О внесении изменений в некоторые постановления акимата Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 22 апреля 2015 года № 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 18 мая 2015 года № 2726
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в некоторые постановления акимата                Мангистауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению «Управление образования Мангистауской области» (Тастемирова З.Ж.) обеспечить официальное опубликование данного постановления в иформационно – правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации, размещение на интернет – ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого  официального опубликования.
Аким области                                  А. Айдарбаев
«СОГЛАСОВАНО»
исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения
«Управление образования
Мангистауской области»
Тастемирова З.Ж.
22 апрель 2015 год
руководитель государственного учреждения
«Управление здравоохранения
Мангистауской области»
Бектубаев Р.Ф.
22 апрель 2015 год.
руководитель государственного учреждения
«Управление координации
занятости и социальных программ
Мангистауской области»
Калмуратова Г.М.
22 апрель 2015 год
исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
«Управление предпринимательства
и торговли Мангистауской области»
Мустапаева В.Т.
22 апрель 2015 год
руководитель государственного учреждения
«Управление финансов
Мангистауской области»
Альбекова М.Б.
22 апрель 2015 год
исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения
«Управление экономики и бюджетного
планирования Мангистауской области»
Курман И.И.
22 апрель 2015 год
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 22 апрель 2015 год № 116
Изменения, которые вносятся в некоторые постановления акимата Мангистауской области
1. В постановлении акимата Мангистауской области 26 мая 2011 года № 172 «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011-2012 учебный год в рамках реализации Программы «Дорожная карта бизнеса 2020» и «Программы занятости -2020» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2099, опубликовано 16 июня 2011 года в газете «Огни Мангистау»):
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:

Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 116 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 мамырда № 2726 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін – өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Бiлiм туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізілсін.
2. «Маңғыстау облысының білім басқармасы» мемлекеттік мекемесі (З.Ж. Тастемирова) осы қаулының «Әділет» ақпараттық – құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарына ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет – ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             А. Айдарбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының
білім басқармасы»
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
З.Ж. Тастемирова
22 сәуір 2015 жыл
«Маңғыстау облысының
денсаулық сақтау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Р.Ф. Бектубаев
22 сәуір 2015 жыл
«Маңғыстау облысының
жұмыспен қамтуды үйлестіру
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Г.М. Қалмұратова
22 сәуір 2015 жыл
«Маңғыстау облысының
кәсіпкерлік және сауда басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
В.Т. Мұстапаева
22 сәуір 2015 жыл
«Маңғыстау облысының
қаржы басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
М.Б. Әлібекова
22 сәуір 2015 жыл
«Маңғыстау облысының
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы» мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
И:Ы. Құрман
22 сәуір 2015 жыл
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 22 сәуір
№ 116 қаулысына
қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына енгізілетін өзгерістер
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 26 мамырдағы № 172 «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасын және Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2011 – 2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы» қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2099 болып тіркелген, 2011 жылғы 16 маусымда «Маңғыстау» газетінде жарияланған):
көрсетілген қаулының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:

«Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011-2012 учебный год в рамках реализации Программы «Дорожная карта бизнеса 2020» и Дорожной карты занятости 2020»;
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции:
«В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании», постановлениями Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 301 «Об утверждении Программы «Дорожная карта бизнеса 2020» и от 31 марта 2015 года № 162 «Об утверждении Дорожной карты занятости 2020» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:»:
пункты 13 указанного постановления изложить следующей редакции:
«1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным  образованием на 2011-2012 учебный год в рамках реализации Программы «Дорожная карта бизнеса 2020» и  Дорожной карты занятости 2020.»;
«3. Управлению образования Мангистауской области обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и професссиональным образованием на 2011-2012 учебный год в рамках реализации Программы «Дорожная карта бизнеса 2020» и  Дорожной карты занятости 2020.»;
в приложении к указанному постановлению:
заголовок изложить в  следующей редакции:
«Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011-2012 учебный год    в рамках реализации  Программы «Дорожная карта бизнеса 2020» и Дорожной карты занятости 2020».
2. В постановлении акимата Мангистауской области 4 мая 2012 года № 82 «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2012-2013 учебный год в рамках  реализации  Программы занятости 2020» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2132, опубликовано 16  июня 2012 года в газете «Огни Мангистау»):
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
«Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2012-2013 учебный год в рамках реализации Дорожной карты занятости 2020»;
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции:
«В соответствии с законами  Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 162 «Об утверждении Дорожной карты занятости 2020»  акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:»;
пункты 13 указанного постановления изложить в следующей редакции:

«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасын және «Жұмыспен қамту 2020» жол картасын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы»;
көрсетілген қаулының кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына, «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасын бекіту туралы» 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 301 және «Жұмыспен қамту 2020» жол картасын бекіту туралы» 2015 жылғы 31 наурыздағы № 162 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулыларына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:»;
көрсетілген қаулының 13-тармақтары мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасын және «Жұмыспен қамту 2020» жол картасын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.»;
«3. Маңғыстау облысының білім басқармасы «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасын және «Жұмыспен қамту 2020» жол картасын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін.»;
көрсетілген қаулының қосымшасында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасын және «Жұмыспен қамту 2020» жол картасын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы».
2. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 4 мамырдағы № 82 «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы» қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2132 болып тіркелген, 2012 жылғы 16 маусымда «Маңғыстау» газетінде жарияланған):
көрсетілген қаулының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Жұмыспен қамту 2020» жол картасын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы»;
көрсетілген қаулының кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына, «Жұмыспен қамту 2020» жол картасын бекіту туралы» 2015 жылғы 31 наурыздағы № 162 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:»;
көрсетілген қаулының 13-тармақтары мынадай редакцияда жазылсын:

«1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным  образованием на 2012-2013 учебный год в рамках реализации Дорожной  карты занятости 2020.»;
«3. Управлению образования Мангистауской области обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и професссиональным образованием на 2012-2013 учебный год в рамках реализации Дорожной карты занятости 2020.»;
в приложении к указанному постановлению:
заголовок изложить в  следующей редакции:
«Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2012-2013 учебный год в рамках реализации  Дорожной карты занятости 2020».
3. В постановлении акимата Мангистауской области 27 мая 2013 года № 153 «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2013-2014 учебный год в рамках реализации  Программы занятости 2020» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2254, опубликовано 6 июля 2013 года в газете «Огни Мангистау»):
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
«Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2013-2014 учебный год в рамках реализации Дорожной карты занятости 2020»;
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции:
«В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 162 «Об утверждении Дорожной карты занятости 2020» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:»;
пункты 134 указанного постановления изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным  образованием на 2013-2014 учебный год в рамках реализации  Дорожной карты занятости 2020.»;
«3. Управлению образования Мангистауской области:
обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и професссиональным образованием на 2013-2014 учебный год в рамках реализации Дорожной карты занятости 2020;
обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно – прававой системе «Әділет» и в  средствах массовой информации, размещение на интернет – ресурсе акимата Мангистауской области.

«1. «Жұмыспен қамту 2020» жол картасын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.»;
«3. Маңғыстау облысының білім басқармасы «Жұмыспен қамту 2020» жол картасын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін.»;
көрсетілген қаулының қосымшасында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Жұмыспен қамту 2020» жол картасын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы».
3. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 27 мамырдағы № 153 «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы» қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу № 2254 болып тіркелген, 2013 жылғы 6 шілдеде «Маңғыстау» газетінде жарияланған):
көрсетілген қаулының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Жұмыспен қамту 2020» жол картасын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы»;
көрсетілген қаулының кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына, «Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы» 2015 жылғы 31 наурыздағы № 162 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:»;
көрсетілген қаулының 134-тармақтары мынадай редакцияда жазылсын:
«1. «Жұмыспен қамту 2020» жол картасын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.»;
«3. Маңғыстау облысының білім басқармасы:
«Жұмыспен қамту 2020» жол картасын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін;
осы қаулының «Әділет» ақпараттық – құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет – ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.

4. Государственному учреждению «Управление координации занятости и социальных программ Мангистауской области» (Калмуратова Г.М.) обеспечить направление участников Дорожной карты занятости 2020 на обучение в учебные заведения технического и профессионального  образования и их последующее трудоустройство по окончании обучения специалистов.»;
в приложении к указанному постановлению:
заголовок изложить в  следующей редакции:
«Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2013-2014 учебный год в рамках реализации  Дорожной карты занятости 2020».

4. «Маңғыстау облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» мемлекеттік мекемесі (Г.М. Қалмұратова) «Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасының қатысушыларын техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарына оқытуға жіберуді және мамандардың оқуы аяқталған соң, кейіннен оларды жұмысқа орналастыруды қамтамасыз етсін.»;
көрсетілген қаулының қосымшасында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Жұмыспен қамту 2020» жол картасын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы».