Об утверждении стоимости разовых талонов
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05 июня 2012 года N 3/33-V. Зарегистрировано управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 19 июня 2012 года за N 5-10-133. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 8/75-V
Сноска. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата от 21.12.2012 N 8/75-V (вводится в действие с 01.01.2013).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый Кодекс) и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:

Біржолғы талондардың құнын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 маусымдағы N 3/33-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 19 маусымда N 5-10-133 тіркелді. Күші жойылды - Жарма аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 8/75-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жарма аудандық мәслихатының 2012.12.21 N 8/75-V шешімімен (2013.01.01 бастып қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 36 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках Жарминского района, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка, согласно приложению 1.
2. Утвердить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер по Жарминскому району, согласно приложению 2.

1. Жарма ауданының базарларының аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар, жеке кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін біржолғы талондардың құны 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Жарма ауданы бойынша қызметтері эпизодтық сипатта болып Қазақстан Республикасы азаматтары, оралмандар үшін біржолғы талондардың құны 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

3. Признать утратившим силу решение Жарминского районного маслихата от 20 октября 2009 года № 15/7-ІV «Об утверждении стоимости разовых талонов» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 ноября 2009 года за № 5-10-90, опубликовано в газете «Калба тынысы» 27 ноября 2009 года № 48).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        К. Нуртазин
Секретарь маслихата                        Н. Есполов
Приложение 1 к решению
Жарминского районного маслихата
от 5 июня 2012 года № 3/33-V
Стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан,
оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц,
осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению
работ, оказанию услуг на рынках Жарминского района, за
исключением реализации в киосках, стационарных помещениях
(изолированных блоках) на территории рынка
Виды деятельности
Стоимость разового талона за один день, в тенге
1
Мясо - 1 место

3. «Күнделікті бір жолғы талондардың құнын бекіту туралы» Жарма аудандық мәслихатының 2009 жылғы 20 қазандағы № 15/7-ІV шешімінің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылдың 25 қарашада № 5-10-90 тіркелген, «Қалба тынысы» газетінде 2009 жылғы 27 қарашадағы № 48 санында жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Қ. Нұртазин
Мәслихат хатшысы                           Н. Есполов
Жарма аудандық мәслихатының
2012 жылғы 5 маусымдағы
№ 3/33-V шешіміне 1 қосымша
Жарма ауданының базарларының аумағындағы дүңгіршектердегі,
стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы
қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау,
қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын
Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар, жеке
кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін
біржолғы талондардың құны
Кәсіпкерліктің түрі
Бір жолғы талонның құны, теңге
1
Ет 1 орын