Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29 июля 2016 года № 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 августа 2016 года № 5583. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28 февраля 2018 года № 174
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2018 № 174 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Сырдарьинского района согласно приложению.
2. Признать утратившими силу следующие решения Сырдарьинского районного маслихата:
Решение районного маслихата от 30 ноября 2011 года № 361 "Об установлении единых ставок фиксированного налога на единицу обьекта налогооблажения в месяц по Сырдарьинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 декабря 2011 года № 10-8-161, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 09 января 2012 года № 2);
Решение районного маслихата от 27 июня 2012 года № 59 "О внесении изменений в решение внеочередной ХХХХІІ сессии районного маслихата от 30 ноября 2011 года № 361 "Об установлении единых ставок фиксированного налога на единицу обьекта налогооблажения в месяц по Сырдарьинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 июля 2012 года № 10-8-180, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 21 июля 2012 года № 62).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель Секретарь
очередной 4 сессии районного маслихата:
районного маслихата:
О.Сейтмуратов_____________ Е.Ажикенов______________
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
республиканского государственного
Учреждения "Управление
государственных доходов
по Сырдарьинскому району
Департамента государственных
доходов по Кызылординской
области Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
М.Абдыкалыков_______________
29 июля 2016 год
Приложение
к решению Сырдарьинского
районного маслихата
от 29 июля 2016 года № 48
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Сырдарьинского района
Наименование обьекта налогооблажения
Минимальные размеры базовых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях
1
2
3
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
3

Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 шілдедегі № 48 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 тамызда № 5583 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 174 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 174 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" (Салық кодексi) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексiнiң 422 - бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметiн Сырдария ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушiлер үшiн бiрыңғай тiркелген салық мөлшерлемелерi қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Сырдария аудандық мәслихатының төмендегі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
"Сырдария ауданы бойынша бекітілген базалық ставкалар шегінде айына салық салу обьектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 30 қарашадағы № 361 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 23 желтоқсанда № 10-8-161 болып тіркелді, "Тіршілік тынысы" газетінде 2012 жылғы 09 қаңтарда №2 жарияланған);
"Сырдария ауданы бойынша бекітілген базалық ставкалар шегінде айына салық салу обьектілерінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 30 қарашадағы кезектен тыс ХХХХІІ сессиясының № 361 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" аудандық 2012 жылғы 27 маусымдағы № 59 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 18 шілдеде №10-8-180 болып тіркелді, "Тіршілік тынысы" газетінде 2012 жылғы 21 шілдеде № 62 жарияланған).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезекті Аудандық мәслихаттың
4 сессиясының төрағасы: хатшысы:
О. Сейтмуратов____________ Е. Әжікенов_____________
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Мемлекеттiк кiрiстер
комитетi Қызылорда облысы бойынша
Мемлекеттiк кiрiстер департаментiнiң
Сырдария ауданы бойынша
мемлекеттiк кiрiстер басқармасы"
республикалық мемлекеттiк
мекемесiнің басшысы
М.Абдықалықов________________
29 шілде 2016 жыл
Сырдария аудандық мәслихатының
2016 жылғы 29 шілдедегі
№ 48 шешiмiне қосымша
Қызметiн Сырдария ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушiлер үшiн бiрыңғай тiркелген салық мөлшерлемелерi
Салық салу обьектiсiнiң атауы
Тiркелген салықтың базалық мөлшерлемелерiнiң ең төменгi мөлшерi (айлық есептiк көрсеткiш)
1
2
3
1
Бiр ойыншымен ойын өткiзуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
2
Бiреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткiзуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
3
Ойын өткiзу үшiн пайдаланылатын дербес компьютер
1
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелi
3