О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Шортандинского района
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2015 года № С-38/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 мая 2015 года № 4787. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 17 августа 2016 года № С-7/3
Сноска. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 17.08.2016 № С-7/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31.03.2016 № С-2/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 386, 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31.03.2016 № С-2/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Повысить ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Шортандинского района.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31.03.2016 № С-2/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Шортандинского района.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31.03.2016 № С-2/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата А.Коровина
Секретарь районного маслихата Г.Скирда
СОГЛАСОВАНО
Аким Шортандинского района Г.Садвокасова
"09" 04 2015 года
Руководитель Республиканского государственного учреждения
"Управление государственных доходов по Шортандинскому
району Департамента государственныхдоходов
по Акмолинской области Комитета
государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан" Е.Аубакиров
"09" 04 2015 года

Шортанды ауданының шекараларындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 сәуірдегі № С-38/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 мамырда № 4787 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 тамыздағы № С-7/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 17.08.2016 № С-7/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 31.03.2016 № С-2/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386, 444 баптарына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 31.03.2016 № С-2/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Шортанды ауданының шекараларындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 31.03.2016 № С-2/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Шортанды ауданының шекараларындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 31.03.2016 № С-2/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрайымы А.Коровина
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г.Скирда
КЕЛІСІЛДІ
Шортанды ауданының әкімі Г.Сәдуақасова
"09" 04 2015 жыл
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті Ақмола облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің
Шортанды ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Е.Әубакіров
"09" 04 2015 жыл