; экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство).
20-25 документов
12 мероприятий
2 раза
15
Бюджет города Курчатов
6
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений города Курчатов»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции; сезонные краткосрочные работы по выращиванию овощей и зерновых
15-20 документов
150 кв. м.
100 саженцев
10
Бюджет города Курчатов
7
Государственное учреждение «Отдел строительства, архитектуры, и градостроительства города Курчатов»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
10-15 документов
3
Бюджет города Курчатов
8
Государственное учреждение «Отдел  культуры и развития языков города Курчатов»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
5-10 документов
5
Бюджет города Курчатов
9
Курчатовский городской суд Восточно-Казахстанской области
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, в подшивке надзорных производств, доставка корреспонденции
15-20 документов
5
Бюджет города Курчатов
10
Прокуратура города Курчатов
(по согласованию)
Оказание помощи в подшивке надзорных производств, материалов, работа с архивными документами
15-20 документов
4
Бюджет города Курчатов
11
Государственное учреждение «Налоговое управление по городу Курчатову налогового Департамента ВКО НК МФ РК»
(по согласованию)
Помощь в регистрации налоговых уведомлений, помощь в работе в архиве по подготовке налоговых дел юридических лиц и индивидуальных предпринимателей на уничтожение по сроку хранения, доставка корреспонденции; участие в подворном обходе для проведения учета местных налогов
20-25 документов
5 домов
3
Бюджет города Курчатов
12
Курчатовское городское отделение по выплате пенсий и пособий
(по согласованию)
Оказание помощи в подшивке материалов, работа с архивными документами
20-25 документов
2
Бюджет города Курчатов
13
Государственное учреждение «Управление юстиции города Курчатов Департамента юстиции  Восточно-Казахстанской области»
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции; уборка территории
20-25 документов
50-100 кв. м
4
Бюджет города Курчатов
14
Государственное учреждение «Отдел полиции города Курчатов Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области»
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, картотекой, доставка корреспонденции; работа консьержей
15-20 документов

5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Е. Старенковаға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімі                             А. ГЕНРИХ
Курчатов қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 10 қаңтардағы
№ 929 қаулысына қосымша
Ақылы қоғамдық жұмыстардың еңбек ақысын төлеу мөлшерлері мен қаржыландыру көздері, нақты жағдайлары, көлемі, түрлері, 2012 жылға ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін жұмыс орындарын беруші кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелердің тізімі
Жұмыс берушінің атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Орындалатын жұмыстардың көлемі
Жұмыс орындарының саны
Қаржыландыру көздері мен еңбекке ақы төлеу мөлшерлері
бюджет
жұмыс беруші
1
2
3
4
5
6
7
1
«Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, корреспонденцияларды жеткізу; аумақты тазалау, аймақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және абаттандыру
25-30 құжат
50-100 ш.м.
15
Курчатов қаласы бюджеті
-
2
«Курчатов қаласының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің ведомстволарына қарасты мемлекеттік мекемелер:
«№ 1 орта мектеп» мемлекеттік мекемесі,
«№ 3 орта мектеп» мемлекеттік мекемесі,
«Мектеп-гимназия» мемлекеттік мекемесі,
Курчатов қаласы әкімдігінің «Журавушка» бала-бақшасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны,
«Балалар мен жасөспірімдердің «Горизонт» клубы
Жөндеу жұмыстары, аумақты тазалау; корреспонденцияларды жеткізу, мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек; балаларға психологиялық көмек көрсету жұмыстарына қатысу; мәдени-бұқаралық іс-шараларды өткізуде көмек көрсету
10 тонна қалдық
860 м. куб. қар
20-25 құжат
5-10 адам
12 іс-шаралар
15
Курчатов қаласы бюджеті
3
«Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, корреспонденцияларды тіркеу, сканерлеу, шығару, корреспонденцияларды жеткізу
15-20 құжат
2
Курчатов қаласы бюджеті
4
«Курчатов қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен, картотекамен жұмыста көмек, корреспонденцияларды жеткізу; әлеуметтік көмек алушылардың материалдық-тұрмыстық жағдайларын тексеруде көмек; әлеуметтік көмек алушылардың мәлімет базасын түзеуде көмек; жұмыстарын жоғалтқан азаматтарға психологиялық көмек көрсету
500 құжат
300 іс
10-15 адам
5-10 адам
5
Курчатов қаласы бюджеті
5
«Курчатов қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кісі тасу көліктері және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық жұмыстарды түгендеуде көмек; аумақты тазалауда тұрғын-үй коммуналдық ұйымдарға көмек; экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және абаттандыру
20-25 құжат
12 іс-шаралар
2 ретт
15
Курчатов қаласы бюджеті
6
«Курчатов қаласының ауыл шаруашылық, ветеринария и жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, корреспонденцияларды жеткізу; дәнді және көкөніс өсіру бойынша қысқа маусымдық жұмыстар
15-20 құжат
150 м.кв.
100 көшет
10
Курчатов қаласы бюджеті
7
«Курчатов қаласының құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, корреспонденцияларды жеткізу
10-15 құжат
3
Курчатов қаласы бюджеті
8
«Курчатов қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, корреспонденцияларды жеткізу
5-10 құжат
5
Курчатов қаласы бюджеті
9
Шығыс Қазақстан облысының Курчатов қалалық соты
(келісім бойынша)
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, қадағалау өндірісін тігу, корреспонденцияларды жеткізу
15-20 құжат
5
Курчатов қаласы бюджеті
10
Курчатов қаласының прокуратурасы
(келісім бойынша)
Қадағалау өндірісін тігуде көмек көрсету, мұрағаттық құжаттар мен жұмыс
15-20 құжат
4
Курчатов қаласы бюджеті
11
«ҚР ҚМ СК Шығыс Қазақстан облысы СД Курчатов қаласы бойынша салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
Салықтық хабарламаларды тіркеуге көмек көрсету, сақтау мерзімі бойынша жойылуға жататын жеке кәсіпкерлер мен заңды тұлғалардың салықтық істерін дайындау бойынша мұрағат жұмысында көмек көрсету, корреспонденцияларды жеткізу; жергілікті салық есебін жүргізу үшін аулаларды аралауға қатысу
20-25 құжат
5 үй
3
Курчатов қаласы бюджеті
12
Курчатов қалалық жәрдемақы мен зейнетақы төлеу бөлімшесі (келісім бойынша)
Материалдарды тігуде көмек көрсету, мұрағаттық құжаттарымен жұмыс
20-25 құжат
2
Курчатов қаласы бюджеті
13
«Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, корреспонденцияларды жеткізу; аумақты тазалау
20-25 құжат
50-100 ш.м.
4
Курчатов қаласы бюджеті
14
«Шығыс Қазақстан облысының ішкі істер департаментінің Курчатов қаласының полиция бөлімі» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен, картотекамен жұмыста көмек, корреспонденцияны жеткізу; консъерж жұмысы
15-20 құжат

2-5 человек
14
Бюджет города Курчатов
15
Уголовно-исполнительная инспекция г. Курчатов Департамента уголовно-исполнительной инспекции по ВКО
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции; помощь в выписке повесток, подготовке справок и пояснительных записок
5-10 документов
5 справок
2
Бюджет города Курчатов
16
Государственное учреждение «Управление статистики города Курчатова Департамент статистики Восточно-Казахстанской области»
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
5-10 документов
2
Бюджет города Курчатов
17
Государственное учреждение «Курчатовская городская библиотека»
(по согласованию)
Помощь в работе по обслуживанию читателей; подшивке газет и журналов, доставка корреспонденции
5-10 человек
5-10 документов
2
Бюджет города Курчатов
18
Отдел по чрезвычайным ситуациям города Курчатова
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
5-10 документов
2
Бюджет города Курчатов
19
Государственное учреждение «Отдел обороны города Курчатов Восточно-Казахстанской области»
(по согласованию)
Разноска повесток, помощь в оформлении личных дел призывников
5 повесток
5-10 документов
2
Бюджет города Курчатов
20
Государственное коммунальное предприятие «Балапан»
Работа по содержанию дорог, улиц города; размещение и захоронение твердо-бытовых отходов
2 км. 1 раз
11
Бюджет города Курчатов
2,5 тыс. тенге
21
Государственное коммунальное предприятие «Курчатовское многоотраслевое эксплуатационное предприятие» акимата города Курчатов
Работа по благоустройству; сезонно отопительные работы;  доставка корреспонденции и уведомлений
10 мероприятий
15-20 тонн угля
5-10 документов
5
Бюджет города Курчатов
3,0 тыс. тенге
22
Коммунальное государственное казенное предприятие  «Городской дом культуры»
Уборка территории
50-100 кв. м
6
Бюджет города Курчатов
23
Коммунальное государственное казенное предприятие «Дом дружбы» города Курчатов
Участие в организации культурно-досуговой деятельности
5-10 мероприятий
3
Бюджет города Курчатов
24
Коммунальное государственное казенное предприятие «Городская больница города Курчатов» Департамента здравоохранения Восточно-Казахстанской Области
(по согласованию)
Благоустройство и озеленение; уборка территории
10 саженцев
50-100 кв. м
3
Бюджет города Курчатов
25
Дочернее государственное предприятие «Институт радиационной безопасности и экологии» Национального ядерного центра  Республики Казахстан
(по согласованию)
Работа по благоустройству и озеленению территории; сезонно-отопительные работы.

2-5 адам
14
Курчатов қаласы бюджеті
15
ШҚО бойынша қылмыстық атқару жүйесі департаменті Курчатов қалалық қылмыстық-атқару инспекциясы
(келісім бойынша)
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, корреспонденцияны жеткізу; түсіндірме хатпен, анықтама дайындауда, шақыру қағазын жазуға көмек
5-10 құжат
5 анықтама
2
Курчатов қаласы бюджеті
16
«Шығыс Қазақстан облысының статистика Департаменті Курчатов қаласының статистика баскармасы» ММ
(келісім бойынша)
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, корреспонденциялар жеткізу
5-10 құжат
2
Курчатов қаласы бюджеті
17
«Курчатов қалалық кітапхана» мемлекеттік мекемесі
Оқырмандарға қызмет көрсету бойынша жұмыстарға көмек; газет-журналдарды тігу, корреспонденцияларды жеткізу
5-10 адам
5-10 құжат
2
Курчатов қаласы бюджеті
18
Курчатов қаласының төтенше жағдайлар бөлімі
(келісім бойынша)
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, корреспонденцияларды жеткізу
5-10 құжат
2
Курчатов қаласы бюджеті
19
«Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының қорғаныс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
Шақыру қағаздарын тарату, шақырушылардың жеке істерін рәсімдеуде көмек
5 шақыру қағазы
5-10 құжат
2
Курчатов қаласы бюджеті
20
«Балапан» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қала көшелері мен жолдарын ұстау бойынша жұмыстар; қатты-тұрмыс қалдықтарын көму және орналастыру
2 км. 1 рет
11
Курчатов қаласы бюджеті
2,5 мың теңге
21
Курчатов қаласы әкімдігінің «Курчатов қаласы көп салалы пайдалану кәсіпорны» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Аумақты абаттандыру бойынша жұмыс; маусымдық жылу жұмыстары; корреспонденцияларды және хабарламаларды жеткізу
10 іс-шаралар
15-20 тонна көмір
5-10 құжат
5
Курчатов қаласы бюджеті
3,0 мың тенге
22
«Қалалық мәдениет үйі» қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Аумақты тазалау
50-100 ш.м.
6
Курчатов қаласы бюджеті
23
Курчатов қаласы «Достық үйі» қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын
Мәдени-шаралар қызметін ұйымдастыру
5-10 іс-шаралар
3
Курчатов қаласы бюджеті
24
Шығыс Қазақстан облысының денсаулық сақтау Департаментінің «Курчатов қаласының қалалық ауруханасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
(келісім бойынша)
Көгаландыру және абаттандыру; аумақты тазалау
10 көшет
50-100 ш.м.
3
Курчатов қаласы бюджеті
25
Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығының «Радияциялық қауіпсіздік және экология институты» еншілес мемлекеттік кәсіпорын
(келісім бойынша)
Аумақты көгаландыру және абаттандыру бойынша жұмыстар; маусымдық жылыту жұмыстары

100-150 кв. м.
10-15 тонн угля
3
Бюджет города Курчатов
8,0 тыс. тенге
26
Дочернее государственное предприятие «Институт атомной энергии» Национального ядерного центра Республики Казахстан
(по согласованию)
Работа по благоустройству и озеленению территории
100-150 кв. м.
5
Бюджет города Курчатов
27
Государственное учреждение «Курчатовский территориальный отдел по исполнению судебных актов Департамента Восточно-Казахстанской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства Юстиции Республики Казахстан»
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
10-15 документов
2
Бюджет города Курчатов
Итого
150
Руководитель аппарата
акима города Курчатова                            А. Глазинский
Примечание: в зависимости от спроса и предложения  количество участников, продолжительность участия и перечень организаций могут меняться в пределах средств, предусмотренных в бюджете города на проведение оплачиваемых общественных работ на 2012 год.
Условия общественных работ,  предусмотренные в организациях, учреждениях и предприятиях города, указанных в данном перечне: продолжительность рабочей недели составляет 5 дней. Выходные дни – суббота, воскресенье, праздничные дни, установленные законодательством РК. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества и сложности выполняемых работ путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием; выплата социальных пособий по временной нетрудоспособностивозмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, пенсионного и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством РК. Условия общественных работ для  отдельных категорий работников (инвалидамженщинам, имеющих несовершеннолетних детей, многодетным матерям, лицам, не достигшим 18 лет) определяются с учетом особенности условия труда соответствующий категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Приложение 2 к постановлению
акимата города Курчатова
от 10 января 2012 года
№ 929
Перечень лиц входящих в состав целевых групп населения
Сноска. Приложение 2 в редакции постановления акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 29.10.2012 года N 1211 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

100-150 ш.м.
10-15 тонна көмір
3
Курчатов қаласы бюджеті
8,0 мың теңге
26
Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығының «Атомдық энергия институты» еншілес мемлекеттік кәсіпорыны
(келісім бойынша)
Аумақты көгаландыру және абаттандыру бойынша жұмыстар
100-150 ш.м.
5
Курчатов қаласы бюджеті
27
Қазақстан Республикасы Әділет басқармасы сот актілерін орындау бойынша Комитеті Шығыс Қазақстан облысы Департаментінің сот актілерін орындау бойынша Курчатовтық аумақтық бөлімшесі» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, корреспонденцияларды жеткізу
10-15 құжат
2
Курчатов қаласы бюджеті
Барлығы:
150
Курчатов қаласының әкім
аппаратының басшысы                               А. Глазинский
Ескерту: 2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды өткізуге қала бюджетінде көзделген қаражаттар шегіне байланысты қатысушылар саны, қатысу мерзімі және ұйымдар тізімдері сұраныстар мен ұсыныстарға сәйкес өзгертілуі мүмкін.
Аталған тізімде ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын қала кәсіпорындарында, ұйымдармен мекемелеріндегі нақты жағдайлар: жұмыс аптаның ұзақтығы 5 күнді құрайды. Демалыс күндер - Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген сенбі, жексенбі, мереке күндері. Еңбекке ақы төлеу нақты атқарылған кезеңге, жұмыс уақытын есепке алу табелінде көрсетілген орындалған жұмыстардың сапасына, санына және күрделілігіне байланысты жұмыссыздардың дербес шотына аудару тәртібімен жүргізіледі; еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғау бойынша нұсқамалық, арнайы киіммен, құралдармен қамтамасыз ету, еңбекке уақытша жарамсыздығы бойынша әлеуметтік төлем жүргізужарақаттану немесе денсаулыққа зиян келтіру бойынша шығынды өтеу, зейнетақы және әлеуметтік аударылымдар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізіледі. Жұмысшылардың жеке санаттарына (мүгедектерге, кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, 18 жасқа толмаған тұлғаларға) еңбек еткен уақыты, осы санаттағы еңбек ерекшеліктерін есепке ала отырып, Қазақстан Республикасының Еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс беруші мен жұмысшы арасында бекітілген жеке еңбек шартында қарастырылады.
Курчатов қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 10 қаңтардағы
№ 929 қаулысына 2 қосымша
Тұрғындардың нысаналы топтар құрамына кіретін тұлғалар
тізімі
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 2012.10.29 N 1211 қаулысымен (ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

1. Малообеспеченные граждане;
2. Молодежь в возрасте до 21 года;
3. Воспитанники детских домов, дети сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей в возрасте до 23 лет;
4. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей;
5. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре;
6. Инвалиды;
7. Лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
8. Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан;
9. Лица, освобожденные из мест лишения свободы и принудительного лечения;
10. Оралманы;
11. Лица, наркозависимые и ВИЧ-инфицированные;
12. Выпускники организаций высшего и послевузовского образования;
13. Занятые в режиме неполного рабочего времени, в связи с изменением в организации производства, в том числе при реорганизации (или) сокращении объема работ;
14. Женщины старше 50 лет;
15. Мужчины старше 55 лет;
16. Лица, не работающие длительное время (более одного года);
17. Лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя - юридического лица либо прекращением деятельности работодателя - физического лица, сокращением численности или штата работников;
18. Лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции.
Руководитель аппарата акима
города Курчатова                                 А. ГЛАЗИНСКИЙ

1. Тұрмысы төмен азаматтар;
2. 21 жасқа дейінгі жастар;
3. Балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалармен ата–анасының қамқорлығынсыз қалған 23 жасқа дейінгі балалар;
4. Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызбасты көп балалы ата–аналар;
5. Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған тұлғасы бар азаматтар;
6. Мүгедектер;
7. Зейнеткерлік жас алдындағы тұлғалар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуыға екі жыл қалғандар);
8. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштер қатарынан босаған тұлғалар;
9. Бас бостандығынан айыру және мәжбүрлеп емдеу орындарынан босаған тұлғалар;
10. Оралмандар;
11. Есірткіге тәуелді және АҚТҚ инфекциясымен ауыратын тұлғалар;
12. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер;
13. Өндірістің ұйымдастырылуының өзгеруіне байланысты, соның ішінде жұмыс көлемі қайта ұйымдастырылған және (немесе) қысқартылған кезде толық емес жұмыс тәртібінде жұмыспен қамтылған;
14. 50 жастан асқан әйелдер;
15. 55 жастан асқан ерлер;
16. Ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан артық);
17. Жұмыс беруші - занды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші - жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған тұлғалар;
18. Қылмыстық-атқару инспекциясының сынамалау қызметінің есебінде тұрған тұлғалар.
Курчатов қаласының әкімі
аппаратының басшысы                               А. ГЛАЗИНСКИЙ