Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения в 2016 году
Постановление акимата города Астаны от 28 декабря 2015 года № 158-2401. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 26 января 2016 года № 996. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 27 сентября 2016 года № 158-1753
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 27.09.2016 № 158-1753.
В соответствии со статьями 57 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить дополнительно целевыми группами населения следующие категории:
1) лица, достигшие пятидесяти лет;
2) молодежь в возрасте до двадцати девяти лет;
3) лица, находящиеся в вынужденных отпусках без сохранения заработной платы по инициативе работодателя;
4) родители (усыновители, опекуны, попечители), воспитывающие ребенка-инвалида;
5) выпускники организаций технического и профессионального образования;
6) лица, длительное время (более года) не работавшие;
7) лица, прошедшие курс лечения и реабилитации от наркозависимости.
2. Возложить на руководителя Государственного учреждения «Управление занятости, труда и социальной защиты города Астаны» Оспанова Ермека Сабырбековича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также размещение на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 9 февраля 2015 года № 158-202 «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения в 2015 году» (зарегистрировано в органах юстиции города Астаны 27 февраля 2015 года № 883, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 7 марта 2015 года № 26 (3231), «Вечерняя Астана» от 7 марта 2015 года № 26 (3249).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Лукина А.И.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны                         А. Джаксыбеков

2016 жылғы халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 158-2401 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылы 26 қаңтарда № 996 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 158-1753 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 27.09.2016 № 158-1753 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз!
«Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы  Қазақстан Республикасының Заңының 57-баптарына сәйкес Астана  қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы топтарына мынадай санаттар қосымша белгіленсін:
1) елу жасқа толған адамдар;
2) жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
3) жұмыс берушінің бастамасы бойынша жалақысы сақталмайтын мәжбүрлі демалыстағы адамдар;
4) мүгедек баланы тәрбиелеп отырған ата-аналар (бала асырап алушылар, қорғаншылар, қамқоршылар);
5) техникалық және кәсіби білім беру ұйымдарының түлектері;
6) ұзақ уақыт (бір жылдан аса) жұмыс істемейтін адамдар;
7) есірткіге тәуелдіктен емдеу мен оңалту курстарынан өткен адамдар.
2. «Астана қаласының Жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы Ермек Сабырбекұлы Оспановқа осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін, ресми және мерзiмдi баспа басылымдарында жариялау, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайтын интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.
3. «2015 жылғы халықтың нысаналы тотарына жататын тұлғалардың қосымша тізімін белгілеу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 158-202 (Астана қаласының әділет органдарында 2015 жылғы 27 ақпанда № 883 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 наурыздағы № 26 (3231) «Астана ақшамы», 2015 жылғы 7 наурыздағы № 26 (3249) «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.И. Лукинге жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Астана қаласының әкімі                     Ә. Жақсыбеков