Об утверждении бюджета города Актобе на 2016 - 2018 годы
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 декабря 2015 года № 394. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 января 2016 года № 4693. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и решением областного маслихата № 346 от 11 декабря 2015 года "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Актобе на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 608 824,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 25 940 395 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 373 287,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 240 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24 055 141,6 тысяч тенге;
2) затраты – 60 159 206,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 791 579 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 791 579 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 560 179 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 560 179 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 902 139,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 902 139,9 тысяч тенге,
в том числе:
поступление займов – 7 207 467тысяч тенге.
погашение займов – 2 680 141,7 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 17.02.2016 № 419 (вводится в действие с 01.01.2016); от 08.04.2016 № 13 (вводится в действие с 01.01.2016); от 10.06.2016 № 54 (вводится в действие с 01.01.2016); от 27.06.2016 № 65 (вводится в действие с 01.01.2016); от 25.08.2016 № 89 (вводится в действие с 01.01.2016); от 08.11.2016 № 106 (вводится в действие с 01.01.2016); от 15.12.2016 № 124 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Зачислять полностью в доход бюджета города Актобе поступления в соответствии со статьей 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан за исключением, предусмотренным подпунктами 1, 2 пункта 1.
3. Принять к сведению, что решением Актюбинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы" городу Актобе установлено распределение общей суммы поступлений от налогов в следующих размерах:

2016-2018 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 394 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 4693 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9-бабының 2 тармағына және Облыстық мәслихатының 2015 жылдың 11 желтоқсандағы № 346 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 54 608 824,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша – 25 940 395 мың теңге;
салықтық емес түсімдері бойынша – 1 373 287,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдері бойынша – 3 240 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 24 055 141,6 мың теңге;
2) шығындар – 60 159 206,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 791 579 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 791 579теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 560 179 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 560 179 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – - 6 902 139,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттiн пайдалану) – 6 902 139,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 7 207 467 мың теңге.
қарыздарды өтеу – 2 680 141,7 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 17.02.2016 № 419 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.04.2016 № 13 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.06.2016 № 54 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.06.2016 № 65 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.08.2016 № 89 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.11.2016 № 106 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.12.2016 № 124 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Қазақстан Республикасы Бюджеттік Кодексінің 52-бабына сәйкес, 1 тармағының 1, 2 тармақшаларда қаралғандарды қоспағанда, түсімдер Ақтөбе қаласының бюджеті кірісіне толық есептелсін.
3. Ақтөбе облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімімен салықтар түсімдерінің жалпы сомасы Ақтөбе қаласына мынадай мөлшерде бөлінуі белгіленгені еске алынсын:

1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты 33 процентов;
2) по социальному налогу 33 процентов;
3) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты зачисляются полностью в бюджет города Актобе.
4. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 - 2018 годы" отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
5. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год бюджетных изъятий в областной бюджет в сумме – 13 150 557 тысячи тенге.
6. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год поступления текущих трансфертов в областной бюджет в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования для 10 – 11 классов в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в общей сумме – 37 500 тысяч тенге;
на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования для 1-11 классов в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования с 1 сентября 2016 года - 55 783 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 08.04.2016 № 13 (вводится в действие с 01.01.2016).
7. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 - 2018 годы" установлено:
с 1 января 2016 года:
1) минимальный размер заработной платы – 22 859 тенге;
2) размер государственной базовой пенсионной выплаты – 11 965 тенге;
3) минимальный размер пенсии – 25 824 тенге;
4) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 121 тенге;

1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 33 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша 33 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша түсімдер Ақтөбе қаласының бюджетіне толығымен есептеледі.
4. "2016 - 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңы жобасының 5-бабына сәйкес жұмыс берушiлер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктiлiгi мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорынан төленiп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуi нәтижесiнде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған терiс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегiнде әлеуметтiк салық төлеу есебiне жатқызылады.
5. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджетке бюджеттiк алып қоюлардың көлемi – 13 150 557 мың теңге сомасында көзделсiн.
6. 2016 жылға арналған орта білім беруде жан басына қаржыландыруды ендіру бойынша апробациялауды жүргізу үшін білім берудің мемлекеттік жалпыға міндетті стандарттарына сәйкес орта білім беретін ұйымдарда 10-11 сыныптар үшін білім беру үдерісін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты облыстық бюджетке ағымдағы нысаналы трансферттер жалпы сомасы – 37 500 мың теңге көзделсін;
2016 жылдың 1 қыркүйегінен бастап орта білім беруге жан басына қаржыландыруды ендіру бойынша апробациялауды жүргізу үшін білім берудің мемлекеттік жалпыға міндетті стандарттарына сәйкес орта білім беретін ұйымдарда 1-11 сыныптар үшін білім беру үдерісін жүзеге асыруға - 55 783 мың теңге.
Ескерту. 6 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 08.04.2016 № 13 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. "2016 - 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына сәйкес:
2016 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгi мөлшерi – 22 859 теңге;
2) мемлекеттiк базалық зейнетақы төлемiнiң мөлшерi – 11 965 теңге;
3) зейнетақының ең төменгi мөлшерi – 25 824 теңге;
4) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу үшiн, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 121 теңге;

5) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 22 859 тенге.
8. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 12 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 - 2018 годы" установлено, с 1 января 2016 года оплата труда гражданским служащим по новой модели системы оплаты труда, а также выплату им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам в размере 10 процентов;
9. Учесть в городском бюджете на 2016 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
117 687 тысячи тенге - на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;
3 559 778,5 тысячи тенге - на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
1 748 909 тысячи тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
261 299 тысячи тенге – на апробирование подушевого финансирования в 10 – 11 классах организаций среднего образования;
8 916 тысячи тенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
11 156,3 тысячи тенге – на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
2 416 тысячи тенге – на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
22 962 тысячи тенге – на введение стандартов оказания специальных социальных услуг;
4 236 тысячи тенге – на внедрение денежной помощи по проекту "Өрлеу";
118 346 тысячи тенге – на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 08.04.2016 № 13 (вводится в действие с 01.01.2016); от 25.08.2016 № 89 (вводится в действие с 01.01.2016); от 08.11.2016 № 106 (вводится в действие с 01.01.2016); от 15.12.2016 № 124 (вводится в действие с 01.01.2016).
10. Учесть в городском бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов на развитие и кредитов из республиканского бюджета и Национального фонда:

5) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төменгi күнкөрiс деңгейiнiң шамасы 22 859 теңге болып белгiленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.
8. Қазақстан Республикасының "2016 - 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 12-бабына сәйкес 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап азаматтық қызметшiлерге еңбекақы төлеу жүйесiнiң жаңа моделi бойынша еңбекақы төлеу, сондай-ақ, оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшiн 10 пайыз мөлшерiнде ай сайынғы үстемеақы төлеу белгіленгені еске және басшылыққа алынсын.
9. 2016 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақы деңгейін көтеруге – 117 687 мың теңге;
жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшiлерге еңбекақы төлеу жүйесiнiң жаңа моделiне көшуге, сондай-ақ, оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшiн ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 3 559 778,5 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 1 748 909 мың теңге;
орта білім беру ұйымдарының 10–11 сыныптарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге – 261 299 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға – 8 916 мың теңге;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 11 156,3 мың теңге;
профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ, инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) – 2 416 мың теңге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге – 22 962 мың теңге;
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті ендіруге – 4 236 мың теңге;
Қазақстан Республикасында Мүгедектердiң құқықтарын қамтамасыз ету және өмiр сүру сапасын жақсарту жөнiндегi 2012 - 2018 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын іске асыруға – 118 346 мың теңге.
Ескерту. 9 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 08.04.2016 № 13 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.08.2016 № 89 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.11.2016 № 106 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.12.2016 № 124 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10. 2016 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне республикалық бюджеттен және Ұлттық қордан мынадай бағыттар бойынша іске асырылатын нысаналы даму трансферттері және кредиттері түскені ескерілсін:

817 179 тысячи тенге – на строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения;
1 907 611 тысячи тенге – на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования;
6 806 654 тысячи тенге – на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
1 079 954 тысячи тенге – на проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда;
кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-водоснабжения и водоотведения - 791 579 тысяч тенге;
увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан – 419 031 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 08.04.2016 № 13 (вводится в действие с 01.01.2016); от 25.08.2016 № 89 (вводится в действие с 01.01.2016); от 08.11.2016 № 106 (вводится в действие с 01.01.2016).
10-1. Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на обеспечение экономической стабильности – 1 559 452,2 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов - 1 800 000 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено подпунктом 10-1 в соответствии с решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 08.04.2016 № 13 (вводится в действие с 01.01.2016); с изменением, внесенным решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 25.08.2016 № 89 (вводится в действие с 01.01.2016).
11. Учесть в городском бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов на развитие и кредитов из областного бюджета:
32 078 тысячи тенге – на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению;
16 763 тысячи тенге – на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям;
49 798 тысячи тенге – на обеспечение деятельности районных и городских неспециализированных детско-юношеских спортивных школ;
7 636 тысячи тенге – на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой;
192 913,6 тысячи тенге - на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
737 131,2 тысячи тенге - на освещение улиц населенных пунктов;
1 927 013,9 тысячи тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
182 210 тысячи тенге – на строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения;

мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау – 817 179 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 1 907 611 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру – 6 806 654 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау – 1 079 954 мың теңге;
жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру – 791 579 мың теңге;
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайту– 419 031 мың теңге.
Ескерту. 10 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 08.04.2016 № 13 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.08.2016 № 89 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.11.2016 № 106 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10-1. Өнірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер - 1 559 452,2 мың теңге;
жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуге республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер – 1 800 000 мың теңге.
Ескерту. Шешім 10-1 тармақшамен толықтырылды – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 08.04.2016 № 13 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 25.08.2016 № 89 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2016 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне облыстық нысаналы ағымдағы және даму трансферттері мен кредиттері түскені ескерілсін:
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге – 32 078 мың теңге;
патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға – 16 763 мың теңге;
аудандық және қалалық мамандандырылмаған балалар мен жасөспірімдердің спорт мектептерінің қызметтерін қамтамасыз етуге – 49 798 мың теңге;
бруцеллезбен ауырған, санитарлық союға жіберілетін ауыл шаруашылық малдардың (ірі және ұсақ малдар) құнын (50% дейін) өтеуге – 7 636 мың теңге;
елдi мекендердi абаттандыруға және көгалдандыруға – 192 913,6 мың теңге;
елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыруға – 737 131,2 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 1 927 013,9 мың теңге;
мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялауға – 182 210 мың теңге;

178 157 тысячи тенге – на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования;
596 407,2 тысячи тенге - на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
5 427 235,2 тысячи тенге – на проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда;
111 680,1 тысячи тенге – на развитие транспортной инфраструктуры;
52 790 тысячи тенге – на ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020;
развитие коммунального хозяйства – 381 842,3 тысяч тенге;
развитие благоустройства городов и населенных пунктов - 108 547 тысяч тенге;
дополнительное образование для детей – 25 482 тысяч тенге;
развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 14 482,1 тысяч тенге;
общеобразовательное обучение – 12 518 тысяч тенге;
капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций – 95 967 тысяч тенге;
ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 – 24 286 тысяч тенге;
развитие объектов культуры – 1 000 тысяч тенге;
приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 49 505 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Актобе Актюбинской области от 08.04.2016 № 13 (вводится в действие с 01.01.2016); от 10.06.2016 № 54 (вводится в действие с 01.01.2016); от 27.06.2016 № 65 (вводится в действие с 01.01.2016); от 25.08.2016 № 89 (вводится в действие с 01.01.2016); от 08.11.2016 № 106 (вводится в действие с 01.01.2016); от 15.12.2016 № 124 (вводится в действие с 01.01.2016).
12. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Актобе на 2016 год в сумме 8 400 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 с изменением, внесенным решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 08.11.2016 № 106 (вводится в действие с 01.01.2016).

бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 178 157 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 596 407,2 мың теңге;
тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға кредит беру – 5 427 235,2 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 111 680,1 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге – 52 790 мың теңге;
коммуналдық шаруашылығын дамыту - 381 842,3 мың теңге;
қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту - 108 547 мың теңге;
балаларға қосымша білім беру – 25 482 мың теңге;
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 14 482,1 мың тенге;
жалпы білім беру – 12 518 мың тенге;
ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары – 95 967 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру – 24 286 мың теңге;
мәдениет объектілерін дамыту – 1 000 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу – 49 505 мың теңге.
Ескерту. 11 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 08.04.2016 № 13 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.06.2016 № 54 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.06.2016 № 65 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.08.2016 № 89 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.11.2016 № 106 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.12.2016 № 124 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
12. Ақтөбе қаласының жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 8 400 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 12 тармаққа өзгеріс енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 08.11.2016 № 106 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

13. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Актобе на 2016 год, согласно приложению 4.
14. Утвердить на 2016 год перечень бюджетных программ по аппаратам акимов района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа, согласно приложению 5.
15. Утвердить трансферты органам местного самоуправления на 2016 год, согласно приложению 6.

13. 2016 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. 2016 жылға арналған қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараттары бойынша бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
15. 2016 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

7 752,0
021
Капитальные расходы государственного органа
4 230,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
20 080,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 536,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
8 536,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 462 885,0
1
Жилищное хозяйство
14 124 007,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 286,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
24 286,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 143,3
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
36,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1 107,3
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
0,0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
0,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
52 790,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
52 790,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
14 024 633,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6 527 189,2
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 441 339,0
025
Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
49 505,0
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
6 599,9
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
21 155,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
21 155,0
2
Коммунальное хозяйство
625 892,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 619,7
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
9 340,7
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

7 752,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 230,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
20 080,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 536,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
8 536,0
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
18 462 885,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
14 124 007,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
24 286,0
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
24 286,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 143,3
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
36,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1 107,3
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
0,0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
0,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
52 790,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
52 790,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
14 024 633,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6 527 189,2
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7 441 339,0
025
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
49 505,0
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
6 599,9
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
21 155,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 155,0
2
Коммуналдық шаруашылық
625 892,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 619,7
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
9 340,7
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

Бюджетные программы администраторов программы 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 2016 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 15.12.2016 № 124 (вводится в действие с 01.01.2016).
Порядковый номер
Благодар-ный сельский округ
Саздинс-кий сельский округ
Новый сельский округ
Курайлинс-кий сельский округ
Каргалинс-кий сельский округ
Наименование
ВСЕГО

2016 жылға арналған "Қаладағы аудан, аудандық манызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" 123 бағдарламасының әкімдігінің бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 15.12.2016 № 124 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Рет саны
Блогодар ауылдық округі
Сазда
ауылдық
округі
Новый
ауылдық
округі
Қурайлы
ауылдық
округі
Қарғалы
ауылдық
округі
Атауы
БАРЛЫҒЫ