О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Амангельдинского района
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 27 мая 2015 года № 320. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 июня 2015 года № 5708. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 11 мая 2016 года № 24
Сноска. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 11.05.2016 № 24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных, шествий, пикетов и демонстраций на территории Амангельдинского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
пятнадцатой сессии Есмагамбетов Р.
Секретарь районного маслихата Саматов А.
СОГЛАСОВАНО:
Аким Амангельдинского района
_____________ Таукенов Ж.К.
27 мая 2015 года
Приложение
к решению маслихата
от 27 мая 2015 года № 320
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Амангельдинского района
Наименование населенных пунктов
Места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
1
Амангельдинский сельский округ
Площадь Наурыз в селе Амангельды
2
село Аксай
Центральная площадь по улице Бейбитшилик в селе Аксай
3
Амантогайский сельский округ
Центральная площадь по улице Кейки батыра в селе Амантогай
4
Байгабылский сельский округ
Центральная площадь по улице Костемир Кулымбетова в селе Байгабыл
5
Кумкешуский сельский округ
Центральная площадь по улице Шотбая Абенова в селе Кумкешу
6
Карасуский сельский округ
Центральная площадь по улице Кошана Есполова в селе Карасу
7
Карынсалдинский сельский округ
Центральная площадь по улице Тауелсиздик в селе Карынсалды
8
Кабыргинский сельский округ
Центральная площадь по улице Желтоксан в селе Кабырга
9
село Тасты
Центральная площадь по улице Кейки батыр в селе Тасты
10
Урпекский сельский округ
Центральная площадь по улице Амангельды Иманова в селе Урпек
11
Уштогайский сельский округ
Центральная площадь по улице Школьная в селе Уштогай

Амангелді ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 320 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 маусымда № 5708 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы № 24 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 11.05.2016 № 24 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" Заңының 10-бабына сәйкес, Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Амангелді ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті он бесінші сессия төрағасы Р. Есмағамбетов
Аудандық мәслихат хатшысы Ә. Саматов
КЕЛІСІЛДІ:
Амангелді ауданының әкімі
___________ Ж.Қ. Таукенов
27 мамыр 2015 жыл
Мәслихаттың
2015 жылғы 27 мамырдағы
№ 320 шешіміне қосымша
Амангелді ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары
Елді мекендердің атауы
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындарының атауы
1
Амангелді ауылдық округі
Амангелді ауылындағы Наурыз алаңы
2
Ақсай ауылы
Ақсай ауылы Бейбітшілік көшесіндегі орталық алаң
3
Амантоғай ауылдық округі
Амантоғай ауылы Кейкі батыр көшесіндегі орталық алаң
4
Байғабыл ауылдық округі
Байғабыл ауылы Қостемір Құлымбетов көшесіндегі орталық алаң
5
Құмкешу ауылдық округі
Құмкешу ауылы Шотбай Әбенов көшесіндегі орталық алаң
6
Қарасу ауылдық округі
Қарасу ауылы Қошан Есполов көшесіндегі орталық алаң
7
Қарынсалды ауылдық округі
Қарынсалды ауылы Тәуелсіздік көшесіндегі орталық алаң
8
Қабырға ауылдық округі
Қабырға ауылы Желтоқсан көшесіндегі орталық алаң
9
Тасты ауылы
Тасты ауылы Кейкі батыр көшесіндегі орталық алаң
10
Үрпек ауылдық округі
Үрпек ауылы Амангелді Иманов көшесіндегі орталық алаң
11
Үштоғай ауылдық округі
Үштоғай ауылы Школьная көшесіндегі орталық алаң