О внесении изменений в решение Жамбылского областного Маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата Жамбылской области от 15 мая 2013 года № 13-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 мая 2013 года № 1940
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного Маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1859, опубликованное в газете «Знамя труда» от 25 декабря 2012 года № 151-152) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «146 582 876» заменить цифрами «147 026 018»;
цифры «13 893 261» заменить цифрами «14 251 625»;
цифры «582 223» заменить цифрами «639 734»;
цифры «5 000» заменить цифрами «6 000»;
цифры «132 102 392» заменить цифрами «132 128 659»;
в подпункте 2):
цифры «147 381 410» заменить цифрами «147 943 003»;
в подпункте 4):
цифры «127 000» заменить цифрами «197 007»;
в подпункте 5):
цифры «-2 925 204» заменить цифрами «-3 113 662»;
в подпункте 6):
цифры «2 925 204» заменить цифрами «3 113 662».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық Маслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 15 мамырдағы № 13-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 мамырда № 1940 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына және «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына сәйкес облыстық Мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық Мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1859 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 желтоқсанда № 166 «Ақ жол» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«146 582 876» сандары «147 026 018» сандарымен ауыстырылсын;
«13 893 261» сандары «14 251 625» сандарымен ауыстырылсын;
«582 223» сандары «639 734» сандарымен ауыстырылсын;
«5 000» сандары «6 000» сандарымен ауыстырылсын;
«132 102 392» сандары «132 128 659» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«147 381 410» сандары «147 943 003» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«127 000» сандары «197 007» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-2 925 204» сандары «-3 113 662» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«2 925 204» сандары «3 113 662» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию пятого созыва областного Маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь
областного Маслихата                       областного Маслихата
К. Шайхиев                                 Б. Карашолаков
Приложение к решению
Жамбылского областного Маслихата
№ 13-2 от 15 мая 2013 года
Приложение – 1 к решению
Жамбылского областного Маслихата
№ 10-3 от 7 декабря 2012 года
Областной бюджет на 2013 год
Категория                 Наименование
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау бесінші шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Облыстық Мәслихаттың                       Облыстық Мәслихаттың
сессия төрағасы                            хатшысы
Қ. Шайхиев                                 Б. Қарашолақов
Жамбыл облысы Мәслихатының
2013 жылғы 15 мамырдағы
№ 13-2 шешіміне қосымша
Жамбыл облысы Мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 10-3 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты                      Атауы
Сомасы,мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3

1 088
257
Управление финансов области
1 206 505
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
109 933
009
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 734
013
Капитальные расходы государственного органа
145 371
033
Проведение мероприятий по ликвидации государственного учреждения, проводившего работу по выдаче разовых талонов и обеспечению полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
953
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
948 514
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
94 475
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления области
92 175
005
Капитальные расходы государственного органа
2 300
02
Оборона
315 453
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
118 035
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
95 832
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
22 203
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
194 069
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
37 931
004
Мероприятия гражданской обороны областного масштаба
11 952
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
31 254
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
112 932
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 349
006
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий
3 349
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5 574 785
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
5 569 785
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
4 897 101
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
805
006
Капитальные расходы государственного органа
476 027
008
Обеспечение безопасности дорожного движения
4 726
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов

1 088
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 206 505
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 933
009
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 734
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
145 371
033
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды жүргізген мемлекеттік мекемені тарату бойынша іс-шаралар өткізу
953
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
948 514
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
94 475
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және облысты басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 175
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 300
02
Қорғаныс
315 453
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
118 035
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
95 832
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
22 203
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
194 069
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 931
004
Облыстық ауқымдағы азаматтық қорғаныстың іс-шаралары
11 952
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
31 254
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
112 932
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 349
006
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу
3 349
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5 574 785
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
5 569 785
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 897 101
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
805
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
476 027
008
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 726
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері

7 675
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
46 443
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
181 568
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
161 553
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
30 353
013
Капитальные расходы государственного органа
457
029
Методическая работа
56 363
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
288 555
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
56 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
529 229
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 155 607
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 066 834
009
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
4 436 823
011
Строительство и реконструкция объектов образования
630 011
05
Здравоохранение
35 531 511
253
Управление здравоохранения области
254 453
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
254 453
253
Управление здравоохранения области
902 544
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
516 589
006
Услуги по охране материнства и детства
209 441
007
Пропаганда здорового образа жизни
175 412
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 102
253
Управление здравоохранения области
18 560 267
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 477 279
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами

7 675
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
46 443
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
181 568
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
161 553
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
30 353
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
457
029
Әдістемелік жұмыс
56 363
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
288 555
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
56 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
529 229
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 155 607
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 066 834
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
4 436 823
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
630 011
05
Денсаулық сақтау
35 531 511
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
254 453
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
254 453
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
902 544
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндiру
516 589
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
209 441
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
175 412
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 102
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
18 560 267
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 477 279
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету

396 251
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
483 258
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
113 958
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
271 207
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
391 773
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 541 138
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
51 084
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 377 249
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
9 457 070
253
Управление здравоохранения области
6 957 155
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
5 506 383
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
623 083
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
827 689
253
Управление здравоохранения области
1 202 967
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 161 996
029
Областные базы спецмедснабжения
40 971
253
Управление здравоохранения области
1 727 504
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
134 395
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
43 394
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
20 706
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
59 079
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
18 000
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения

396 251
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
483 258
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
113 958
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
271 207
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
391 773
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 541 138
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
51 084
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 377 249
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
9 457 070
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 957 155
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
5 506 383
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
623 083
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
827 689
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 202 967
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1 161 996
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
40 971
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 727 504
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 395
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
43 394
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
20 706
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
59 079
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
18 000
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары

6 956
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 375 501
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
69 473
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 926 621
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 681 378
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Программы занятости 2020
245 243
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 033 899
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 271 675
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
553 045
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
408 607
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
110 124
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
199 899
261
Управление образования области
437 857
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
404 010
037
Социальная реабилитация
33 847
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 782 631
014
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 782 631
256
Управление координации занятости и социальных программ области
279 160
003
Социальная поддержка инвалидов
279 160
256
Управление координации занятости и социальных программ области
262 576
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
89 144
007
Капитальные расходы государственного органа
5 009
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
5 907
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
8 447
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
70 469
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
83 600
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 246 457
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 337 449
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда

6 956
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 375 501
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
69 473
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 926 621
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 681 378
083
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пунктерді салу
245 243
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 033 899
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 271 675
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
553 045
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
408 607
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
110 124
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
199 899
261
Облыстың білім басқармасы
437 857
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
404 010
037
Әлеуметтік сауықтандыру
33 847
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 782 631
014
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 782 631
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
279 160
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
279 160
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
262 576
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 144
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 009
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 907
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
8 447
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
70 469
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
83 600
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 246 457
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 337 449
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері

1 306 000
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 922 222
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
60 556
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
7 838
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
40 833
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 178 364
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
54 153
005
Капитальные расходы государственного органа
1 386
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 923 879
038
Развитие коммунального хозяйства
847 619
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
351 327
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 730 644
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
4 730 644
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
6 961 716
262
Управление культуры области
906 608
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
37 122
003
Поддержка культурно-досуговой работы
193 741
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
226 997
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
414 097
011
Капитальные расходы государственного органа
693
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
33 958
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 636 637
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
44 139
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
94 325
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях

1 306 000
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 922 222
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
60 556
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 838
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
40 833
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 178 364
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық ұй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 153
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 386
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 923 879
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
847 619
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
351 327
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 730 644
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 730 644
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
6 961 716
262
Облыстың мәдениет басқармасы
906 608
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 122
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
193 741
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
226 997
007
Театр және музыка өнерін қолдау
414 097
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
693
032
Ведомстволық бағынастағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
33 958
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2 636 637
001
Жергіліктті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 139
003
Облыстық деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
94 325
004
Облыстық түрлі спорт түрлері бойынша құрама командалардың мүшелерін республикалық және халықаралық спорт жарыстарына дайындау және қатыстыру

242 000
255
Управление сельского хозяйства области
1 369 314
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
700 185
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
17 800
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
651 329
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
183 956
272
Управление архитектуры и градостроительства области
183 956
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
20 660
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
42 120
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
121 176
12
Транспорт и коммуникации
5 692 369
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 513 369
038
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
422 274
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
358 389
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
2 587 769
042
Развитие транспортной инфраструктуры
17 909
082
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 127 028
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
179 000
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
179 000
13
Прочие
4 442 444
265
Управление предпринимательства и промышленности области
80 730
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
75 890
002
Капитальные расходы государственного органа
4 840
257
Управление финансов области
230 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
230 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
594 193
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
81 350
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»

242 000
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 369 314
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
700 185
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
17 800
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарың, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
651 329
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
183 956
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
183 956
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 660
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
42 120
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
121 176
12
Көлiк және коммуникация
5 692 369
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 513 369
038
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
422 274
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
358 389
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 587 769
042
Көлік инфрақұрылымын дамыту
17 909
082
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 127 028
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
179 000
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
179 000
13
Басқалар
4 442 444
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
80 730
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 890
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 840
257
Облыстың қаржы басқармасы
230 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органның резервi
230 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
594 193
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
81 350
020
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер