Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Экибастузу
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 16 мая 2014 года № 219/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 июня 2014 года № 3854. Утратило силу решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 29 сентября 2022 года № 165/22
Сноска. Утратило силу - решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 29.09.2022 № 165/22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовок внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 12.10.2017 № 182/21 (вступает в силу по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 10.11.2015 № 361/43 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Екібастұз қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 мамырдағы № 219/28 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 маусымда № 3854 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 165/22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 29.09.2022 № 165/22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Атауына қазақ тілінде өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 12.10.2017 № 182/21 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Экологиялық Кодексінің 19-1 бабының, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 145 бұйрығының негізінде, Екібастұз қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспесіне өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 10.11.2015 № 361/43 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов согласно приложения.
Сноска. В пункт 1 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 12.10.2017 № 182/21 (вступает в силу по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам строительства, транспорта и жилищно-коммунального хозяйства.

1. Қосымшаға сәйкес коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа қазақ тілінде өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 12.10.2017 № 182/21 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы мәслихатының құрылыс, көлік және тұрғын үй коммуналдық шаруашылық мәселелері бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата Куспеков Б.К.
Приложение
к решению Экибастузского
городского маслихата
(внеочередная ХХVIIІ сессия, V созыв)
от 16 мая 2014 года № 219/28
Нормы образования и накопления коммунальных
отходов по городу Экибастузу
Сноска. В приложение внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 12.10.2017 № 182/21 (вступает в силу по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма среднегодовая, м3
1
2
3
4
1
Общежитие, интернаты, детские дома
1 место

3. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы Б.Қ. Құспеков
Екібастұз қалалық мәслихатының
2014 жылғы 16 мамырдағы
(V шақырылған кезектен
тыс ХХVIIІ сессия)
№ 219/28 шешіміне
қосымша
Екібастұз қаласы бойынша коммуналдық
қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Ескерту. Қосымшаға қазақ тілінде өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 12.10.2017 № 182/21 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Орташа жылдық норма м3
1
2
3
4
1
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері
1 орын