О некоторых вопросах субсидирования на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2013 год
Постановление акимата Алматинской области от 03 мая 2013 года N 122. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 мая 2013 года N 2357. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 30 июля 2014 года N 277
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 30.07.2014 N 277.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года N 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
1) Перечень приоритетных сельскохозяйственных культур, нормы и объемы субсидий по районам на 2013 год согласно приложениям 123;
2) Нормы субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда на 2013 год согласно приложениям 456;
3) Субсидируемые виды удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр) реализованных отечественными производителями удобрений на 2013 год согласно приложению 7;
4) Субсидируемые виды удобрений и нормы субсидий на 1 тонну удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) непосредственно у иностранных производителей удобрений на 2013 год согласно приложению 8;
5) Субсидируемые виды и нормы субсидий на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у отечественных поставщиков гербицидов на 2013 год согласно приложению 9.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" (Алиев Б.Б.) осуществить финансирование субсидирования из местного бюджета.
3. Признать утратившим силу постановления акимата области от 11 июня 2012 года N 180 "О некоторых вопросах субсидирования на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2012 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 июня 2012 года за N 2095 и опубликовано в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" 19 июня 2012 года N 69) и от 24 октября 2012 года N 323 "О внесении изменения в постановление акимата области от 11 июня 2012 года N 180 "О некоторых вопросах субсидирования на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2012 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 ноября 2012 года за N 2163 и опубликовано в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" 13 ноября 2012 года N 129).

2013 жылғы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау туралы кейбір мәселелер жөнінде
Алматы облысы әкімдігінің 2013 жылғы 03 мамырдағы N 122 қаулысы. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 15 мамырда N 2357 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі N 277 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 30.07.2014 № 277 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Заңының 11-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау ережесін бекіту туралы" N 221 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Төмендегілер:
1) Басымды ауыл шаруашылығы дақылдарының 2013 жылға арналған тізбесі, нормалары және аудандар бойынша субсидия көлемдері 12,  3 қосымшаларға сәйкес;
2) Жеміс-жидек дақылдары және жүзімнің көпжылдық екпелерін отырғызуға және өсіруге жұмсалған шығындардың құнын ішінара өтеуге 2013 жылға арналған субсидиялар нормалары 456 қосымшаларға сәйкес;
3) Отандық өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне) 2013 жылға арналған субсидия нормалары және субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері 7 қосымшаға сәйкес;
4) Тыңайтқыш жеткiзушiден немесе шетелдiк өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына 2013 жылға арналған субсидия нормалары және субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері 8 қосымшаға сәйкес;
5) Отандық жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 килограмына (литріне) 2013 жылға арналған субсидия нормалары және субсидияланатын гербицидтердің түрлері 9 қосымшаға сәйкес.
2. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б.Б.Әлиев) субсидиялауды қаржыландыруды жергілікті бюджеттен жүзеге асырсын.
3. Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 маусымдағы "2012 жылғы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау туралы кейбір мәселелер жөнінде" N 180 (2012 жылдың 15 маусымдағы N 2095 нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген және 2012 жылдың 19 маусымындағы "Жетісу" мен "Огни Алатау" газеттерінің N 69 сандарында жарияланған) және 2012 жылғы 24 қазандағы "2012 жылғы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау туралы кейбір мәселелер жөнінде" облыс әкімдігінің 2012 жылғы 11 маусымдағы N 180 қаулысына өзгерту енгізу туралы" N 323 (2012 жылдың 7 қарашадағы N 2163 нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген және 2012 жылдың 13 қарашасындағы "Жетісу" мен "Огни Алатау" газеттерінің N 129 сандарында жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Досымбекова Т.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской
области А. Мусаханов
СОГЛАСОВАНО:
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан А. Мамытбеков
03 мая 2012 года
Приложение 1
к постановлению акимата
области "О некоторых вопросах
субсидирования на повышение
урожайности и качества продукции
растениеводства на 2013 год"
от 03 мая 2013 года N 122
Перечень приоритетных сельскохозяйственных культур на 2013 год
N
п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
1
Озимая пшеница
2
Ячмень
3
Кукуруза на зерно
4
Рис
5
Масличные
6
Сахарная свекла
7
Картофель
8
Овощные и бахчевые
9
Овощи закрытого грунта
10
Кормовые (за исключением многолетних трав посева прошлых лет)
11
Многолетние бобовые травы посева первого, второго и третьего годов жизни
12
Многолетние травы, посеянные для залужения сенокосных угодий (учитывается распашка на них только старовозрастных посевов)
13
Кукуруза и подсолнечник на силос
14
Плодовые и ягодные
15
Виноградники
Приложение 2
к постановлению акимата
области "О некоторых вопросах
субсидирования на повышение
урожайности и качества продукции
растениеводства на 2013 год"
от 03 мая 2013 года N 122
Нормы субсидий приоритетных сельскохозяйственных культур
на 2013 год
N п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Норма бюджетных субсидий на 1 гектар, тенге
Норма бюджетных субсидий на 1 тонну, тенге
1
Озимая пшеница (базовая норма бюджетных субсидий)

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Досымбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А. Мұсаханов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі                  А. Мамытбеков
03 мамыр 2013 жыл
Облыс әкімдігінің 2013 жылғы
03 мамырдағы "2013 жылғы өсімдік
шаруашылығы өнімінің шығымдылығы
мен сапасын арттыруды субсидиялау
туралы кейбір мәселелер жөнінде"
N 122 қаулысына 1 қосымша
Басымды ауыл шаруашылығы дақылдарының 2013 жылға арналған
тізбесі
N р/с
Ауыл шаруашылығы басымды дақылдарының атауы
1
Күздік бидай
2
Арпа
3
Дәндік жүгері
4
Күріш
5
Майлы дақылдар
6
Қант қызылшасы
7
Картоп
8
Көкөніс және бақша
9
Жабық топырақтағы көкөністер
10
Жемшөптік дақылдар (өткен жылғы егілген көпжылдық шөптерді қоспағанда)
11
Бұршақ тұқымдас көпжылдық шөптер бірінші, екінші және үшінші өсіру жылдарына
12
Шабындық жерге шөп егіп жаңарту үшін егілген көп жылдық шөптер (көне жастағы егістігін жырту ескеріледі)
13
Сүрлемдік жүгері және күнбағыс
14
Жеміс-жидектер
15
Жүзімдіктер
Облыс әкімдігінің 2013 жылғы
03 мамырдағы "2013 жылғы өсімдік
шаруашылығы өнімінің шығымдылығы
мен сапасын арттыруды субсидиялау
туралы кейбір мәселелер жөнінде"
N 122 қаулысына 2 қосымша
Басымды ауыл шаруашылығы дақылдарының 2013 жылға арналған
субсидия нормалары
N
р/с
Ауыл шаруашылығы басымды дақылдарының атауы
1 гектарға арналған субсидияның нормасы, теңге
1 тоннаға арналған субсидияның нормасы, теңге
1
Күздік бидай (базалық бюджеттік субсидиялар нормасы)