О внесении изменений в решение маслихата от 25 июля 2012 года № 60 "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 13 августа 2015 года № 348. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 сентября 2015 года № 5878. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 15 мая 2018 года № 243
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 15.05.2018 № 243 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)" от 25 июля 2012 года № 60 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-1-198, опубликованное 4 сентября 2012 года в газете "Наш Костанай") следующие изменения:
в заголовке указанного решения и по всему тексту на казахском языке слово "ставкалары" заменить словом "мөлшерлемелері";
в приложении 2 к указанному решению по всему тексту на казахском языке слова "ставкалары", "ставкаларының" заменить соответственно словами "мөлшерлемелері", "мөлшерлемелерінің";
текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, депутат
по избирательному округу № 3
Б. Абдрахманова
Секретарь Костанайского
городского маслихата
Н. Халыков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Костанай
Департамента государственных
доходов по Костанайской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_________________ С. Доненбаев
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Костаная"
__________________ Н. Дорошок

Мәслихаттың 2012 жылғы 25 шілдедегі № 60 "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық ставкалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2015 жылғы 13 тамыздағы № 348 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қыркүйекте № 5878 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2018 жылғы 15 мамырдағы № 243 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 15.05.2018 № 243 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 386-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 25 шілдедегі № 60 "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық ставкалары туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-198 тіркелген, 2012 жылғы 4 қыркүйекте "Наш Костанай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "ставкалары" деген сөз "мөлшерлемелері" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасында қазақ тіліндегі бүкіл мәтін бойынша "ставкалары", "ставкаларының" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелері", "мөлшерлемелерінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, № 3 сайлау
округі бойынша депутаты
Б. Абдрахманова
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы
Н. Халыков
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Қостанай
облысы бойынша мемлекеттік
кірістер департаментінің
Қостанай қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ С. Доненбаев
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ Н. Дорошок