Об определении мест для осуществления выездной торговли в Кармакшинском районе
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 12 июля 2013 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 августа 2013 года № 4489. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 21 июля 2016 года № 295
Сноска. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 21.07.2016 № 295 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 8 и 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и "Правилами внутренней торговли" утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 18.02.2014 N 267 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
1. Определить места для осуществления выездной торговли в Кармакшинском районе согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Калиева Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 18.02.2014 N 267 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Аким Кармакшинского района Н. Шамуратов
Приложение
к постановлению акимата
Кармакшинского района
от "12" июля 2013 года N 8
Места для осуществления выездной торговли в Кармакшинском районе

Қармақшы ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 12 шілдедегі № 8 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 тамызда № 4489 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 шілдедегі № 295 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 21.07.2016 № 295 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 31 бабына, "Сауда қызметін реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 8, 27 баптарына және 2005 жылғы 21 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысымен бекітілген "Ішкі сауда ережесіне" сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Ескерту. Қаулының орыс тіліндегі мәтінінің кіріспе бөлігіне өзгеріс енгізіліп, мемлекеттік тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 18.02.2014 N 267 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Қармақшы ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгіленсін..
2. Осы қаулының орындалуына бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Е. Қалиевке жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 18.02.2014 N 267 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қармақшы ауданының әкімі Н. Шамұратов
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2013 жылғы "12" шілдедегі
N 8 қаулысына қосымша
Қармақшы ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар

Сноска. Приложение в редакции постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 18.02.2014 N 267 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
н/п
Наименование населенного пункта
Место расположения
1
Поселок Жосалы
Южная сторона остановки расположенная на пересечении трассы Самара-Шымкент и улицы Е.Кошербаева
2
Поселок Жосалы
Северно-западная сторона бывшего рынка "Бесаспап" расположенного по улице Омирова
3
Поселок Жосалы
Площадь на против учреждения военизированной охраны расположенный по улице Е.Сексенбаева
4
Поселок Торетам

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 18.02.2014 N 267 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
р/с
Елді мекеннің атауы
Орналасатын орны
1
Жосалы кенті
"Шымкент-Самара" трассасы мен Е.Көшербаев көшесінің қиылысында орналасқан аялдаманың оңтүстік жағы
2
Жосалы кенті
Өміров көшесінің бойындағы орналасқан бұрынғы "Бесаспап" базарының солтүстік-батыс жағы
3
Жосалы кенті
Е.Сексенбаев көшесінің бойында орналасқан әскери күзет мекемесіне қарама-қарсы алаң
4
Төретам кенті

Западная сторона домов N 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 расположенных по улице Жанкожа батыра
5
Сельский округ Акай
Аул Акай, западная сторона здания N 9 расположенный по улице Абая
6
Сельский округ Кармакшы
Аул Кармакшы, западная сторона домов N 1, 3, 5 расположенных по улице Женис
7
Сельский округ Жосалы, село Торебай би
Аул Торебай би, южная сторона домов N 17, 19 расположенных по улице П.Байшораулы
8
Сельский округ Иркол
Аул Иркол, южная сторона домов N 13-18 расположенных по улице Е.Курманбаева
9
Сельский округ Жанажол, село Дур Онгар
Аул Дур Онгар, восточная сторона домов N 25 расположенный по улице Дур Онгара.
10
Сельский округ ІІІ-Интернационал
Аул ІІІ-Интернационал, западная сторона домов N 2, 5 расположенных по улице Астана
11
Сельский округ Актобе
Аул Актобе, северная сторона от въездного пути в аул Актобе от трассы Самара-Шымкент
12
Сельский округ Акжар
Аул Акжар, северная сторона домов N 22, 24 расположенных по улице К.Изтлеуова
13
Сельский округ Дауылкол, село Турмагамбет
Аул Турмагамбет, южная сторона дома N 30 расположенный по улице Ешнияз Сала
14
Сельский округ Алдашбай Ахун
Аул Алдашбай Ахун, северно-западная сторона пересечении улиц О.Шораякулы и А.Егизбаева.
15
Сельский округ Куандария

Жаңқожа батыр көшесінің бойында орналасқан N 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлердің батыс жағы
5
Ақай ауылдық округі
Ақай ауылы, Абай көшесінің бойындағы N 9 ғимараттың батыс жағы
6
Қармақшы ауылдық округі
Қармақшы ауылы, Жеңіс көшесінің бойында орналасқан N 1, 3, 5 үйлердің батыс жағы
7
Жосалы ауылдық округі, Төребай би ауылы
Төребай би ауылы, П.Байшораұлы көшесінің бойында орналасқан N 17, 19 үйлердің оңтүстік жағы
8
Иіркөл ауылдық округі
Иіркөл ауылы, Е.Құрманбаев көшесі бойында орналасқан N 13-18 үйлердің оңтүстік жағы
9
Жаңажол ауылдық округі, Дұр Оңғар ауылы
Дұр Оңғар ауылы, Дұр Оңғар көшесінің бойында орналасқан N 25 үйдің шығыс жағы
10
ІІІ-интернационал ауылдық округі
ІІІ-интернационал ауылы, Астана көшесінің бойында орналасқан N 2, 5 үйлердің батыс жағы
11
Ақтөбе ауылдық округі
Ақтөбе ауылы, Самара-Шымкент трассасының Ақтөбе ауылына кіре берісіндегі жолдың солтүстік жағы
12
Ақжар ауылдық округі
Ақжар ауылы, Қ.Ізтелеуов көшесі бойында орналасқан N 22, 24 үйлердің солтүстік жағы
13
Дауылкөл ауылдық округі, Тұрмағамбет ауылы
Тұрмағамбет ауылы, Ешнияз Сал көшесінің бойында орналасқан N 30 үйдің оңтүстік жағы
14
Алдашбай Ахун ауылдық округі
Алдашбай Ахун ауылы, О.Шораяқұлы мен Ә.Егізбаев көшелерінің қиылысының солтүстік-батыс жағы
15
Қуандария ауылдық округі

Аул Куандария, северно сторона домов N 5, 7, 9 расположенных по улице А.Тортбаева
16
Сельский округ Т.Комекбаева
Аул Т.Комекбаева, южная сторона дома N 21 расположенный по улице У.Аяпова

Қуандария ауылы, Ә.Төртбаев көшесінің бойында N 5, 7, 9 үйлердің солтүстік жағы
16
Т.Көмекбаев ауылдық округі
Т.Көмекбаев ауылы, Ү.Аяпов көшесінің бойында орналасқан N 21 үйдің оңтүстік жағы