О районном бюджете Камыстинского района на 2016-2018 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 22 декабря 2015 года № 329. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 декабря 2015 года № 6106
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 1937700,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 507223,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5942,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1424535,2 тысяч тенге;
2) затраты – 1965903,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17136,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25452,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8316,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 45339,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45339,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 21.10.2016 № 55 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрен объем субвенции передаваемой из областного бюджета в сумме 971150,0 тысяч тенге.
3. на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса на 2016 год в сумме 2694,0 тысячи тенге;
2) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих на 2016 год в сумме 51415,0 тысяч тенге;
3) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования на 2016 год в сумме 26219,0 тысяч тенге;
4) переход на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам на 2016 год в сумме 313402,0 тысячи тенге;
5) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы на 2016 год в сумме 826,0 тысяч тенге;

Қамысты ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 329 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 6106 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес, Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1937700,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 507223,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5942,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1424535,2 мың теңге;
2) шығындар – 1965903,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –17136,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –25452,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8316,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -45339,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45339,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 21.10.2016 № 55 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі – 971150,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) 2016 жылға арналған жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға 2694,0 мың теңге сомасында;
2) 2016 жылға арналған әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысының деңгейін арттыруға 51415,0 мың теңге сомасында;
3) 2016 жылға арналған мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 26219,0 мың теңге сомасында;
4) 2016 жылға арналған жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшiлерге еңбекақы төлеу жүйесiнiң жаңа моделiне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшiн ай сайынғы үстемеақы төлеуге 313402,0 мың теңге сомасында;
5) 2016 жылға арналған Қазақстан Республикасында мүгедектердiң құқықтарын қамтамасыз ету және өмiр сүру сапасын жақсарту жөнiндегi 2012 – 2018 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын іске асыруға 826,0 мың теңге сомасында;

6) на создание цифровой образовательной инфраструктуры в учреждениях образования в сумме 11904,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 21.10.2016 № 55 (вводится в действие с 01.01.2016).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрено поступление кредитов, полученных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов для текущего обустройства в сумме 25452,0 тысячи тенге.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета на реализацию Дорожной карты занятости 2020.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Камыстинского района.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 21.10.2016 № 55 (вводится в действие с 01.01.2016).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в том числе:
на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям в связи с передачей функций по оплате труда патронатным воспитателям путем перечисления денежных средств на его текущий счет на уровень районов в сумме 2076,2 тысяч тенге;
на содержание детско-юношеской спортивной школы в связи с передачей функций по обеспечению деятельности районных и городских неспециализированных детско-юношеских спортивных школ на уровень районов и городов в сумме 22820,0 тысяч тенге;
на оплату широкополосного Интернета в рамках программы системы электронного обучения на 2016 год в сумме 187,0 тысяч тенге;
на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 в сумме 13621,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 21.10.2016 № 55 (вводится в действие с 01.01.2016).
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа Камыстинского района на 2016 год в сумме 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 21.10.2016 № 55 (вводится в действие с 01.01.2016).
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 4.
9. Утвердить перечень бюджетных программ акиматов сельских округов и сел, согласно приложению 5.
10. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрено распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, сельскими округами в сумме 29922,0 тысячи тенге согласно приложению 6.

6) білім беру мекемелерінде цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға 11904,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 21.10.2016 № 55 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен алынған кредиттер түсімі мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін ағымдағы орналастыру үшін – 25452,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасын іске асыруға республикалық бюджеттен қаражаттар түсімінің көзделгені ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қамысты ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 21.10.2016 № 55 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
аудандар деңгейіне ақшалай қаражаттарды ағымдағы шотына аудару арқылы патронат тәрбиешілерге еңбекақы төлеу бойынша функцияларды беруге байланысты патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға 2076,2 мың теңге сомасында;
аудандар және қалалар деңгейіне аудандық және қалалық мамандандырылмаған балалар мен жасөспірімдер спорт мектептерінің қызметін қамтамасыз ету бойынша функцияларды беруге байланысты балалар мен жасөспірімдер спорт мектебін ұстауға 22820,0 мың теңге сомасында;
2016 жылға арналған электрондық оқыту жүйесінің бағдарламасы щеңберінде кең жолақты Интернетті төлеуге 187,0 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға 13621,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 21.10.2016 № 55 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Қамысты ауданының жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 0,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 21.10.2016 № 55 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Ауылдық округтер және ауылдар әкімдіктерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансфеттердің ауылдар, ауылдық округтер арасында бөлінуі 29922,0 мың теңге сомасында 6-қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.

7870,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
5268,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2602,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
10811,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6506,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4305,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
77563,0
1
Сельское хозяйство
38816,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
7285,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7285,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14773,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14773,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
16758,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5240,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3398,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
8120,0
6
Земельные отношения
6911,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6911,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6911,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
31836,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
31836,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
31836,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7297,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7297,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7297,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7297,0
12
Транспорт и коммуникации
50425,0
1
Автомобильный транспорт
50425,0

7870,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5268,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2602,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
10811,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6506,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4305,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
77563,0
1
Ауыл шаруашылығы
38816,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7285,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7285,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14773,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14773,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
16758,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5240,0
007
Қанғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3398,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
8120,0
6
Жер қатынастары
6911,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6911,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6911,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
31836,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
31836,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
31836,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7297,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7297,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7297,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7297,0
12
Көлiк және коммуникация
50425,0
1
Автомобиль көлiгi
50425,0

123
Аппарат акима района в город, города районного значения, поселка села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее, общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономического развития регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Село Алтынсарино
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Село Дружба
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
Жайылминский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елді-мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Алтынсарин ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Дружба ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Жайылма ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар

001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
Приложение 6
к решению маслихата
от 22 декабря 2015 года
№ 329
Распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами, городами районного значения
Сноска. Приложение 6 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 21.10.2016 № 55 (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование сельских округов, сел
Сумма,
тысяч
тенге
село Алтынсарино

001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 329 шешіміне 6-қосымша
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына
берілетін трансферттердің аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар,
кенттер, ауылдық округтер арасында бөлінуі
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 21.10.2016 № 55 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ауылдың, ауылдық округтің атауы
Сомасы,
мың теңге
Алтынсарин ауылы