О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Сандыктауском районе
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 25 августа 2016 года № 6/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 сентября 2016 года № 5541. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 3 августа 2020 года № 46/2
Сноска. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 03.08.2020 № 46/2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Дополнительно регламентировать порядок проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Сандыктауском районе согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Джейранов
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского района А.Исмагамбетов
25 августа 2016 года
Приложение
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 25 августа 2016 года
№ 6/3
Дополнительный порядок проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Сандыктауском районе
1. Определить местом проведения собраний и митингов:
1) село Балкашино, улица Абылай хана, центральная площадь возле районного акимата;
2) село Балкашино, улица Абылай хана, площадь перед зданием районного Дома культуры.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 13.03.2020 № 39/6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Определить маршрут проведения шествий и демонстраций:
1) село Балкашино, от пересечения улицы Абылай хана и переулка Калинина по улице Абылай хана до центральной площади, расположенной возле районного акимата;
2) от пересечения улицы Абылай хана и переулка Розы Люксембург по улице Абылай хана до здания районного Дома культуры.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 13.03.2020 № 39/6 (вводится в действие со дня официального опубликования).

Сандықтау ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 тамыздағы № 6/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 қыркүйекте № 5541 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 тамыздағы № 46/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 тамыздағы № 46/2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Републикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына сәйкес Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібі қосымшаға сәйкес қосымша реттелсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Джейранов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының әкімі А.Исмағамбетов
2016 жылғы 25 тамыздағы
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 25 тамыздағы
№ 6/3 шешіміне
қосымша
Сандықтау ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізудің қосымша тәртібі
1. Жиналыстар мен митингілер өткізу орындары белгіленсін:
1) Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі, аудандық әкімдігінің жанындағы орталық алаңы;
2) Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі, аудандық Мәдениет үйі ғимаратының алдыңдағы алаң.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 13.03.2020 № 39/6 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Шерулер мен демонстрациялар өткізу маршруты белгіленсін:
1) Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі және Калинин тұйык көшесінің қиылысынан бастап Абылай хан көшесі бойынша аудандық әкімдігінің жанындағы орналасқан орталық алаңға дейін;
2) Абылай хан көшесі және Роза Люксембург тұйык көшесінің қиылысынан бастап Абылай хан көшесі бойынша аудандық Мәдениет үйінің ғимаратына дейін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 13.03.2020 № 39/6 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3. Уполномоченным (организатором) и участникам мероприятия не допускается участие в состоянии алкогольного и наркотического опьянения.
4. В целях обеспечения общественного порядка и безопасности участников пикета:
1) участники различных одиночных пикетов должны располагаться друг относительно друга на расстоянии не менее 50 метров или не быть в пределах прямой видимости;
2) в один и тот же день и время, на одном и том же объекте допускается проведение не более трех одиночных пикетов.
5. При пикетировании разрешается:
1) стоять, сидеть у пикетируемого объекта;
2) использовать средства наглядной агитации;
3) выкрикивать краткие лозунги, слоганы по теме пикета.
6. В случае, когда получен отказ акимата Сандыктауского района в проведении собрания, митинга, шествия, пикета и демонстрации или когда состоялось решение о его запрещении, уполномоченные (организаторы) незамедлительно принимают меры по отмене всех подготовительных мероприятий и по надлежащему оповещению об этом потенциальных участников.

3. Іс-шара уәкілдері (ұйымдастырушылары) мен қатысушыларына алкогольдік және есірткілік масаң күйінде қатысуға жол берілмейді.
4. Қоғамдық тәртіп пен пикет қатысушыларының қауіпсіздігін қамтамасыз ету мақсатында:
1) түрлі жеке дара пикеттерге қатысушылар бір-бірінен 50 метрден кем емес қашықтықта орналасуы немесе бір-біріне айқын көрінбей тұруы қажет;
2) бір күнде және бір уақытта, бір объектіде үштен аспайтын жеке дара пикеттерді өткізуге рұқсат етіледі.
5. Пикет өткізу кезінде:
1) пикет өткізілетін объектісінің алдында тұруға, отыруға;
2) көрнекі үгіт құралдарын пайдалануға;
3) пикеттің тақырыбы бойынша қысқа ұрандар, слогандар айғалап айтуға рұқсат етіледі.
6. Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуге рұқсат беруден Сандықтау ауданының әкімдігі бас тартқан жағдайда немесе оны тыйым салу туралы шешім шығарылса, уәкілдер (ұйымдастырушылар) барлық дайындық шараларын тоқтатуға және бұл туралы ықтимал қатысушыларды тиісті хабардар ету бойынша тез арада шаралар қолданады.