О внесениидополнения в постановление акимата города Астаны от 31 декабря 2015 года № 108-2413 "Об определении Правил субсидирования пассажирских перевозок легкорельсовым транспортом в городе Астане"
Постановление акимата города Астаны от 15 марта 2016 года № 108-515. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 6 апреля 2016 года № 1006. Утратил силу постановлением акимата города Астаны от 7 ноября 2017 года № 108-2294.
Сноска. Утратил силу постановлением акимата города Астаны от 07.11.2017 № 108-2294 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 31 декабря 2015 года № 108-2413 "Об определении Правил субсидирования пассажирских перевозок легкорельсовым транспортом в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1002, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 16 февраля 2016 года № 18 (3370) и "Вечерняя Астана" от 16 февраля 2016 года № 18 (3388)следующее дополнение:
в Правилах субсидирования пассажирских перевозок легкорельсовым транспортом в городе Астане, утвержденных вышеуказанным постановлением, пункт 11 дополнить подподпунктом 18) следующего содержания:
"18) расходы по кредиту,связанные с осуществлением реализации пассажирских перевозок легкорельсовым транспортом.".
2. Возложить на руководителя Государственного учреждения "Управление пассажирского транспорта города Астаны" Сулейменова Едиля Нурлановича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также размещение на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Астаны Хорошуна С.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны
А. Джаксыбеков

"Астана қаласында жеңіл рельсті көлікпен жолаушылар тасымалдауды субсидиялау қағидаларын айқындау туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 108-2413 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 наурыздағы № 108-515 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылы 6 сәуірде № 1006 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 7 қарашадағы № 108-2294 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 07.11.2017 № 108-2294 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы көлік туралы" 1994 жылғы 21 қыркүйектегі, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласында жеңіл рельсті көлікпен жолаушылар тасымалдауды субсидиялау қағидаларын айқындау туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 108-2413 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1002 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 ақпандағы № 18 (3370) "Астана ақшамы" және 2016 жылғы 16 ақпандағы № 18 (3388) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Астана қаласында жеңіл рельсті көлікпен жолаушылар тасымалдауды субсидиялау қағидаларының
11-тармағы мынадай мазмұндағы 18) тармақшамен толықтырылсын:
"18) жеңіл рельсті көлікпен жолаушыларды тасымалдауды жүзеге асырумен байланысты несие бойынша шығыстар.".
2. "Астана қаласының Жолаушылар көлігі басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Еділ Нұрланұлы Сүлейменовке осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында жариялау, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің бірінші орынбасары С.М. Хорошун жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі
Ә. Жақсыбеков