О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 26 ноября 2010 года № 404/53-IV "Об утверждении границ охранных зон, зон регулирования застройки памятников истории и культуры города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 31 марта 2015 года № 354/49-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 6 мая 2015 года № 904. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 17 августа 2022 года № 218/28-VII.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 17.08.2022 № 218/28-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Рассмотрев предложение акимата города Астаны, руководствуясь пунктом 2 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 2 июля 1992 года "Об охране и использовании объектов историко-культурного наследия", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 26 ноября 2010 года № 404/53-IV "Об утверждении границ охранных зон, зон регулирования застройки памятников истории и культуры города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 декабря 2010 года за № 658, опубликовано 16 декабря 2010 года в газетах "Астана акшамы" № 139 и "Вечерняя Астана" № 146) следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
строку, порядковый номер 25, исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
А. Ким
Секретарь маслихата
города Астаны
С. Есилов

"Астана қаласының тарихи және мәдени ескерткіштерін қорғау аймақтарының, құрылыс салуды реттеу аймақтарының шекараларын бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 26 қарашадағы № 404/53-IV шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 354/49-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 6 мамырда № 904 болып тіркелді. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2022 жылғы 17 тамыздағы № 218/28-VII шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 17.08.2022 № 218/28-VII (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Астана қаласы әкімдігінің ұсынысын қарап, "Тарихи-мәдени мұра объектілерін қорғау және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 2 шілдедегі Заңы 36-бабының 2-тармағын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Астана қаласының тарихи және мәдени ескерткіштерін қорғау аймақтарының, құрылыс салуды реттеу аймақтарының шекараларын бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 26 қарашадағы № 404/53-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 13 желтоқсанда № 658 болып тіркелген, "Астана ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінің 2010 жылғы 16 желтоқсанда шыққан 139 және 146 нөмірлерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшада:
реттік нөмірі 25 жол алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Ким
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов