Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере поддержки предпринимательской деятельности
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 04 июня 2014 года N 148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 04 июля 2014 года N 3393. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 21 октября 2015 года N 280
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 21.10.2015 N 280 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
2) регламент государственной услуги "Предоставление гарантий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
3) регламент государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
4) регламент государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
5) регламент государственной услуги "Предоставление грантов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы";
6) регламент государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках Программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы";
7) регламент государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, но не ранее введения в действие постановления Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности".
Исполняющий обязанности
акима области Е. Кошербаев
Утвержден постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "04" июня 2014 года № 148
Регламент государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"

Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 04 маусымдағы N 148 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 04 шілдеде N 3393 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қазандағы N 280 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 21.10.2015 N 280 қаулысымен (алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 2-тармағына, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабына, "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мына қоса беріліп отырған:
1) "Бизнестiң жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберiнде сыйақы ставкаларын субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) "Бизнестiң жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберiнде кепiлдiктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) "Бизнестiң жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберiнде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
4) "Бизнестiң жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберiнде өндiрiстiк (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
5) "Моноқалаларды дамытудың 2012–2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
6) "Моноқалаларды дамытудың 2012–2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
7) "Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберiнде өндiрiстiк (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, бірақ "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 қаулысының қолданысқа енгізілуінен бұрын емес.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы Е. Кошербаев
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы " 04 " маусымдағы
№ 148 қаулысымен бекітілген
"Бизнестiң жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберiнде сыйақы ставкаларын субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее - РКС).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие документов услугополучателя (либо его представителя по доверенности) согласно пункту 9 Стандарта государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 (далее – Стандарт).
5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
действие 1 – прием и регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя, передача документов руководителю услугодателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
действие 2 – рассмотрение документов руководителем услугодателя, передача документов руководителю отдела услугодателя. Длительность выполнения – в течение 3 (три) часов;
действие 3 - рассмотрение документов руководителем отдела услугодателя, передача документов специалисту отдела услугодателя. Длительность выполнения – в течение 3 (три) часов;
действие 4 - рассмотрение документов специалистом отдела услугодателя на соответствие предъявляемым требованиям, предусмотренным пунктом 9 Стандарта. Длительность выполнения – в течение 1 (один) календарного дня;
действие 5 – подготовка и проведение заседания РКС. Длительность выполнения – в течение 10 (десять) календарных дней;
действие 6 – оформление секретарем РКС протокола заседания РКС. Длительность выполнения – в течение 2 (два) календарных дней;
действие 7 – выдача услугополучателю специалистом канцелярии услугодателя выписки из протокола заседания РКС. Длительность выполнения – в течение 1 (один) календарного дня.
Срок оказания государственной услуги в течение 15 (пятнадцать) календарных дней с момента сдачи пакета документов услугодателю.

1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде сыйақы ставкаларын субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі – қызмет беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беруді қызмет берушінің кеңсесі жүзеге асырады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі – ӨҮК) отырысы хаттамасынан үзінді көшірме болып табылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету бойынша рәсiмдi (iс-қимылды) бастауға қызмет алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 қаулысымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9 тармағына сәйкес кұжаттарының болуы негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнiң құрамына кiретiн рәсiмдердің (iс-қимылдардың) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1-іс-қимыл – қызмет беруші кеңсесі қызметкерінің құжаттарды қабылдауы және тіркеуі, қызмет берушінің басшысына құжаттарды беру. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
2-іс-қимыл - қызмет беруші басшысының құжаттарды қарауы, құжаттарды қызмет беруші бөлімінің басшысына беру. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) сағат ішінде;
3-іс-қимыл – қызмет беруші бөлімі басшысының құжаттарды қарауы, құжаттарды қызмет беруші бөлімінің маманына беру. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) сағат ішінде;
4-іс-қимыл – қызмет беруші бөлімі маманының құжаттардың Стандарттың 9 тармағында көзделген қойылатын талаптарға сәйкес келуін қарауы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күн ішінде;
5-іс-қимыл – ӨҮК отырысын дайындау және өткізу. Орындалу ұзақтығы – 10 (он) күнтізбелік күн ішінде;
6-іс-қимыл – ӨҮК хатшысының ӨҮК отырысының хаттамасын ресімдеуі. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) күнтізбелік күн ішінде;
7-іс-қимыл – қызмет беруші кеңсесі маманының қызмет алушыға ӨҮК отырысының хаттамасынан үзінді көшірмені беруі. Орындалу ұзақтығы –1 (бір) күнтізбелік күн ішінде.
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап 15 (он бес) күнтiзбелiк күн iшiнде.

6. Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 1, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, являются зарегистрированные документы услугополучателя, которые служат основанием для начала выполнения действия 2, указанному в пункте 5 настоящего Регламента.
Результатом по действию 2, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является резолюция руководителя услугодателя, которая является основанием для выполнения действия 3, указанного в пункте 5 настоящего Регламента.
Результатом по действию 3, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является резолюция руководителя отдела услугодателя, которая является основанием для выполнения действия 4, указанного в пункте 5 настоящего Регламента.
Результатом по действию 4, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является рекомендация для РКС, которая служит основанием для начала выполнения действия 5, указанного в пункте 5 настоящего Регламента.
Результатом по действию 5, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является заседание РКС, которое служит основанием для начала выполнения действия 6, указанного в пункте 5 настоящего Регламента.
Результатом по действию 6, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является протокол РКС, который служит основанием для начала выполнения действия 7, указанного в пункте 5 настоящего Регламента.
Результатом по действию 7, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является выдача услугополучателю выписки из протокола заседания РКС.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) руководитель отдела услугодателя;
4) специалист отдела услугодателя.
8. Описание процедур (действий), необходимых для оказания государственной услуги:
1) прием и регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя, передача документов руководителю услугодателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
2) рассмотрение документов руководителем услугодателя, передача документов руководителю отдела услугодателя. Длительность выполнения – в течение 3 (три) часов;

6. Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 1-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi қызмет алушының тіркелген құжаттары болып табылады, олар осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 2-іс-қимылды орындауды бастау үшiн негiз болады.
Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 2-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi қызмет беруші басшысының бұрыштамасы болып табылады, ол осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 3-іс-қимылды орындауды бастау үшiн негiз болады.
Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 3-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi қызмет беруші бөлімі басшысының бұрыштамасы болып табылады, ол осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 4-іс-қимылды орындауды бастау үшiн негiз болады.
Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 4-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi ӨҮК үшін ұсыныс болып табылады, ол осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 5-іс-қимылды орындауды бастау үшiн негiз болады.
Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 5-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi ӨҮК отырысы болып табылады, ол осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 6-іс-қимылды орындауды бастау үшiн негiз болады.
Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 6-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi ӨҮК хаттамасы болып табылады, ол осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 7-іс-қимылды орындауды бастау үшiн негiз болады.
Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 7-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi қызмет алушыға ӨҮК отырысының хаттамасынан үзінді көшірмені беру болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызмет берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) өзара iс-қимыл тәртiбiн сипаттау
7. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет процесiне қатысатын қызмет берушiлердiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) тiзбесi:
1) қызмет беруші кеңсесінің қызметкері;
2) қызмет берушінің басшысы;
3) қызмет беруші бөлімінің басшысы;
4) қызмет беруші бөлімінің маманы.
8. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн қажеттi рәсiмдердiң (iс-қимылдардың) сипаттамасы:
1) қызмет беруші кеңсесі қызметкерінің құжаттарды қабылдауы және тіркеуі, қызмет берушінің басшысына құжаттарды беру. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
2) қызмет беруші басшысының құжаттарды қарауы, құжаттарды қызмет беруші бөлімінің басшысына беру. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) сағат ішінде;

3) рассмотрение документов руководителем отдела услугодателя, передача документов специалисту отдела услугодателя. Длительность выполнения – в течение 3 (три) часов;
4) рассмотрение документов специалистом отдела услугодателя на соответствие предъявляемым требованиям, предусмотренным пунктом 9 Стандарта. Длительность выполнения – в течение 1 (один) календарного дня;
5) подготовка и проведение заседания РКС. Длительность выполнения – в течение 10 (десять) календарных дней;
6) оформление секретарем РКС протокола заседания РКС. Длительность выполнения – в течение 2 (два) календарных дней;
7) выдача услугополучателю специалистом канцелярии услугодателя выписки из протокола заседания РКС. Длительность выполнения – в течение 1 (один) календарного дня.
Описание последовательности процедур (действий) указано в блок - схеме прохождения каждого действия (процедуры) согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
Сноска. Пункт 8 с изменением, внесенным постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 31.12.2014 № 355 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес - процессов оказания государственной услуги размещается на веб - портале "электронного правительства", интернет - ресурсе услугодателя.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 9 в соответствии с постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 31.12.2014 № 355 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги
"Предоставление субсидирования
ставки вознаграждения в рамках
программы "Дорожная карта
бизнеса 2020"
Сноска. Правый верхний угол приложения - в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 31.12.2014 № 355 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Блок-схема прохождения каждого действия (процедуры)
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги
"Предоставление
субсидирования ставки
вознаграждения
в рамках программы "Дорожная
карта бизнеса 2020"
Сноска. Регламент дополнен приложением 2 в соответствии с постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 31.12.2014 № 355 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "04" июня 2014 года № 148
Регламент государственной услуги "Предоставление гарантий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"

3) қызмет беруші бөлімі басшысының құжаттарды қарауы, құжаттарды қызмет беруші бөлімінің маманына беру. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) сағат ішінде;
4) қызмет беруші бөлімі маманының құжаттардың Стандарттың 9 тармағында көзделген қойылатын талаптарға сәйкес келуін қарауы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күн ішінде;
5) ӨҮК отырысын дайындау және өткізу. Орындалу ұзақтығы – 10 (он) күнтізбелік күн ішінде;
6) ӨҮК хатшысының ӨҮК отырысының хаттамасын ресімдеуі. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) күнтізбелік күн ішінде;
7) қызмет беруші кеңсесі маманының қызмет алушыға ӨҮК отырысының хаттамасынан үзінді көшірмені беруі. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күн ішінде.
Рәсімдердің (іс - қимылдардың) реттілігін сипаттау осы Регламенттің 1 қосымшасына сәйкес әрбір рәсімді (іс - қимылды) өту блок - схемасында көрсетілген.
Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 31.12.2014 № 355 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.).
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс - қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс - қимылдарының толық сипаттамасы осы Регламентке 2 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб - порталында, қызмет берушінің интернет - ресурсында орналастырылады.
Ескерту. Регламент 9-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 31.12.2014 № 355 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Бизнестің жол картасы - 2020"
бағдарламасы шеңберінде сыйақы
ставкаларын субсидиялауды беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1 қосымша
Ескерту. Қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 31.12.2014 № 355 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Әрбiр рәсiмді (iс-қимылды) өту блок-схемасы
"Бизнестің жол картасы - 2020"
бағдарламасы шеңберінде
сыйақы ставкаларын
субсидиялауды беру"
мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 2 қосымша
Ескерту. Регламент 2-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 31.12.2014 № 355 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы "04" маусымдағы
№ 148 қаулысымен бекітілген
"Бизнестiң жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберiнде кепiлдiктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее - РКС).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие документов услугополучателя (либо его представителя по доверенности) согласно пункту 9 стандарта государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434.
5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
действие 1 – канцелярия услугодателя осуществляет прием и регистрацию заявки и пакета документов услугополучателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
действие 2 – проверка заявки и пакета документов услугополучателя исполнителем услугодателя. Длительность выполнения – не более 5 (пять) календарных дней с даты окончания приема заявок;
действие 3 – заседание Конкурсной комиссии по отбору заявок субъектов малого предпринимательства, претендующих на предоставление гранта (далее – Конкурсная комиссия). Длительность выполнения – не более 1 (один) календарного дня;
действие 4 – секретарь Конкурсной комиссии оформляет протокол Конкурсной комиссии, с указанием рекомендаций предоставлении/ непредставлении гранта. Длительность выполнения – не более 3 (три) календарных дней;
действие 5 - секретарь Конкурсной комиссии направляет на рассмотрение РКС протокол Конкурсной комиссии. Длительность выполнения – в течение 1 (один) календарного дня;
действие 6 – заседание РКС. Длительность выполнения – не более 1 (один) календарного дня;
действие 7 – секретарь РКС оформляет протокол РКС. Длительность выполнения – в течение 2 (два) календарных дней с даты рассмотрения РКС;
действие 8 – канцелярия услугодателя уведомляет услугополучателя о решении РКС (выписка из протокола). Длительность выполнения – в течение 1 (один) календарного дня.
Срок оказания государственной услуги в течение 15 (пятнадцать) календарных дней с момента сдачи пакета документов услугодателю.

1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі – қызмет беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беруді қызмет берушінің кеңсесі жүзеге асырады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - ӨҮК) отырысы хаттамасынан үзінді көшірме болып табылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету бойынша рәсiмдi (iс-қимылды) бастауға қызмет алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 қаулысымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9 тармағына сәйкес кұжаттарының болуы негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнiң құрамына кiретiн рәсiмдердің (iс-қимылдардың) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1-іс-қимыл – қызмет берушінің кеңсесі қызмет алушының өтінімін және құжаттар топтамасын қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
2-іс-қимыл – қызмет берушінің орындаушысының қызмет алушының өтінімін және құжаттар топтамасын тексеруі. Орындалу ұзақтығы – өтінімдерді қабылдауды аяқтау күнінен бастап 5 (бес) күнтізбелік күннен аспайды;
3-іс-қимыл – грант беруге үміткер шағын кәсіпкерлік субъектілердің өтінімдерін іріктеу жөніндегі конкурстық комиссияның (бұдан әрі – Конкурстық комиссия) отырысы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күннен аспайды;
4-іс-қимыл – Конкурстық комиссияның хатшысы грант беру/бермеу туралы ұсыныстарды көрсетіп, Конкурстық комиссияның хаттамасын ресімдейді. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) күнтізбелік күннен аспайды;
5-іс-қимыл – Конкурстық комиссияның хатшысы ӨҮК қарауына Конкурстық комиссияның хаттамасын жолдайды. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күн ішінде;
6-іс-қимыл – ӨҮК отырысы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күннен аспайды;
7-іс-қимыл – ӨҮК хатшысы ӨҮК хаттамасын ресімдейді. Орындалу ұзақтығы – ӨҮК қарау күнінен бастап 2 (екі) күнтізбелік күн ішінде;
8-іс-қимыл – қызмет берушінің кеңсесі ӨҮК шешімі туралы қызмет алушыны хабарландырады (хаттамадан үзінді көшірме). Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күн ішінде.
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап 15 (он бес) күнтiзбелiк күн iшiнде.

6. Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 1, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является копия заявки с отметкой о приеме документов, указанием номера, времени и даты приема заявки, который служит основанием для начала выполнения действия 2, указанного в пункте 5 настоящего Регламента.
Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 2, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является уведомление услугополучателя об участии либо об отказе в участии в заседании Конкурсной комиссии.
Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 3, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является проведение заседания Конкурсной комиссии, что служит основанием для начала выполнения действия 4, указанного в пункте 5 настоящего Регламента.
Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 4, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является оформленный протокол Конкурсной комиссии, что служит основанием для начала выполнения действия 5, указанного в пункте 5 настоящего Регламента.
Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 5, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является уведомление членов РКС о проведение заседания, что служит основанием для начала выполнения действия 6, указанного в пункте 5 настоящего Регламента.
Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 6, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является проведение заседания РКС, что служит основанием для начала выполнения действия 7, указанного в пункте 5 настоящего Регламента.
Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 7, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является оформленный протокол РКС, с указанием причин предоставления/непредоставления гранта, что служит основанием для начала выполнения действия 8, указанного в пункте 5 настоящего Регламента.
Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 8, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является уведомление услугополучателя о решении Регионального координационного совета (выписка из протокола).
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;

6. Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 1-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi құжаттарды қабылдау туралы белгісі бар, нөмірі, уақыты және өтінімді қабылдау күні көрсетілген өтінімнің көшірмесі болып табылады, ол осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 2-іс-қимылды орындауды бастау үшiн негiз болады.
Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 2-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi Конкурстық комиссияның отырысына қатыстыру немесе қатыстырудан бас тарту туралы қызмет алушыны хабарландыру болып табылады.
Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 3-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi Конкурстық комиссияның отырысын өткізу болып табылады, ол осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 4-іс-қимылды орындауды бастау үшiн негiз болады.
Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 4-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi Конкурстық комиссияның ресімделген хаттамасы болып табылады, ол осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 5-іс-қимылды орындауды бастау үшiн негiз болады.
Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 5-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi отырысты өткізу туралы ӨҮК мүшелерін хабарландыру болып табылады, ол осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 6-іс-қимылды орындауды бастау үшiн негiз болады.
Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 6-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi ӨҮК отырысын өткізу болып табылады, ол осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 7-іс-қимылды орындауды бастау үшiн негiз болады.
Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 7-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi грант беру/бермеу себептері көрсетілген ӨҮК ресімделген хаттамасы болып табылады, ол осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 8-іс-қимылды орындауды бастау үшiн негiз болады.
Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 8-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi ӨҮК шешімі туралы қызмет алушыны хабарландыру (хаттамадан үзінді көшірме) болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызмет берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) өзара iс-қимыл тәртiбiн сипаттау
7. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет процесiне қатысатын қызмет берушiлердiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) тiзбесi:
1) қызмет берушінің кеңсесі;

2) исполнитель услугодателя;
3) секретарь Конкурсной комиссии;
4) секретарь РКС.
8. Описание процедур (действий), необходимых для оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием и регистрацию заявки и пакета документов услугополучателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
2) исполнитель услугодателя проверяет заявку и пакет документов услугополучателя. Длительность выполнения – не более 5 (пять) календарных дней с даты окончания приема заявок, указанной в объявлении;
3) заседание Конкурсной комиссии. Длительность выполнения – не более 1 (один) календарного дня;
4) секретарь Конкурсной комиссии оформляет протокол Конкурсной комиссии, с указанием рекомендаций о предоставлении/непредставлении гранта. Длительность выполнения – не более 3 (три) календарных дней;
5) секретарь Конкурсной комиссии направляет на рассмотрение РКС протокол Конкурсной комиссии. Длительность выполнения – в течение 1 (один) календарного дня;
6) заседание РКС. Длительность выполнения – в течение 1 (один) календарного дня;
7) секретарь РКС оформляет протокол РКС. Длительность выполнения – в течение 2 (два) календарных дней с даты рассмотрения РКС;
8) канцелярия услугодателя уведомляет услугополучателя о решении РКС (выписка из протокола). Длительность выполнения – в течение 1 (один) календарного дня.
Описание последовательности процедур (действий) указано в блок - схеме прохождения каждого действия (процедуры) согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
Сноска. Пункт 8 с изменением, внесенным постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 31.12.2014 № 355 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес - процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес - процессов оказания государственной услуги размещается на веб - портале "электронного правительства", интернет - ресурсе услугодателя.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 9 в соответствии с постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 31.12.2014 № 355 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Предоставление грантов
в рамках программы
"Дорожная карта Бизнеса 2020"
Сноска. Правый верхний угол приложения - в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 31.12.2014 № 355 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Блок-схема прохождения каждого действия (процедуры)
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги
"Предоставление грантов
в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Сноска. Регламент дополнен приложением 2 в соответствии с постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 31.12.2014 № 355 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден постановлением
Восточно-Казахстанского
областного
акимата от "04" июня 2014 года
№ 148
Регламент государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"

2) қызмет берушінің орындаушысы;
3) Конкурстық комиссияның хатшысы;
4) ӨҮК хатшысы.
8. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн қажеттi рәсiмдердiң (iс-қимылдардың) сипаттамасы:
1) қызмет берушінің кеңсесі қызмет алушының өтінімін қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
2) қызмет берушінің орындаушысы қызмет алушының өтінімін және құжаттар топтамасын тексереді. Орындалу ұзақтығы – хабарландыруда көрсетілген өтінімдерді қабылдауды аяқтау күнінен бастап 5 (бес) күнтізбелік күннен аспайды;
3) Конкурстық комиссияның отырысы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күннен аспайды;
4) Конкурстық комиссияның хатшысы грант беру/бермеу туралы ұсыныстарды көрсетіп, Конкурстық комиссияның хаттамасын ресімдейді. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) күнтізбелік күннен аспайды;
5) Конкурстық комиссияның хатшысы ӨҮК қарауына Конкурстық комиссияның хаттамасын жолдайды. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күн ішінде;
6) ӨҮК отырысы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күн ішінде;
7) ӨҮК хатшысы ӨҮК хаттамасын ресімдейді. Орындалу ұзақтығы – ӨҮК қарау күнінен бастап 2 (екі) күнтізбелік күн ішінде;
8) қызмет берушінің кеңсесі ӨҮК шешімі туралы қызмет алушыны хабарландырады (хаттамадан үзінді көшірме). Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күн ішінде.
Рәсімдердің (іс - қимылдардың) реттілігін сипаттау осы Регламенттің 1 қосымшасына сәйкес әрбір рәсімді (іс - қимылды) өту блок - схемасында көрсетілген.
Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 31.12.2014 № 355 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.).
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс - қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс - қимылдарының толық сипаттамасы осы Регламентке 2 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб - порталында, қызмет берушінің интернет - ресурсында орналастырылады.
Ескерту. Регламент 9-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 31.12.2014 № 355 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Бизнестің жол картасы - 2020"
бағдарламасы шеңберінде гранттар
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 1 қосымша
Ескерту. Қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 31.12.2014 № 355 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Әрбiр рәсiмді (iс-қимылды) өту блок-схемасы
"Бизнестің жол картасы - 2020"
бағдарламасы шеңберінде
гранттар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2 қосымша
Ескерту. Регламент 2-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 31.12.2014 № 355 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы "04" маусымдағы
№ 148 қаулысымен бекітілген
"Бизнестiң жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберiнде өндiрiстiк (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление грантов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее - РКС).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие документов услугополучателя (либо его представителя по доверенности) согласно пункту 9 стандарта государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434.
5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
действие 1 – канцелярия услугодателя осуществляет прием и регистрацию заявки и пакета документов услугополучателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
действие 2 –– проверка заявки и пакета документов услугополучателя исполнителем услугодателя. Длительность выполнения – не более 5 (пяти) календарных дней с даты окончания приема заявок;
действие 3 – заседание Конкурсной комиссии по отбору заявок субъектов малого предпринимательства, претендующих на предоставление гранта (далее – Конкурсная комиссия). Длительность выполнения – не более 1 (один) календарного дня;
действие 4 – секретарь Конкурсной комиссии оформляет протокол Конкурсной комиссии, с указанием рекомендаций о предоставлении/ непредоставлении гранта. Длительность выполнения – не более 3 (три) календарных дней;
действие 5 - секретарь Конкурсной комиссии направляет на рассмотрение РКС протокол Конкурсной комиссии. Длительность выполнения – в течение 1 (один) календарного дня;
действие 6 – заседание РКС. Длительность выполнения – не более 1 (один) календарного дня;
действие 7 – секретарь РКС оформляет протокол РКС. Длительность выполнения – в течение 2 (два) календарных дней с даты рассмотрения РКС;
действие 8 – канцелярия услугодателя уведомляет услугополучателя о решении РКС (выписка из протокола). Длительность выполнения – в течение 1 (один) календарного дня.
Срок оказания государственной услуги в течение 15 (пятнадцать) календарных дней с момента сдачи пакета документов услугодателю.

1. Жалпы ережелер
1. "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі – қызмет беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беруді қызмет берушінің кеңсесі жүзеге асырады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - ӨҮК) отырысы хаттамасынан үзінді көшірме болып табылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету бойынша рәсiмдi (iс-қимылды) бастауға қызмет алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 қаулысымен бекітілген "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9 тармағына сәйкес кұжаттарының болуы негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнiң құрамына кiретiн рәсiмдердің (iс-қимылдардың) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1-іс-қимыл – қызмет берушінің кеңсесі қызмет алушының өтінімін және құжаттар топтамасын қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
2-іс-қимыл - қызмет берушінің орындаушысының қызмет алушының өтінімін және құжаттар топтамасын тексеруі. Орындалу ұзақтығы – өтінімдерді қабылдауды аяқтау күнінен бастап 5 (бес) күнтізбелік күннен аспайды;
3-іс-қимыл – грант беруге үміткер шағын кәсіпкерлік субъектілердің өтінімдерін іріктеу жөніндегі конкурстық комиссияның (бұдан әрі – Конкурстық комиссия) отырысы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күннен аспайды;
4-іс-қимыл – Конкурстық комиссияның хатшысы грант беру/бермеу туралы ұсыныстарды көрсетіп, Конкурстық комиссияның хаттамасын ресімдейді. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) күнтізбелік күннен аспайды;
5-іс-қимыл – Конкурстық комиссияның хатшысы ӨҮК қарауына Конкурстық комиссияның хаттамасын жолдайды. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күн ішінде;
6-іс-қимыл – ӨҮК. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күннен аспайды;
7-іс-қимыл – ӨҮК хатшысы ӨҮК хаттамасын ресімдейді. Орындалу ұзақтығы – ӨҮК қарау күнінен бастап 2 (екі) күнтізбелік күн ішінде;
8-іс-қимыл – қызмет берушінің кеңсесі ӨҮК шешімі туралы қызмет алушыны хабарландырады (хаттамадан үзінді көшірме). Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күн ішінде.
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап 15 (он бес) күнтiзбелiк күн iшiнде.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами области (далее – услугодатель).
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказываемой государственной услуги - бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее - РКС).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие документов услугополучателя (либо его представителя по доверенности) согласно пункту 9 стандарта государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434.
5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
действие 1 – канцелярия местного исполнительного органа моногорода (далее – МИО моногорода) осуществляет прием и регистрацию пакета документов услугополучателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
действие 2 – проверка пакета документов услугополучателя исполнителем МИО моногорода, подготовка сопроводительного письма и направление пакета документов в местный исполнительный орган области (далее – МИО области). Длительность выполнения – не более 1 (один) календарного дня;
действие 3 – канцелярия МИО области осуществляет прием и регистрацию пакета документов услугополучателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
действие 4 – проверка пакета документов услугополучателя исполнителем МИО области, формирование предложений повестки дня, определение даты, времени и места проведения заседания РКС, уведомление всех членов РКС, отбор бизнес-проектов услугополучателей на РКС. Длительность выполнения – не более 9 (девять) календарных дней;
действие 5 – заседание РКС. Длительность выполнения – не более 1 (один) календарного дня;
действие 6 – секретарь РКС оформляет протокол РКС. Длительность выполнения – не более 2 (два) календарных дней;
Действие 7 – канцелярия МИО области уведомляет МИО моногорода и услугополучателя о решении РКС. Длительность выполнения – не более 1 (один) календарного дня.
Срок оказания государственной услуги: в течение 15 (пятнадцать) календарных дней с момента сдачи пакета документов услугодателю.

1. Жалпы ережелер
1. "Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде сыйақы ставкаларды субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – қызмет беруші) көрсетеді.
Құжаттарды қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беруді қызмет берушінің кеңсесі жүзеге асырады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - ӨҮК) отырысы хаттамасынан үзінді көшірме болып табылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету бойынша рәсiмдi (iс-қимылды) бастауға қызмет алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 қаулысымен бекітілген "Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9 тармағына сәйкес кұжаттарының болуы негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнiң құрамына кiретiн рәсiмдердің (iс-қимылдардың) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1-іс-қимыл – моноқаланың жергілікті атқарушы органының (бұдан әрі – моноқаланың ЖАО) кеңсесі қызмет алушының құжаттар топтамасын қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
2-іс-қимыл - моноқаланың ЖАО-ның орындаушысының қызмет алушының құжаттар топтамасын тексеруі, ілеспе хатты дайындауы және облыстың жергілікті атқарушы органына (бұдан әрі – облыстың ЖАО) құжаттар топтамасын жолдауы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күннен аспайды;
3-іс-қимыл – облыстың ЖАО-ның кеңсесі қызмет алушының құжаттар топтамасын қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады. Орындалу ұзақтығы - 20 минуттан аспайды;
4-іс-қимыл – облыстың ЖАО-ның орындаушысының қызмет алушының құжаттар топтамасын тексеруі, күн тәртібінің ұсыныстарын қалыптастыруы, ӨҮК отырысын өткізу күнін, уақытын және орнын анықтауы, ӨҮК барлық мүшелерін хабарландыруы, ӨҮК қызмет алушылардың бизнес-жобаларын іріктеуі. Орындалу ұзақтығы – 9 (тоғыз) күнтізбелік күннен аспайды;
5-іс-қимыл – ӨҮК отырысы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күннен аспайды;
6-іс-қимыл – ӨҮК хатшысы ӨҮК хаттамасын ресімдейді. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды;
7-іс-қимыл – облыстың ЖАО-ның кеңсесі ӨҮК шешімі туралы моноқаланың ЖАО-ын және қызмет алушыны хабарландырады. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күннен аспайды;
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап 15 (он бес) күнтiзбелiк күн iшiнде.

6. Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 1, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, являются зарегистрированные документы услугополучателя, которые служат основанием для начала выполнения действия 2, указанного в пункте 5 настоящего Регламента.
Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 2, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является сопроводительное письмо в МИО области, который служит основанием для начала выполнения действия 3, указанного в пункте 5 настоящего Регламента.
Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 3, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, являются зарегистрированные документы услугополучателя, которые служат основанием для начала выполнения действия 4, указанного в пункте 5 настоящего Регламента.
Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 4, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является согласование даты, времени, места проведения заседания РКС, который служит основанием для начала выполнения действия 5, указанного в пункте 5 настоящего Регламента.
Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 5, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является проведение заседания РКС, что служит основанием для начала выполнения действия 6, указанного в пункте 5 настоящего Регламента.
Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 6, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является оформленный протокол РКС, с указанием причин предоставления/непредоставления субсидирования ставки вознаграждения, что служит основанием для начала выполнения действия 7, указанного в пункте 5 настоящего Регламента.
Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 7, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является выписка из протокола РКС.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия МИО моногорода;
2) исполнитель МИО моногорода;
3) канцелярия МИО области;
4) исполнитель МИО области;
5) секретарь РКС.
8. Описание процедур (действий), необходимых для оказания государственной услуги:
1) канцелярия местного исполнительного органа моногорода (далее – МИО моногорода) осуществляет прием и регистрацию пакета документов услугополучателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;

6. Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 1-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi қызмет алушының тіркелген құжаттары болып табылады, олар осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 2-іс-қимылды орындауды бастау үшiн негiз болады.
Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 2-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi облыстың ЖАО-на ілеспе хат болып табылады, ол осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 3-іс-қимылды орындауды бастау үшiн негiз болады.
Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 3-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi қызмет алушының тіркелген құжаттары болып табылады, олар осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 4-іс-қимылды орындауды бастау үшiн негiз болады.
Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 4-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi ӨҮК отырысын өткізу күнін, уақытын, орнын келісу болып табылады, ол осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 5-іс-қимылды орындауды бастау үшiн негiз болады.
Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 5-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi ӨҮК отырысын өткізу болып табылады, ол осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 6-іс-қимылды орындауды бастау үшiн негiз болады.
Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 6-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру/бермеу себептері көрсетілген ӨҮК ресімделген хаттамасы болып табылады, ол осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 7-іс-қимылды орындауды бастау үшiн негiз болады.
Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 7-іс-қимыл бойынша көрсетілетін мемлекеттiк қызмет рәсiмінің (iс-қимылының) нәтижесi ӨҮК хаттамасынан үзінді көшірме болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызмет берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) өзара iс-қимыл тәртiбiн сипаттау
7. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет процесiне қатысатын қызмет берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) тiзбесi:
1) моноқаланың ЖАО-ның кеңсесі;
2) моноқаланың ЖАО-ның орындаушысы;
3) облыстың ЖАО-ның кеңсесі
4) облыстың ЖАО-ның орындаушысы;
5) ӨҮК хатшысы.
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету үшiн қажеттi рәсiмдердiң (iс-қимылдардың) сипаттамасы:
1) моноқаланың жергілікті атқарушы органының (бұдан әрі – моноқаланың ЖАО) кеңсесі қызмет алушының құжаттар топтамасын қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;

2) проверка пакета документов услугополучателя исполнителем МИО моногорода, подготовка сопроводительного письма и направление пакета документов в местный исполнительный орган области (далее – МИО области). Длительность выполнения – не более 1 (один) календарного дня;
3) канцелярия МИО области осуществляет прием и регистрацию пакета документов услугополучателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
4) проверка пакета документов услугополучателя исполнителем МИО области, формирование предложений повестки дня, определение даты, времени и места проведения заседания РКС, уведомление всех членов РКС, отбор бизнес-проектов услугополучателей на РКС. Длительность выполнения – не более 9 (девять) календарных дней;
5) заседание РКС. Длительность выполнения – не более 1 (один) календарного дня;
6) секретарь РКС оформляет протокол РКС. Длительность выполнения – не более 2 (два) календарных дней;
7) канцелярия МИО области уведомляет МИО моногорода и услугополучателя о решении РКС. Длительность выполнения – не более 1 (один) календарного дня.
Описание последовательности процедур (действий) указано в блок - схеме прохождения каждого действия (процедуры) согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
Сноска. Пункт 8 с изменением, внесенным постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 31.12.2014 № 355 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес - процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес - процессов оказания государственной услуги размещается на веб - портале "электронного правительства", интернет - ресурсе услугодателя.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 9 в соответствии с постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 31.12.2014 № 355 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги
"Предоставление субсидирования
ставки вознаграждения в рамках
программы "Развитие моногородов
на 2012-2020 годы"
Сноска. Правый верхний угол приложения - в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 31.12.2014 № 355 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Блок-схема, прохождения каждого действия (процедуры)
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги
"Предоставление
субсидирования ставки
вознаграждения в рамках
Программы развития
моногородов на 2012-2020
годы"
Сноска. Регламент дополнен приложением 2 в соответствии с постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 31.12.2014 № 355 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден постановлением
Восточно-Казахстанского
областного
акимата от "04" июня 2014 года
№148
Регламент государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы"

2) моноқаланың ЖАО-ның орындаушысының қызмет алушының құжаттар топтамасын тексеруі, ілеспе хатты дайындауы және облыстың жергілікті атқарушы органына (бұдан әрі – облыстың ЖАО) құжаттар топтамасын жолдауы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күннен аспайды;
3) облыстың ЖАО-ның кеңсесі қызмет алушының құжаттар топтамасын қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
4) облыстың ЖАО-ның орындаушысының қызмет алушының құжаттар топтамасын тексеруі, күн тәртібінің ұсыныстарын қалыптастыруы, ӨҮК кеңесінің отырысын өткізу күнін, уақытын және орнын анықтауы, ӨҮК барлық мүшелерін хабарландыруы, ӨҮК қызмет алушылардың бизнес-жобаларын іріктеуі. Орындалу ұзақтығы – 9 (тоғыз) күнтізбелік күннен аспайды;
5) ӨҮК отырысы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күннен аспайды;
6) ӨҮК хатшысы ӨҮК хаттамасын ресімдейді. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды;
7) облыстың ЖАО-ның кеңсесі ӨҮК шешімі туралы моноқаланың ЖАО-ын және қызмет алушыны хабарландырады. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күннен аспайды.
Рәсімдердің (іс - қимылдардың) реттілігін сипаттау осы Регламенттің 1 қосымшасына сәйкес әрбір рәсімді (іс - қимылды) өту блок - схемасында көрсетілген.
Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 31.12.2014 № 355 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.).
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс - қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс - қимылдарының толық сипаттамасы осы Регламентке 2 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб - порталында, қызмет берушінің интернет - ресурсында орналастырылады.
Ескерту. Регламент 9-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 31.12.2014 № 355 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Моноқалаларды дамытудың
2012 - 2020 жылдарға арналған
бағдарламасы" шеңберінде сыйақы
мөлшерлемесін субсидиялауды
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 1 қосымша
Ескерту. Қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 31.12.2014 № 355 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Әрбiр рәсiмді (iс-қимылды) өту блок-схемасы
"Моноқалаларды дамытудың
2012-2020 жылдарға
арналған бағдарламасы"
шеңберінде сыйақы
мөлшерлемесін субсидиялауды
беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
2 қосымша
Ескерту. Регламент 2-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 31.12.2014 № 355 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы "04" маусымдағы
№ 148 қаулысымен бекітілген
"Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами области (далее – услугодатель).
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказываемой государственной услуги - бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее - РКС).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие документов услугополучателя (либо его представителя по доверенности) согласно пункту 9 стандарта государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434.
5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
действие 1 – канцелярия местного исполнительного органа моногорода (далее – МИО моногорода) осуществляет прием и регистрацию пакета документов услугополучателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
действие 2 – проверка пакета документов услугополучателя исполнителем МИО моногорода, подготовка сопроводительного письма и направление пакета документов в местный исполнительный орган области (далее – МИО области). Длительность выполнения – не более 1 (один) календарного дня;
действие 3 – канцелярия МИО области осуществляет прием и регистрацию пакета документов услугополучателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
действие 4 – проверка пакета документов услугополучателя исполнителем МИО области, формирование предложений повестки дня, определение даты, времени и места проведения заседания РКС совета, уведомление всех членов РКС, отбор бизнес-проектов услугополучателей на РКС. Длительность выполнения – не более 9 (девять) календарных дней;
действие 5 – заседание РКС. Длительность выполнения – не более 1 (один) календарного дня;
действие 6 – секретарь РКС оформляет протокол РКС. Длительность выполнения – не более 2 (два) календарных дней;
действие 7 – канцелярия МИО области уведомляет МИО моногорода и услугополучателя о решении РКС. Длительность выполнения – не более 1 (один) календарного дня.
Срок оказания государственной услуги: в течение 15 (пятнадцать) календарных дней с момента сдачи пакета документов услугодателю.

1. Жалпы ережелер
1. "Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – қызмет беруші) көрсетеді.
Құжаттарды қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беруді қызмет берушінің кеңсесі жүзеге асырады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - ӨҮК) отырысы хаттамасынан үзінді көшірме болып табылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету бойынша рәсiмдi (iс-қимылды) бастауға қызмет алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 қаулысымен бекітілген "Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9 тармағына сәйкес кұжаттарының болуы негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнiң құрамына кiретiн рәсiмдердің (iс-қимылдардың) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1-іс-қимыл – моноқаланың жергілікті атқарушы органының (бұдан әрі – моноқаланың ЖАО) кеңсесі қызмет алушының құжаттар топтамасын қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады. Орындалу ұзақтығы- 20 (жиырма) минуттан аспайды;
2-іс-қимыл - моноқаланың ЖАО-ның орындаушысының қызмет алушының құжаттар топтамасын тексеруі, ілеспе хатты дайындауы және облыстың жергілікті атқарушы органына (бұдан әрі – облыстың ЖАО) құжаттар топтамасын жолдауы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күннен аспайды;
3-іс-қимыл – облыстың ЖАО-ның кеңсесі қызмет алушының құжаттар топтамасын қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
4-іс-қимыл – облыстың ЖАО-ның орындаушысының қызмет алушының құжаттар топтамасын тексеруі, күн тәртібінің ұсыныстарын қалыптастыруы, ӨҮК отырысын өткізу күнін, уақытын және орнын анықтауы, ӨҮК барлық мүшелерін хабарландыруы, ӨҮК қызмет алушылардың бизнес-жобаларын іріктеуі. Орындалу ұзақтығы – 9 (тоғыз) күнтізбелік күннен аспайды;
5-іс-қимыл – ӨҮК отырысы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күннен аспайды;
6-іс-қимыл – ӨҮК хатшысы ӨҮК хаттамасын ресімдейді. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды;
7-іс-қимыл – облыстың ЖАО-ның кеңсесі ӨҮК шешімі туралы моноқаланың ЖАО-ын және қызмет алушыны хабарландырады. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) күнтізбелік күннен аспайды;
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап 15 (он бес) күнтiзбелiк күн iшiнде.