Об организации общественных работ в 2013 году
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 22 января 2013 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 января 2013 года № 3998. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Лисаковска Костанайской области от 28 декабря 2013 года № 2463-8-08)
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Лисаковска Костанайской области от 28.12.2013 № 2463-8-08).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах и источник их финансирования.
2. Определить, что социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, социальный налог, налог на добавленную стоимость, оплата труда и компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, комиссионные вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, финансируются из средств бюджета города Лисаковска.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Лисаковска Ташпанова А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                В. Радченко
Утвержден
постановлением акимата
от 22 января 2013 года
№ 9
Приложение
к постановлению акимата
от 21 мая 2013 года
№ 161
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах и источник их финансирования
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Лисаковска Костанайской области от 21.05.2013 № 161 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наимено-
вание
организа-
ции
Виды работ
Объемы
работ,
в
часах
Конкретные
условия
работ
Размер
оплаты
труда
Источник
финансиро-
вания
Товари-
щество с
ограни-
ченной
ответст-
венностью
"Уста
плюс"
Участие в
санитарной
очистке,
озеленении и
благоустрой-
стве
территорий
города
Лисаковска,
поселка
Октябрьский,
села
Красногор-
ское, не
требующее
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника

2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 9 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 қаңтарда № 3998 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімі аппараты басшысының 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 2463-8-08 хаты)
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімі аппараты басшысының 28.12.2013 № 2463-8-08 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көзі бекітілсін.
2. Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, әлеуметтік салық, қосылған құн салығы, еңбекке ақы төлеу және жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемдері, қоғамдық жұмыстардың қатысушыларына тиесілі жалақы есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеуге арналған шығындар Лисаков қаласы бюджетінің қаражаты есебінен қаржыландырылатын белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің орынбасары А.А. Ташпановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                  В. Радченко
Әкімдіктің
2013 жылғы 22 қаңтардағы
№ 9 қаулысымен
бекітілген
Әкімдіктің
2013 жылғы 21 мамырдағы
№ 161 қаулысына
қосымша
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көзі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 21.05.2013 № 161 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ұйым-
ның
атауы
Жұмыстың
түрлері
Жұмыс-
тардың
көлемі
сағат-
пен
Жұмыстардың нақты
жағдайлары
Еңбегіне
төленетін
ақының
мөлшері
Қаржылан
дыру
көзі
"Уста
плюс"
жауап-
керші-
лігі
шекте-
улі
серік-
тесті-
гі
Қызметкер-
дің алдын
ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін
талап
етпейтін,
Лисаков
қаласының,
Октябрь
кентінің,
Красногор
селосының
аумақтарын
санитарлық
тазалауға,
көгалдан-
дыруға
және абат-
тандыруға
қатысу

72624
Продолжитель-
ность
рабочего
времени
одного
участника
общественных
работ не
должна
превышать 40
часов в
неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотрен-
ные трудовым
законодатель-
ством Рес-
публики
Казахстан, с
двумя
выходными
днями при
пятидневной
рабочей
неделе, одним
перерывом в
течение
ежедневной
работы
(рабочей
смены) для
отдыха и
приема пищи
продолжитель-
ностью не
менее
получаса.
На безработ-
ных, участ-
вующих в
оплачиваемых
общественных
работах,
распростра-
няются
законодатель-
ные акты
Республики
Казахстан о
труде, пен-
сионном
обеспечении и
страховании.
2 мини-
мальных
размера
заработной платы в месяц
Бюджет
города
Лисаковска

72624
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы
аптасына 40 сағаттан
аспауға, Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасында көзделген
шектеулерді ескере
отырып, екi демалыс күнi
бар бес күндiк жұмыс
аптасы белгiленуге,
күнделiктi жұмыс (жұмыс
ауысымы) iшiнде тынығуға
және тамақтануға
арналған ұзақтығы жарты
сағаттан кем болмайтын
бiр үзiлiс берiлуге
тиiс.
Ақылы қоғамдық
жұмыстарға қатысатын
жұмыссыздарға Қазақстан
Республикасы-ның еңбек,
зейнетақымен
қамсыздандыру және
сақтандыру туралы
заңнамалық актілері
қолданылады.
Айына
жалақының
2 ең
төменгі
мөлшері
Лисаков
қаласы-
ның
бюджеті