Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, консультативное сопровождение концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 002 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов" Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан на 2014 год
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 50. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 марта 2014 года № 9208. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 21 августа 2014 года № 1
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 21.08.2014 № 1.
В соответствии с пунктами 454462 и 468 Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220, и пунктом 26 Правил рассмотрения, отбора, мониторинга и оценки реализации бюджетных инвестиционных проектов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года № 545, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, консультативное сопровождение концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 002 «Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов».
2. Департаменту инвестиционной политики (Тумабаеву К.М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в официальных средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр                                    Е. Досаев
Утвержден
приказом Министра
экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
от 18 февраля 2014 года № 50
Перечень
бюджетных инвестиционных и концессионных проектов,
финансирование разработки или корректировки, а также проведение
необходимых экспертиз технико-экономических обоснований,
консультативное сопровождение концессионных проектов которых
осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной
программы 002 «Разработка или корректировка, а также проведение
необходимых экспертиз технико-экономических обоснований
бюджетных инвестиционных и концессионных проектов,
консультативное сопровождение концессионных проектов»
Министерства экономики и бюджетного планирования Республики
Казахстан на 2014 год

Техникалық-экономикалық негіздемелер әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 002 "Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу" бөлінетін бюджеттік бағдарламасының 2014 жылға қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 50 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 13 наурызда № 9208 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 21 тамыздағы № 1 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 21.08.2014 № 1 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысымен бекітілген Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесінің 454462 және 468-тармақтарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 545 қаулысымен бекітілген Бюджеттік инвестициялық жобаларды қарау, іріктеу, іске асыруды мониторингілеу және бағалау ережесінің 26-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған техникалық-экономикалық негіздемелер әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу 002 «Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесі бекітілсін.
2. Инвестициялық саясат департаменті (Тұмабаев Қ.М.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және ресми бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                         Е. Досаев
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2014 жылғы 18 ақпандағы
№ 50 бұйрығымен
бекітілген
Техникалық-экономикалық негіздемелер әзірлеуді немесе түзетуді
қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу,
концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің 002 «Бюджеттік инвестициялық және концессиялық
жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу
немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу,
концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу»
бөлінетін бюджеттік бағдарламасының 2014 жылға қаражаты
есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық
және концессиялық жобалардың тізбесі

Сноска. Перечень с изменениями, внесенными приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 28.03.2014 № 89.
№ п/п
Наименование
проекта
Объем финансирования разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов (тыс. тенге)
Объем финансирования разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз технико-экономических обоснований концессионных проектов (тыс. тенге)
Объем финансирования консультативного сопровождения концессионных проектов (тыс. тенге)
1
2
3
4
5
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
1
Строительство и эксплуатация многопрофильной клинической больницы на 300 коек при республиканском государственном предприятии «Карагандинский государственный медицинский университет» в городе Караганда
34 061,00
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
2
Строительство и эксплуатация исправительного учреждения на 1500 мест в Карагандинской области
53 900,00
Служба охраны Президента Республики Казахстан
3
Секретно
ГУ «ХОЗУ Парламента Республики Казахстан»
4
Формирование Электронного Парламента Республики Казахстан
23 000,00
Министерство регионального развития Республики Казахстан
5
Создание электронной системы хранения и катологизации архивов Национального картографо-геодезического фонда Республики Казахстан
16 000,00
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
6
Системы управления информационной безопасностью для органов прокуратуры Республики Казахстан
6 800,00
Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей
7
Создание производственного комплекса по производству диагностических и имуннобиологических препаратов согласно стандартам GMP
16 494,00
Итого:
86 280,00
87 961,00

Ескерту. Тізбеге өзгерістер енгізілді - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 28.03.2014 № 89 бұйрығымен.
Р/с №
Жобаның атауы
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу көлемі (мың теңге)
Концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негiздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу көлемі (мың теңге)
Концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеуді қаржыландыру көлемі (мың теңге)
1
2
3
4
5
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
1
Қарағанды қаласында «Қарағанды мемлекеттік медицина университеті» республикалық мемлекеттік кәсіпорны жанынан 300 төсектік көп бейінді клиникалық аурухана салу және пайдалануға беру
34 061,00
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
2
Қарағанды облысында 1500 орынға арналған түзеу мекемесін салу және пайдалану
53 900,00
Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі
3
Құпия
«Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық басқармасы» ММ
4
Қазақстан Республикасының Электрондық Парламентін қалыптастыру
23 000,00
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
5
Қазақстан Республикасы Ұлттық картографиялық-геодезиялық қор мұрағаттарын сақтау және каталогтаудың электрондық жүйесін жасау
16 000,00
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
6
Қазақстан Республикасының прокуратура органдарына арналған ақпараттық қауіпсіздікті басқару жүйелері
6 800,00
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі
7
GMP стандарттарына сәйкес диагностикалық және иммундық-биологиялық препараттарды өндіру бойынша өндірістік кешенді құру
16 494,00
Жиыны:
86 280,00
87 961,00