Об установлении норм субсидий на удобрения, горюче-смазочные материалы и товарно-материальные ценности для проведения весенне-полевых и уборочных работ, перечень приоритетных сельскохозяйственных культур города Астаны на 2014 год
Постановление акимата города Астаны от 29 мая 2014 года № 102-877. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 26 июня 2014 года № 816. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 3 октября 2014 года № 102-1644
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 03.10.2014 № 102-1644 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 8 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2014 год:
1) перечень приоритетных культур согласно приложению 1;
2) нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, согласно приложению 2;
3) виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализуемых отечественными производителями, согласно приложению 3;
4) виды субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у отечественных производителей, согласно приложению 4.
2. Государственному учреждению «Управление сельского хозяйства города Астаны» обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим его опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Нагаспаева Е.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
Согласовано:
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
_____________ А. Мамытбеков
29 мая 2014 года
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны
от 29 мая 2014 года № 102-877
Перечень
приоритетных культур
п/п
Наименование сельскохозяйственной культуры
1.
Зерновые культуры (пшеница, ячмень)
2.
Кормовые культуры (однолетние травы, овес)
3.
Картофель
4.
Овощи закрытого грунта промышленного типа (томаты, огурцы)
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны
от 29 мая 2014 года № 102-877
Нормы
субсидий на удешевление стоимости
горюче-смазочных материалов и других
товарно-материальных ценностей, необходимых
для проведения весенне-полевых и уборочных работ
п/п
Наименование
сельскохозяйственной
культуры
Нормы
бюджетных
субсидий
на 1 гектар
(тенге)
Рекомендуется
для посевных
культур
1.
Зерновые
(базовая норма субсидий)

2014 жылға арналған Астана қаласының көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге тыңайтқыштарды, жанар-жағар май материалдары мен тауарлық-материалдық құндылықтарды субсидиялау нормаларын, басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін белгілеу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 102-877 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 маусымда № 816 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қазандағы № 102-1644 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 03.10.2014 № 102-1644 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 8-тармағына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған:
1) басым дақылдардың тізбесі 1-қосымшаға сәйкес;
2) көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргізуге қажеттi жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары 2-қосымшаға сәйкес;
3) отандық өндірушілер сатқан субсидияланатын тыңайтқыш түрлері мен 1 тонна (литр, килограмм) тыңайтқышқа арналған субсидия нормалары  3-қосымшағасәйкес;
4) отандық өндірушілерден сатып алынған субсидияланған гербицид түрлері және 1 килограмм (литр) гербицидке арналған субсидия нормалары 4-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. «Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және мерзімді басылымдарда, сонымен қатар Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілейтін интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Қ. Нағаспаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов
Келісілді:
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
__________________А. Мамытбеков
2014 жылғы «___» _______________
Астана қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 29 мамырдағы
№ 102-877 қаулысына
1-қосымша
Басым дақылдардың тізбесі
Р/с №
Ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
1.
Дәнді дақылдар (бидай, арпа)
2.
Жемшөптік дақылдар (бір жылдық шөп)
3.
Картоп
4.
Өндірістік түріндегі жабық топырақтағы көкөністер (қызанақ, қияр)
Астана қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 29 мамырдағы
№ 102-877 қаулысына
2-қосымша
Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргізуге қажеттi
жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық
құндылықтарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар
нормалары
Р/с №
Ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Бюджеттік субсидиялардың 1 гектарға арналған нормасы (теңге)
Дақыл егістігі үшін ұсынылады
1.
Дәнді дақылдар (бидай, арпа)