О внесении изменений и дополнений в решение Риддерского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 23/16-V "О бюджете города Риддера на 2014-2016 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 апреля 2014 года N 26/15-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 апреля 2014 года № 3274. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2014 года № 947/04-08)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2014 № 947/04-08).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2014 года № 19/216-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3240), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 23/16-V «О бюджете города Риддера на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3155 от 13 января 2014 года, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 31 января 2014 года № 5) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города Риддера на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5732459 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2766357 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7545 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2931557 тысяч тенге;
2) затраты – 5737935 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 35520 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 90996 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 90996 тысяч тенге.»;
в пункте 8 абзац первый изложить в следующей редакции:

"2014-2016 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 23/16-V Риддер қалалық мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 сәуірдегі N 26/15-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 сәуірде N 3274 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 947/04-08 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 22.12.2014 № 947/04-08 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 19/216-V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3240 тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 23/16-V «2014-2016 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 13 қаңтардағы № 3155 тіркелген, «Лениногорская правда» газетінінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 5 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5732459 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2766357 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7545 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 27000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2931557 мың теңге;
2) шығындар – 5737935 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 50000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 35520 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 90996 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 90996 мың теңге.»;
8-тармақта бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:

«8. Учесть в расходах городского бюджета на 2014 год мероприятия в сумме 64633 тысячи тенге в том числе:»;
абзац второй изложить в следующей редакции:
«1601 тысяча тенге – средства на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Предусмотреть на 2014 год в городском бюджете целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 26697 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан.»;
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
«9-1. Предусмотреть на 2014 год в городском бюджете целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 54 тысяч тенге на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой.»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 468480 тысяч тенге, согласно приложению 5, в том числе»;
дополнить абзацем пятым следующего содержания:
«7273 тысячи тенге - на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры.»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы в размере 456712 тысяч тенге, согласно приложению 6.»;
пункт 12 изложить в следующей редакции:
«12. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 496546 тысяч тенге, согласно приложению 7, в том числе:
169061 тысяча тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
9069 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
312275 тысяч тенге – на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования;
5621 тысяч тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи семьям, имеющим доходы ниже величины прожиточного минимума;
470 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
50 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет.»;
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
«12-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 77069 тысяч тенге на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, согласно приложению 7-1.»;

«8. 2014 жылғы қалалық бюджеттің шығысында 64633 мың теңге көлемінде іс-шаралар ескерілсін, соның ішінде:»;
екінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«1601 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға қаражаттар;»;
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«9. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен келіп түскен мақсатты ағымдағы нысаналы трансферттер 26697 мың теңге көлемінде көзделсін.»;
келесі мәтіндегі 9-1 тармақпен толықтырылсын:
«9-1. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте санитарлық союға жіберілген ауылшаруашылық жануарлардың құнын (50 % дейін) өтеуге облыстық бюджеттен келіп түскен мақсатты ағымдағы нысаналы трансферттер 54 мың теңге көлемінде көзделсін.»;
10-тармақта бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«10. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттері 468480 мың теңге көлемінде 5- қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:»;
келесі мәтіндегі бесінші азат жолмен толықтырылсын:
«7273 мың теңге - инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға.»;
11-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«11. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған Бағдарламасы шеңберінде бюжеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға облыстық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттері 456712 мың теңге көлемінде 6 -қосымшаға сәйкес көзделсін.»;
12-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«12. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 496546 мың теңге көлемінде 7-қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:
169061 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
9069 мың теңге – үшдеңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақы төлемін арттыруға;
312275 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге;
5621 мың теңге – табыстары ең төменгi күнкөрiс деңгейiнен төмен отбасыларына келiсiлген қаржылай көмектi енгiзуге;
470 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
50 мың теңге - 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге.»;
келесі мәтіндегі 12-1 тармақпен толықтырылсын:
«12-1. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 77069 мың теңге көлемінде жергілікті бюджеттен қаржыланатын мемлекеттік қызметшілерге жатпайтын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сонымен бірге мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің еңбек ақысына еңбектің ерекше жағдайы үшін айсайынғы үстемеақы төлеу 7-1 қосымшаға сәйкес көзделсін.»;

44902
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
115
005
Государственная адресная социальная помощь
4456
006
Оказание жилищной помощи
12626
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45309
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5925
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24975
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
984
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12633
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
39495
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39495
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечении занятости и реализации социальных программ для населения
30120
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
621
021
Капитальные расходы государственного органа
2627
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5812
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
315
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1016532,5
1
Жилищное хозяйство
385962,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2676
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2676
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
374126,2
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
180000
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7313
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
186813,2
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
9160
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
9160
2
Коммунальное хозяйство
517586,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

44902
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
115
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4456
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
12626
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45309
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5925
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
24975
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
984
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12633
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
39495
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39495
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30120
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
621
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2627
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
5812
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
315
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1016532,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
385962,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2676
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
2676
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
374126,2
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
180000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
7313
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту (немесе) сатып алу және жастарға арналған жатақханаларды салу, сатып алу, салып бітіру
186813,2
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9160
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9160
2
Коммуналдық шаруашылық
517586,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

341
13
Прочие
645
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
394
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
394
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
251
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии
251

341
13
Басқалар
645
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
394
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
394
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
251
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, ауыл шаруашылығы мен ветеринарияны дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
251