О некоторых вопросах государственных инвестиционных проектов на 2016 год
Постановление акимата Кызылординской области от 20 января 2016 года № 303. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 января 2016 года № 5316. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Заголовок постановления – в редакции постановления акимата Кызылординской области от 15.09.2016 580 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и приказом Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 540 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9934) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:

2016 жылға арналған мемлекеттік инвестициялық жобалардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 303 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 5316 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 15.09.2016 № 580 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне және "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 540 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 9934 тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілгендер:

1) Перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2016 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области";
2) Перечень концессионных проектов на 2016 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз конкурсных документаций которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области";

1) техникалық-экономикалық негiздемелерін әзiрлеу немесе түзету, сондай-ақ оларға қажетті сараптамалар жүргізу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған бюджеттiк инвестициялық жобалардың Тiзбесi;
2) конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ оларға қажетті сараптамалар жүргізу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған концессиялық жобалардың Тiзбесi;

3) Перечень услуг по консультативному сопровождению концессионных проектов на 2016 год, которое осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области";
4) Перечень услуг по консультативному сопровождению проектов государственно-частного партнерства на 2016 год, которое осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области";

3) "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған концессиялық жобаларды консультациялық қолдау жөніндегі қызметтердің Тізбесі;
4) "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған мемлекеттік - жекешелік әріптестік жобаларын консультациялық қолдау жөніндегі қызметтердің Тізбесі;

5) Перечень проектов государственно-частного партнерства на 2016 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз конкурсных документаций которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Кызылординской области от 15.09.2016 № 580; 10.11.2016 № 633 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

5) конкурстық құжаттамаларын әзiрлеу немесе түзету, сондай-ақ оларға қажеттi сараптамалар жүргiзу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының Тiзбесi бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы әкімдігінің 15.09.2016 № 580; 10.11.2016 № 633 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Утвержден
постановлением акимата
Кызылординской области
от "20" января 2016 года № 303
Перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2016 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы "20" қаңтардағы
№ 303 қаулысымен бекітілген
Техникалық-экономикалық негiздемелерін әзiрлеу немесе түзету, сондай-ақ оларға қажетті сараптамалар жүргізу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған бюджеттiк инвестициялық жобалардың Тiзбесi

Сноска. Перечень – в редакции постановления акимата Кызылординской области от 09.03.2016 № 385; с изменениями, внесенными постановлениями акимата Кызылординской области от 07.06.2016 № 478; 15.07.2016 № 536; 10.11.2016 № 633 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Название проекта
Сумма финансирования разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов,
тысяч тенге
1
2
3
Государственное учреждение "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Кызылординской области"
1
Исключено постановлением акимата Кызылординской области от 07.12.2016 № 654 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2
Строительство газораспределительных сетей левого берега реки Сырдарьи в городе Кызылорда
37 843
3
Теплоснабжение левобережной части реки Сырдарьи в городе Кызылорде
80 421
4
Проведение государственной экспертизы технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов "Строительство газораспределительных сетей левого берега реки Сырдарьи в городе Кызылорда", "Теплоснабжение левобережной части реки Сырдарьи в городе Кызылорде"
4 326
Государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кызылординской области"
1
Строительство улично-дорожных сетей в левобережной части реки Сырдарьи города Кызылорды
198 621
Государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Кызылординской области
1
Строительство водохранилища на участке Кумискеткен реки Сырдарьи для аккумулирования вод Шиелийского района Кызылординской области
1 000
Утвержден
постановлением акимата
Кызылординской области
от "20" января 2016 года № 303
Перечень концессионных проектов на 2016 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз конкурсных документаций которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
Сноска. Перечень – в редакции постановления акимата Кызылординской области от 10.11.2016 № 633 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Название проекта
Сумма финансирования разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз конкурсных документаций концессионных проектов,
тысяч тенге
1
2
3
1. Государственное учреждение "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
1
Строительство профессионально-технического лицея на 600 мест с общежитием на 200 мест в районе СПМК-70 города Кызылорды
1491
2
Совершенствование системы образования в Кызылординской области
1491
3
Строительство поликлиники на 500 посещений в городе Кызылорде
1491
Утвержден
постановлением акимата
Кызылординской области
от "20" января 2016 года № 303
Перечень услуг по консультативному сопровождению концессионных проектов на 2016 год, которое осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
Сноска. Перечень - в редакции постановления акимата Кызылординской области от 15.09.2016 № 580; с изменениями, внесенными постановлениями акимата Кызылординской области от 10.11.2016 № 633; 07.12.2016 № 654 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Название проекта
Сумма финансирования услуг по консультативному сопровождению концессионных проектов,
тысяч тенге
1
2
3
Государственное учреждение "Управление образования Кызылординской области"
1
Строительство профессионально-технического лицея на 600 мест с общежитием на 200 мест в районе СПМК-70 города Кызылорды

Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 09.03.2016 № 385; өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы әкімдігінің 07.06.2016 № 478 ; 15.07.2016 № 536 ; 10.11.2016 № 633 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Жобаның атауы
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу сомасы,
мың теңге
1
2
3
"Қызылорда облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Алынып тасталды - Қызылорда облысы әкімдігінің 07.12.2016 № 654 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2
Қызылорда қаласы Сырдария өзенінің сол жақ жағалауындағы газ тарату желілерінің құрылысы
37 843
3
Қызылорда қаласы Сырдария өзенінің сол жақ жағалауын жылумен жабдықтау
80 421
4
"Қызылорда қаласы Сырдария өзенінің сол жақ жағалауындағы газ тарату желілерінің құрылысы", "Қызылорда қаласы Сырдария өзенінің сол жақ жағалауын жылумен жабдықтау" бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін мемлекеттік сараптамадан өткізу
4 326
"Қызылорда облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда қаласында Сырдария өзенінің сол жақ жағалау бөлігінде көше-жолдары желісінің құрылысы
198 621
"Қызылорда облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда облысының Шиелі ауданында Сырдария өзенінің Күміскеткен учаскесінде суларды жинау үшін су қоймасын салу
1 000
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы "20" қаңтардағы
№ 303 қаулысымен бекітілген
Конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ оларға қажетті сараптамалар жүргізу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған концессиялық жобалардың Тiзбесi
Ескерту.Тізбе жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 10.11.2016 № 633 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Жобаның атауы
Концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу сомасы,
мың теңге
1
2
3
"Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда қаласы СПМК-70 ауданындағы 200 орындық жатақханасы бар 600 орынға арналған кәсіптік-техникалық лицей құрылысы
1491
2
Қызылорда облысының білім беру жүйесін жетілдіру
1491
3
Қызылорда қаласындағы 500 келушіге арналған емхана құрылысы
1491
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы "20" қаңтардағы
№ 303 қаулысымен бекітілген
"Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған концессиялық жобаларды консультациялық қолдау жөніндегі қызметтердің Тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 15.09.2016 № 580 ; өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы әкімдігінің 07.12.2016 № 654 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Жобаның атауы
Концессиялық жобаларды консультациялық қолдау жөніндегі қызметтерді
қаржыландыру сомасы,
мың теңге
1
2
3
"Қызылорда облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда қаласы СПМК-70 ауданындағы 200 орындық жатақханасы бар 600 орынға арналған кәсіптік-техникалық лицей құрылысы

17 626
2
Совершенствование системы образования в Кызылординской области
3 829
Государственное учреждение "Управление здравоохранения Кызылординской области"
1
Строительство поликлиники на 500 посещений в городе Кызылорде
6 029
Утвержден
постановлением акимата
Кызылординской области
от 20 января 2016 года № 303
Перечень услуг по консультативному сопровождению проектов государственно-частного партнерства на 2016 год, которое осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
Сноска. Постановление дополнено перечнем в соответствии с постановлением акимата Кызылординской области от 15.09.2016 № 580; с изменениями, внесенными постановлением акимата Кызылординской области от 10.11.2016 № 633 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Название проекта
Сумма финансирования услуг по консультативному сопровождению проектов государственно-частного партнерства,
тысяч тенге
1
2
3
Государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кызылординской области"
1
Строительство нового пассажирского терминала аэропорта "Коркыт Ата" в городе Кызылорда
17 932
Утвержден
постановлением акимата
Кызылординской области
от 20 января 2016 года № 303
Перечень проектов государственно-частного партнерства на 2016 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз конкурсных документаций которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
Сноска. Постановление дополнено перечнем в соответствии с постановлением акимата Кызылординской области от 10.11.2016 № 633; в редакции постановления акимата Кызылординской области от 07.12.2016 № 654 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Название проекта
Сумма финансирования разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства,
тысяч тенге
1
2
3
1. Государственное учреждение "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
1
Передача в аренду физкультурно-оздоровительного комплекса силовых единоборств в городе Кызылорда
1332
2
Открытие поликлиники на 400 посещений в смену по улице Жанкожа батыр в городе Кызылорда
1332
3
Строительство нового пассажирского терминала аэропорта "Коркыт Ата" в городе Кызылорде
1332

17 626
2
Қызылорда облысының білім беру жүйесін жетілдіру
3 829
"Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда қаласындағы 500 келушіге арналған емхана құрылысы
6 029
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы 20 қаңтардағы
№ 303 қаулысымен бекітілген
"Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын консультациялық қолдау жөніндегі қызметтердің Тізбесі
Ескерту.Қаулы тізбемен толықтырылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 15.09.2016 № 580; өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы әкімдігінің 10.11.2016 № 633 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Жобаның атауы
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын консультациялық қолдау жөніндегі қызметтерді
қаржыландыру сомасы,
мың теңге
1
2
3
"Қызылорда облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда қаласындағы "Қорқыт Ата" әуежайының жаңа жолаушылар терминалын салу
17 932
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы 20 қаңтардағы № 303
қаулысымен бекітілген
Конкурстық құжаттамаларын әзiрлеу немесе түзету, сондай-ақ оларға қажеттi сараптамалар жүргiзу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының Тiзбесi
Ескерту.Қаулы тізбемен толықтырылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 10.11.2016 № 633; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 07.12.2016 № 654 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Жобаның атауы
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының конкурстық құжаттамаларын әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу сомасы,
мың теңге
1
2
3
"Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда қаласындағы жекпе-жек спорт түрлерінің дене шынықтыру-сауықтыру кешенін жалға беру
1332
2
Қызылорда қаласы Жанқожа батыр көшесінде ауысымына 400 қабылдауға арналған емхананы ашу
1332
3
Қызылорда қаласындағы "Қорқыт Ата" әуежайының жаңа жолаушылар терминалын салу
1332