Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 064 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов" государственного учреждения "Управление экономики и финансов Карагандинской области" на 2014 год
Постановление акимата Карагандинской области от 4 ноября 2014 года № 59/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 ноября 2014 года № 2811. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Карагандинской области от 2 июня 2015 года № 8-6/2249)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Карагандинской области от 02.06.2015 № 8-6/2249).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 «Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания» акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 064 «Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов» государственного учреждения «Управление экономики и финансов Карагандинской области» на 2014 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 26 марта 2014 года № 14/02 «Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 064 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» государственного учреждения «Управление экономики и финансов Карагандинской области» на 2014 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2577, опубликовано в газетах «Орталық Қазақстан» от 17 апреля 2014 года № 70-71 (21 705), «Индустриальная Караганда» от 17 апреля 2014 года № 63-64 (21584-21585)).

"Қарағанды облысының экономика және қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің 2014 жылға арналған "Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу" 064 бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен қаржыландыру жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 қарашадағы № 59/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 қарашада № 2811 болып тіркелді. Қаулы қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты әрекетін тоқтатты - (Қарағанды облысы әкімінің аппаратының 2015 жылғы 2 маусымдағы № 8-6/2249 хаты)
Ескерту. Қаулы қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты әрекетін тоқтатты - (Қарағанды облысы әкімінің аппаратының 02.06.2015 № 8-6/2249 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» қаулысына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес «Қарағанды облысының экономика және қаржы басқармасы» мемлекеттік мекемесінің 2014 жылға арналған «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу» 064 бюджеттік бағдарламамен бөлінетін қаражаттар есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың тізбесі бекітілсін.
2. «Қарағанды облысының экономика және қаржы басқармасы» мемлекеттік мекемесінің 2014 жылға арналған «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» 064 бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру, бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2577 болып тіркелген, «Орталық Қазақстан» 2014 жылдың 17 сәуірінде № 70-71 (21 705), «Индустриальная Караганда» газеттерінде 2014 жылдың 17 сәуірінде № 63-64 (21584-21585) жарияланған) Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы №14/02 қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня опубликования.
Аким Карагандинской области
Н. Абдибеков
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 4 ноября 2014 года № 59/01
Перечень
бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование которых
осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 064
«Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-
экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и
конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение
концессионных проектов» государственного учреждения «Управление экономики и
финансов Карагандинской области» на 2014 год
№ п/п
Наименование проекта
Объем финансирования разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований (далее ТЭО) местных бюджетных инвестиционных проектов (тысяч тенге)
Объем финансирования разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз конкурсной документации концессионных проектов (тысяч тенге)
Объем финансирования консультативного сопровождения концессионных проектов (тысяч тенге)
Государственное учреждение «Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Карагандинской области»
1
Реабилитация сетей централизованного теплоснабжения города Караганды (19 % от общей стоимости разработки ТЭО)
20000
Итого по государственному учреждению «Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Карагандинской области»
20000
ВСЕГО
20000

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі
Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 4 қарашадағы
№ 59/01 қаулысына
Қосымша
Қарағанды облысының экономика және қаржы басқармасы» мемлекеттік мекемесінің 2014 жылға арналған «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу» 064 бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен қаржыландыру жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесі
№ р/с
Жобаның атауы
Жергілікті бюджеттiк инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін (бұдан әрі ТЭН) әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру көлемi
(мың теңге)
Концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру көлемi
(мың теңге)
Концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеудi қаржыландыру көлемi
(мың теңге)
«Қарағанды облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесі
1
Қарағанды қаласының орталықтандырылыған жылумен жабдықтау жүйесін қалпына келтіру (ТЭН әзірлеу жалпы құнынан 19 %)
20 000
«Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесі бойынша жиыны
20 000
Барлығы
20 000