Об установлении перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 15 сентября 2015 года № 47/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 октября 2015 года № 3432. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 19 июля 2024 года № 63/01
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 19.07.2024 № 63/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 48 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте", руководствуясь статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Осакаровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить согласно приложению перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Н. Ламбеков
Приложение
к постановлению акимата
Осакаровского района
от 15 сентября 2015 года № 47/03
Перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях,
за исключением инвалидов, а также размеров льгот
№ п/п
Категории граждан
Размеры льгот
1.
Дети до 7 лет
Бесплатно
2.
Дети-школьники из многодетных семей
Бесплатно
3.
Дети-школьники из детских домов
Бесплатно
4.
Спортсмены ветераны
Бесплатно
5.
Школьники
Бесплатно
6.
Студенты
Льготы в размере 50% от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
7.
Пенсионеры
Льготы в размере 50% от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
Примечание: данный перечень распространяется на государственные физкультурно-оздоровительные и спортивные сооружения.

Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 47/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қазанда № 3432 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 19 шілдедегі № 63/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 19.07.2024 № 63/01 қаулысымен (оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт туралы" Заңының 48-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарын басшылыққа ала отырып Осакаров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесі, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы
Н. Ламбеков
Осакаров ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 47/03 қаулысына
қосымша
Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматттар санаттарының тізбесі, сондай–ақ жеңілдіктер мөлшері
р/с
Азаматтар санаттары
Жеңілдіктер мөлшері
1.
7 жасқа дейінгі балалар
Тегін
2.
Көп балалы отбасындағы оқушы-балалар
Тегін
3.
Балалар үйіндегі оқушы-балалар
Тегін
4.
Спорт ардагерлері
Тегін
5.
Оқушылар
Тегін
6.
Студенттер
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру -сауықтыру қызметтерінің құнынан мөлшердегі 50% жеңілдік
7.
Зейнеткерлер
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру -сауықтыру қызметтерінің құнынан мөлшердегі 50% жеңілдік
Ескертпе: бұл тізбе мемлекеттік дене шынықтыру - сауықтыру және спорт құрылыстарына қолданылады.