Об установлении перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 03 сентября 2015 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 сентября 2015 года № 5136. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 16 июня 2017 года № 500
Сноска. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 16.06.2017 № 500 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 48 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеры льгот согласно приложению к настоящему постановлению.

Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдік шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 қыркүйектегі № 37 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 қыркүйекте № 5136 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 маусымдағы № 500 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 16.06.2017 № 500 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шілдедегі Заңының 48-бабына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесі, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Накипова Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района С. Макашов
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
от 3 сентября 2015 года № 37
Перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно - оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеры льгот
Категории граждан
Размеры льгот
1
2
3
1
Дети до 7 лет
Бесплатно
2
Дети-школьники из
многодетных семей
Бесплатно
3
Дети-школьники из
детских домов
Бесплатно
4
Спортсмены ветераны
Бесплатно
5
Школьники
Льготы в размере 50 % от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
6
Студенты
Льготы в размере 50 % от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
7
Пенсионеры
Льготы в размере 50 % от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
* Примечание: Данный перечень распространяется на государственные физкультурно-оздоровительные и спортивные сооружения.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Б. Накиповқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С. Мақашов
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 3 қыркүйектегі
№ 37 қаулысына қосымша
Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру тегін немесе жеңілдік шарттармен дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесі, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері
Азаматтар санаты
Жеңілдіктер мөлшері
1
2
3
1
7 жасқа дейінгі балалар
Тегін
2
Көп балалы отбасыларының
оқушы-балалары
Тегін
3
Балалар үйлерінің оқушы-балалары
Тегін
4
Спорт ардагерлері
Тегін
5
Оқушылар
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері құнынан 50 % мөлшердегі жеңілдік
6
Студенттер
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері құнынан 50 % мөлшердегі жеңілдік
7
Зейнеткерлер
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері құнынан 50 % мөлшердегі жеңілдік
* Ескертпе: Осы тізбе мемлекеттік дене шынықтыру-сауықтыру және спорт құрылыстарына қолданады.