О внесении изменений в некоторые постановления акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 7 декабря 2015 года № А-12/562. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 января 2016 года № 5177. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 3 мая 2022 года № А-5/222
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 03.05.2022 № А-5/222 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень постановлений акимата области, в которые вносятся изменения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на первого заместителя акима Акмолинской области Отарова К.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области С.Кулагин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Есильская бассейновая инспекция
по регулированию использования
и охране водных ресурсов
Комитета водных ресурсов
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
Э.А.Мейрамов
"07" 12 2015 года
Утверждено
постановлением акимата
Акмолинской области
от 07 декабря 2015
года № А-12/562
Перечень постановлений акимата области, в которые вносятся изменения
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об установлении водоохранных зон и полос озер Катарколь, Щучье, Малое Чебачье, Большое Чебачье, Боровое, Жукей, реки Нура и режима их хозяйственного использования" от 21 февраля 2008 года № А-2/54 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3241, опубликовано 4 марта 2008 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары") следующее изменение:
в преамбуле слова "постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос" заменить словами "приказом Министра сельского хозяйства от 18 мая 2015 года № 19-1/446 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
2. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об установлении водоохранных зон и полос озер Айдабол, Зеренда, Майбалык, Караунгир, Султанкельды, Тенгиз, Копа, рек Терсаккан, Жабай, Селеты, Колутон, Чаглинка, Кылшакты и режима их хозяйственного использования" от 26 января 2009 года № А-1/19 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3312, опубликовано 16 мая 2009 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары") следующее изменение:

Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № А-12/562 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 қаңтарда № 5177 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 мамырдағы № А-5/222 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 03.05.2022 № А-5/222 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес өзгерістер енгізілетін, облыс әкімдігінің қаулыларының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің бірінші орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
С.Кулагин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Су ресурстары комитеті
Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі
Есіл бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Э.А.Мейрамов
2015 жылғы "7" 12
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 07 желтоқсандағы
№ А-12/562 қаулысымен
бекітілді
Өзгерістер енгізілетін облыс әкімдігі қаулыларының тізбесі
1. "Қатаркөл, Щучье, Кіші Шабақты, Үлкен Шабақты, Бурабай, Жөкей көлдері, Нұра өзенінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 21 ақпандағы № А-2/54 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3241 болып тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2008 жылдың 4 наурызында жарияланған):
кіріспедегі "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" сөздері "Су қорғау аумақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 19-1/446 бұйрығына" сөздерімен ауыстыру.
2. "Айдабол, Зеренді, Майбалық, Қараүңгір, Сұлтангелді, Теңіз, Қопа көлдері, Террісаққан, Жабай, Селеті, Колутон, Шағалалы, Қылшақты өзендерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы № А-1/19 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3312 болып тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2009 жылдың 16 мамырында жарияланған):

в преамбуле слова "постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос" заменить словами "приказом Министра сельского хозяйства от 18 мая 2015 года № 19-1/446 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
3. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об установлении водоохранной зоны, полосы реки Ишим и режима ее хозяйственного использования" от 7 декабря 2011 года № А-11/492 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3417, опубликовано 2 февраля 2012 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары") следующее изменение:
в преамбуле слова "постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос" заменить словами "приказом Министра сельского хозяйства от 18 мая 2015 года № 19-1/446 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
4. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об установлении водоохранных зон и полос озер Бозайгыр, Кумдыколь, Якши-Янгызтау и режима их хозяйственного использования" от 3 июля 2013 года № А-6/269 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3793, опубликовано 5 сентября 2013 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары") следующее изменение:
в преамбуле слова "постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос" заменить словами "приказом Министра сельского хозяйства от 18 мая 2015 года № 19-1/446 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".

кіріспедегі "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" сөздері "Су қорғау аумақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 19-1/446 бұйрығына" сөздерімен ауыстыру.
3. "Есіл өзенінде су қорғау аймағы мен белдеуiн және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгiлеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № А-11/492 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3417 болып тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2012 жылдың 12 ақпанында жарияланған):
кіріспедегі "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" сөздері "Су қорғау аумақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 19-1/446 бұйрығына" сөздерімен ауыстыру.
4. "Бозайғыр, Құмдыкөл, Жақсы-Жалғызтау көлдеріне су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 3 шілдедегі № А-6/269 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3793 тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2013 жылғы 5 қыркүйекте жарияланған):
кіріспедегі "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" сөздері "Су қорғау аумақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 19-1/446 бұйрығына" сөздерімен ауыстыру.