Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 3 апреля 2015 года № 218. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 апреля 2015 года № 5519. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 15 февраля 2018 года № 155
Сноска. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 15.02.2018 № 155 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:

Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 218 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 сәуірде № 5519 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 ақпандағы № 155 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 15.02.2018 № 155 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексінің 422-бабына сәйкес, Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ: