Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества на территории села Красногорское города Лисаковска Костанайской области
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 20 февраля 2014 года № 210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 апреля 2014 года № 4541. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 24 июля 2014 года № 237
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 24.07.2014 № 237 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые Правила проведения раздельных сходов местного сообщества на территории села Красногорское города Лисаковска Костанайской области.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии секретарь
городского маслихата                       Г. Жарылкасымова
СОГЛАСОВАНО:
Аким села Красногорское
___________ С.Бухарбаев
Утвержден
решением маслихата
от 20 февраля 2014 года № 210
Правила
проведения раздельных сходов местного сообщества
на территории села Красногорское города
Лисаковска Костанайской области
1. Общие положения
1. Настоящие Правила проведения раздельных сходов местного сообщества на территории села Красногорское города Лисаковска Костанайской области (далее - село Красногорское) разработаны в соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" и определяют порядок проведения раздельных сходов местного сообщества жителей улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории села Красногорское.
2. Раздельный сход местного сообщества на территории села Красногорское (далее - раздельный сход) созывается и проводится с целью избрания представителей для участия в сходе местного сообщества села Красногорское.

Қостанай облысы Лисаков қаласы Красногор ауылының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы № 210 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 сәуірде № 4541 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2014 жылғы 24 шілдедегі № 237 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 24.07.2014 № 237 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 39-3-бабының 6-тармағына және "Бөлек жергiлiктi қоғамдастық жиындарын өткiзудiң үлгi қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 қаулысына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған Қостанай облысы Лисаков қаласы Красногор ауылының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидалары бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның
төрайымы, қалалық
мәслихат хатшысы                           Г. Жарылқасымова
КЕЛІСІЛДІ:
Красногор ауылының әкімі
___________ С. Бұхарбаев
Мәслихаттың
2014 жылғы 20 ақпандағы
№ 210 шешімімен бекітілген
Қостанай облысы Лисаков қаласы Красногор
ауылының аумағында бөлек жергілікті
қоғамдастық жиындарын өткізудің
қағидалары
1. Жалпы ережелер
Осы Қостанай облысы Лисаков қаласы Красногор ауылының (бұдан әрі – Красногор ауылы) аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидалары "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 39-3-бабының 6-тармағына, "Бөлек жергiлiктi қоғамдастық жиындарын өткiзудiң үлгi қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 қаулысына сәйкес әзірленді және Красногор уылының аумағында жергiлiктi қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін көше, көппәтерлi тұрғын үй тұрғындарының бөлек жергiлiктi қоғамдастық жиындарын өткiзудiң тәртiбiн белгiлейдi.
2. Красногор ауылының аумағында бөлек жергiлiктi қоғамдастық жиыны (бұдан әрi - бөлек жиын) Красногор ауылы жергiлiктi қоғамдастығының жиынына қатысу үшiн өкiлдердi сайлау мақсатында шақырылады және өткiзiледi.

2. Порядок проведения
раздельных сходов
3. Раздельный сход созывается акимом села Красногорское.
Проведение раздельных сходов допускается при наличии положительного решения акима города Лисаковска на проведение схода местного сообщества.
4. О времени, месте созыва раздельных сходов и обсуждаемых вопросах население местного сообщества оповещается не позднее чем за десять календарных дней до дня его проведения через средства массовой информации или иными способами.
5. Проведение раздельного схода в пределах улицы, многоквартирного жилого дома организуется акимом села Красногорское.
6. Перед открытием раздельного схода проводится регистрация присутствующих жителей соответствующей улицы, многоквартирного жилого дома, имеющих право в нем участвовать.
7. Раздельный сход открывается акимом села Красногорское или уполномоченным им лицом.
Председателем раздельного схода являются аким села Красногорское или уполномоченное им лицо.
Для оформления протокола раздельного схода открытым голосованием избирается секретарь.
8. Кандидатуры представителей улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества села Красногорское выдвигаются участниками раздельного схода в количестве:
одного человека от жителей одного многоквартирного двухэтажного жилого дома;
одного человека от жителей двух многоквартирных одноэтажных жилых домов.
Количество представителей жителей улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества определяется на основе принципа равного представительства.
9. Голосование проводится открытым способом персонально по каждой кандидатуре. Избранными считаются кандидаты, набравшие наибольшие голоса участников раздельного схода.
10. На раздельном сходе ведется протокол, который подписывается председателем и секретарем и передается в аппарат акима села Красногорское.

2. Бөлек жиындарды өткiзу
тәртiбi
3. Бөлек жиынды Красногор ауылының әкiмi шақырады.
Лисаков қаласы әкiмiнiң жергiлiктi қоғамдастық жиынын өткiзуге оң шешiмi бар болған жағдайда бөлек жиынды өткiзуге болады.
4. Жергiлiктi қоғамдастық халқы бөлек жиындардың шақырылу уақыты, орны және талқыланатын мәселелер туралы бұқаралық ақпарат құралдары арқылы немесе өзге де тәсiлдермен олар өткiзiлетiн күнге дейiн күнтiзбелiк он күннен кешiктiрiлмей хабардар етiледi.
5. Көше, көппәтерлi тұрғын үй шегiнде бөлек жиынды өткiзудi Красногор ауылының әкiмi ұйымдастырады.
6. Бөлек жиынды ашудың алдында тиiстi көшенiң, көппәтерлi тұрғын үйдiң қатысып отырған және оған қатысуға құқығы бар тұрғындарын тiркеу жүргiзiледi.
7. Бөлек жиынды Красногор ауылының әкiмi немесе ол уәкiлеттiк берген тұлға ашады.
Красногор ауылының әкiмi немесе ол уәкiлеттiк берген тұлға бөлек жиынның төрағасы болып табылады.
Бөлек жиынның хаттамасын ресiмдеу үшiн ашық дауыспен хатшы сайланады.
8. Жергiлiктi қоғамдастық жиынына қатысу үшiн көше, көппәтерлi тұрғын үй өкiлдерiнiң кандидатураларын Красногор ауылының:
көппәтерлi екі қабатты тұрғын үйдің тұрғындарынан бір адам;
екі көппәтерлi бір қабатты тұрғын үйлерің тұрғындарынан бір адам санымен бөлек жиынның қатысушылары ұсынады.
Жергiлiктi қоғамдастық жиынына қатысу үшiн көше, көппәтерлi тұрғын үй тұрғындары өкiлдерiнiң саны тең өкiлдiк ету қағидаты негiзiнде айқындалады.
9. Дауыс беру ашық түрде әрбiр кандидатура бойынша дербес жүргiзiледi. Бөлек жиын қатысушыларының ең көп дауыстарына ие болған кандидаттар сайланған болып есептеледi.
10. Бөлек жиында хаттама жүргiзiледi, оған төраға мен хатшы қол қояды және оны Красногор ауылы әкiмiнiң аппаратына бередi.