О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 21 июня 2012 года № 5/15 "О Правилах содержания собак и кошек"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 20 июня 2014 года N 26/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 июля 2014 года N 2872. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 21.01.2015 N 32/1
Сноска. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 21.01.2015 N 32/1 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии со статьей 311 Кодекса Республики Казахстан от 30 января 2001 года "Об административных правонарушениях", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О Правилах содержания собак и кошек" от 21 июня 2012 года № 5/15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июля 2012 года под № 1807, опубликовано в газетах от 28 июля 2012 года "Солтүстік Қазақстан" № 88, "Северный Казахстан" № 88) внести следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции: "О Правилах содержания и выгула собак и кошек";
пункт 1 решения изложить в следующей редакции: "Утвердить прилагаемые Правила содержания и выгула собак и кошек";
в Правилах, утвержденных вышеуказанным решением:
заголовок Правил изложить в новой редакции "Правила содержания и выгула собак и кошек";
пункт 1 Правил изложить в следующей редакции: "Настоящие Правила содержания и выгула собак и кошек (далее - Правила) определяют порядок содержания и выгула на территории Северо-Казахстанской области собак и кошек".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
А. Асанова
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
К. Едресов

"Иттер мен мысықтарды ұстау Қағидасы туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 21 маусымдағы № 5/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 20 маусымдағы N 26/20 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 шілдеде N 2872 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 21.01.2015 N 32/1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 21.01.2015 N 32/1 шешімімен (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді).
"Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" 2001 жылғы 30 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 311-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. "Иттер мен мысықтарды ұстау Қағидасы туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 21 маусымдағы № 5/15 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 20 шілдеде № 1807 тіркелген, 2012 жылғы 28 шілдедегі № 88 "Солтүстік Қазақстан" газетінде, 2012 жылғы 28 шілдедегі № 88 "Северный Казахстан" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын: "Иттер мен мысықтарды ұстау және серуендету Қағидасы туралы";
шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын: "Қоса берілген иттер мен мысықтарды ұстау мен серуендету Қағидасы бекітілсін";
жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген Қағидада:
Қағиданың тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын: "Иттер мен мысықтарды ұстау мен серуендету Қағидасы";
Қағиданың 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын: "Осы Иттер мен мысықтарды ұстау және серуендету Қағидасы (әрі қарай-Қағида) Солтүстік Қазақстан облысы аумағында иттер мен мысықтарды ұстау мен серуендету тәртібін анықтайды".
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
XХVI сессиясының
төрағасы
А. Асанова
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
хатшысы
Қ. Едіресов