Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Жуалынскому району
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 23 декабря 2016 года № 9-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 января 2017 года № 3291. Утратило силу решением маслихата Жуалынского района Жамбылской области от 25 июня 2020 года № 67-6
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жуалынского района Жамбылской области от 25.06.2020 № 67-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" и приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жуалынскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, и захоронение твердых бытовых отходов по Жуалынскому району согласно приложению 2 к настояшему решению.
3. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам защиты детей и матерей, ивалидов, окружающей среды и здорвья населения, малоимущей части населения, развития национального и гражданского согласия, образования, спорта и по делам молодежи.

Жуалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-10 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 қаңтарда № 3291 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 67-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 25.06.2020 № 67-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына және "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 1 қыркүйектегі № 404 бұйрығына сәйкес, Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жуалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Жуалы ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет–ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың тұғындардың денсаулығын және қоршаған ортаны, тұрғындардың аз қамтылған бөлігін, мүгедектерді, аналар мен балаларды қорғау, ұлттық және азаматтық келісімді дамыту, білім, жастар ісі, спорт мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
К. Сыдыгалиев Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
от 23 декабря 2016 года № 9-10
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жуалынскому району
Наименование категории объекта
Расчетная единица
норма, куб.метр на 1 расчетную единицу в год
1
Домовладения благоустроенные
1 житель

4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрағасы мәслихаттың хатшысы
Қ. Сыдығалиев Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 9-10 шешіміне 1 қосымша
Жуалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Нормасы, жылына 1 есептік бірлік куб метрге
1
Жайлы үй иелігі
1 тұрғын