О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Жаркаинского района
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № 6С-7/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 января 2017 года № 5707. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 26 февраля 2018 года № 6С-19/7
Сноска. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 26.02.2018 № 6С-19/7 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 386, 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Жаркаинского района.
2. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Жаркаинского района.
3. Признать утратившими силу решение Жаркаинского районного маслихата от 30 марта 2015 года № 5С-40/8 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Жаркаинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4776, опубликовано 8 мая 2015 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя");
решение Жаркаинского районного маслихата от 18 апреля 2016 года № 6С-2/2 "О внесении изменения и дополнений в решение Жаркаинского районного маслихата от 30 марта 2015 года № 5С-40/8 "О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Жаркаинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5312, опубликовано 29 апреля 2016 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя").

Жарқайың ауданының шекараларындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-7/9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 қаңтарда № 5707 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 6С-19/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 26.02.2018 № 6С-19/7 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386, 444 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың ауданының шекараларындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Жарқайың ауданының шекараларындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
3. "Жарқайың ауданының шекараларындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 5С-40/8 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4776 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 мамырында "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімінің;
"Жарқайың ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 5С-40/8 шешіміне өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 6С-2/2 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5312 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 сәуірінде "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Пугачев
Секретарь
районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаркаинского района А.Уисимбаев
23.12.2016
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Жаркаинскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Г.Бекентаев
23.12.2016

4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Пугачев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімі А.Үйсімбаев
23.12.2016
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитетінің Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер
департаментінің Жарқайың
ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г.Бекентаев
23.12.2016