О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 31 июля 2015 года № 230 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства"
Постановление акимата Мангистауской области от 30 марта 2016 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 18 апреля 2016 года № 3013. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 20 февраля 2020 года № 22
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 20.02.2020 № 22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 21 января 2016 года № 25 "О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 276 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 13151) акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата Мангистауской области от 31 июля 2015 года № 230 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 2803, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 25 августа 2015 года) следующие изменения:
1) в регламенте государственной услуги "Выдача лицензии на изыскательскую деятельность" указанного постановления:
подпункт 1) пункта 1 главы 1 изложить в следующей редакции:
"1) Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);";
заголовок главы 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги";
пункт 8 главы 4 изложить в следующей редакции:
"8. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя:

Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 230 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № 83 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 сәуірде № 3013 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 20 ақпандағы № 22 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 20.02.2020 № 22 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабының 3-тармағына және ""Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 276 бұйрығына өзгерiстер енгізу туралы" 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 25 Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13151 болып тіркеген) сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 230 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2803 болып тіркеген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 25 тамызда жарияланған) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулының "Іздестіру қызметіне лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тараудың 1-тармағының 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация);";
4-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызметті көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау";
4-тараудың 8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Мемлекеттік корпорацияға және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілерге жүгінген кезде көрсетілетін қызметті алушының сұратуын өңдеудің ұзақтығын сипаттау:

1) для получения услуги услугополучатель обращается в Государственную корпорацию по месту регистрации.
Подтверждением принятия заявления является опись, копия которой вручается услугополучателю с отметкой о дате приема документов указанным органом и датой планируемой выдачи результата.
2) длительность обработки заявления услугополучателя в Государственной корпорации – не более 20 минут.";
пункт 9 главы 4 изложить в следующей редакции:
"9. Описание процесса получения результата оказания государственной услуги через Государственную корпорацию, его длительность:
1) для получения результата оказания государственной услуги услугополучатель с описью документов, которая была ему вручена при подаче заявления, обращается в Государственную корпорацию;
2) длительность выдачи результата оказания государственной услуги услугополучателю в Государственной корпорации – не более 15 минут.";
пункт 11 главы 4 изложить в следующей редакции:
"11. Пошаговые действия и решения через информационную систему Государственной корпорации (далее – ИС Государственная корпорация):";
подпункт 1) пункта 11 главы 4 изложить в следующей редакции:
"1) процесс 1 – ввод оператором Государственной корпорации в автоматизированном рабочем месте ИС Государственная корпорация логина и пароля (процесс авторизации) для оказания услуги;";
подпункт 2) пункт 11 главы 4 изложить в следующей редакции:
"2) процесс 2 – выбор оператором Государственной корпорации услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы заявления для оказания услуги и ввод оператором Государственной корпорации данных услугополучателя, а также данных по доверенности представителя услугополучателя (при нотариально удостоверенной доверенности, при ином
удостоверении доверенности – данные доверенности не заполняются);";
подпункт 6) пункта 11 главы 4 изложить в следующей редакции:
"6) процесс 5 – заполнение оператором Государственной корпорации формы заявления в части отметки о наличии документов в бумажной форме и сканирование документов, предоставленных услугополучателем, прикрепление их к форме запроса и удостоверение посредством ЭЦП заполненной формы (введенных данных) запроса на оказание услуги;";
подпункт 7) пункта 11 главы 4 изложить в следующей редакции:
"7) процесс 6 – направление электронного документа (заявления услугополучателя), удостоверенного (подписанного) ЭЦП оператором Государственной корпорации, через ШЭП в ИС ГБД "Е-лицензирование";";
пункт 13 главы 4 изложить в следующей редакции:

1) қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы тіркелген жері бойынша Мемлекеттік корпорацияға жүгінеді.
Тізімдеме өтініштің қабылданғанын растайды, оның көшірмесі аталған органның құжаттарды қабылдаған күні туралы белгімен және нәтижені берудің жоспарланған күнімен көрсетілетін қызметті алушыға табысталады.
2) көрсетілетін қызметті алушының өтінішін Мемлекеттік корпорацияда өңдеу ұзақтығы - 20 минуттан кем емес.";
4-тараудың 9-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін Мемлекеттік корпорация арқылы алу процесін сипаттау, оның ұзақтығы:
1) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алу үшін көрсетілетін қызметті алушы өтініш бергенде оған табыс етілген құжаттардың тізімдемесімен Мемлекеттік корпорацияға жүгінеді;
2) көрсетілетін қызметті алушыға Мемлекеттік корпорацияда мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру ұзақтығы –15 минуттан кем емес.";
4-тараудың 11-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Мемлекеттік корпорацияның ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорацияға АЖ) арқылы қадамдық іс-қимылдар және шешімдер:";
4-тараудың 11-тармағының 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 1-процесс – қызмет көрсету үшін Мемлекеттік корпорация операторының Мемлекеттік корпорация АЖ-сының автоматтандырылған жұмыс орнында логин мен парольді енгізуі (авторландыру процесі);";
4-тараудың 11-тармағының 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2-процесс – Мемлекеттік корпорация операторының осы регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызметті көрсету үшін өтініш нысанын экранға шығаруы және көрсетілетін қызметті алушының деректерін, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушы өкілінің сенімхат бойынша деректерін енгізуі (нотариалды түрде расталған сенімхат болған кезде, сенімхат өзгеше түрде
расталған кезде – сенімхат деректері толтырылмайды);";
4-тараудың 11-тармағының 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"6) 5-процесс – Мемлекеттік корпорация операторының өтініш нысанын қағаз түріндегі құжаттардың болуы туралы белгі бөлігінде толтыруы және көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттарды сканерлеуі, оларды сұрату нысанына бекітуі және қызмет көрсетуге арналған өтініштің толтырылған нысанын (енгізілген деректерді) ЭЦҚ арқылы куәландыруы;";
4-тараудың 11-тармағының 7) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) 6-процесс –ЭЦҚ арқылы куәландырылған (қол қойылған)электрондық құжатты (көрсетілетін қызметті алушының өтінішін) Мемлекеттік корпорация операторының ЭҮШ арқылы "Е-лицензиялау" МДБ АЖ-ға жолдауы;";
4-тараудың 13-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

"13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) Государственной корпорацией и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на ПЭП, интернет – ресурсе услугодателя.";
приложение 1 изложить в редакции, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 2 изложить в редакции, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
2) в регламенте государственной услуги "Выдача лицензии на проектную деятельность" указанного постановления:
подпункт 1) пункта 1 главы 1 изложить в следующей редакции:
"1) Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);";
заголовок главы 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги";
пункт 8 главы 4 изложить в следующей редакции:
"8. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя:
1) для      получения услуги услугополучатель обращается
в Государственную корпорацию по месту регистрации.
Подтверждением принятия заявления является опись, копия которой вручается услугополучателю с отметкой о дате приема документов указанным органом и датой планируемой выдачи результата.
2) длительность обработки заявления услугополучателя в Государственной корпорации – не более 20 минут.";
пункт 9 главы 4 изложить в следующей редакции:
"9. Описание процесса получения результата оказания государственной услуги через Государственную корпорацию, его длительность:
1) для получения результата оказания государственной услуги услугополучатель с описью документов, которая была ему вручена при подаче заявления, обращается в Государственную корпорацию;
2) длительность выдачи результата оказания государственной услуги услугополучателю в Государственной корпорации – не более 15 минут.";
пункт 11 главы 4 изложить в следующей редакции:

"13. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлердің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ өзге көрсетілген қызметті берушілер және (немесе) Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығы ЭҮП-да, көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";
1-қосымша осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
2-қосымша осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
2) көрсетілген қаулының "Жобалау қызметіне лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тараудың 1-тармағының 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация);";
4-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызметті көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау";
4-тараудың 8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Мемлекеттік корпорацияға және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілерге жүгінген кезде көрсетілетін қызметті алушының сұратуын өңдеудің ұзақтығын сипаттау:
1) қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы тіркелген жері бойынша Мемлекеттік корпорацияға жүгінеді.
Тізімдеме өтініштің қабылданғанын растайды, оның көшірмесі аталған органның құжаттарды қабылдаған күні туралы белгімен және нәтижені берудің жоспарланған күнімен көрсетілетін қызметті алушыға табысталады.
2) көрсетілетін қызметті алушының өтінішін Мемлекеттік корпорацияда өңдеу ұзақтығы - 20 минуттан кем емес.";
4-тараудың 9-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін Мемлекеттік корпорация арқылы алу процесін сипаттау, оның ұзақтығы:
1) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алу үшін көрсетілетін қызметті алушы өтініш бергенде оған табыс етілген құжаттардың тізімдемесімен Мемлекеттік корпорацияға жүгінеді;
2) көрсетілетін қызметті алушыға Мемлекеттік корпорацияда мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру ұзақтығы –15 минуттан кем емес.";
4-тараудың 11-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

приложение 1 изложить в редакции, согласно приложению 7 к настоящему постановлению;
приложение 2 изложить в редакции, согласно приложению 8 к настоящему постановлению;
5) в регламенте государственной услуги "Аттестация экспертов, осуществляющих экспертные работы и инжиниринговые услуги в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности" указанного постановления:
заголовок главы 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги";
2. Государственному учреждению "Управление государственного архитектурно-строительного контроля Мангистауской области"(Абилов Б.К.) обеспечить официальное опубликование настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет" и средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области, курирующий вопросы в сфере архитектуры и строительства.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области С. Алдашев
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Управление государственного
архитектурно-строительного контроля
Мангистауской области"
Абилов Б.
"30" марта 2016 год.
Приложение 1
к постановлению акимата Мангистауской области
от "30" марта 2016 года № 83
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача лицензии на изыскательскую деятельность"
Диаграмма № 1 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через ПЭП
Диаграмма № 2 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через услугодателя
Условные обозначения и сокращения:
приложение 2
к постановлению акимата Мангистауской области
от "30" марта 2016 года № 83
приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача лицензии на изыскательскую деятельность"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача лицензии на изыскательскую деятельность"
а) при выдаче, переоформление лицензии при реорганизации юридического лица-лицензиата в форме выделения и разделения и при переоформлении лицензии с присвоением категории:
б) при выдаче дубликата лицензии, переоформление лицензии при перерегистрации индивидуального предпринимателя-лицензиата, изменении его наименования или юридического адреса,переоформление лицензии при изменении наименования и (или) места нахождения юридического лица-лицензиата:
Условные обозначения:
приложение 3
к постановлению акимата Мангистауской области
от "30" марта 2016 года № 83
приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача лицензии на проектную деятельность"
Диаграмма № 1 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через ПЭП
Диаграмма № 2 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через услугодателя
Условные обозначения и сокращения:
приложение 4
к постановлению акимата Мангистауской области
от "30" марта 2016 года № 83
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача лицензии на проектную деятельность"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача лицензии на проектную деятельность"
а) при выдаче, переоформление лицензии при реорганизации юридического лица-лицензиата в форме выделения и разделения и при переоформлении лицензии с присвоением категории:
б) при выдаче дубликата лицензии, переоформление лицензии при перерегистрации индивидуального предпринимателя-лицензиата, изменении его наименования или юридического адреса,переоформление лицензии при изменении наименования и (или) места нахождения юридического лица-лицензиата:
Условные обозначения:
приложение 5
к постановлению акимата Мангистауской области
от "30" марта 2016 года № 83
приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача лицензии на строительно-монтажную работу"
Диаграмма № 1 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через ПЭП
Диаграмма № 2 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через услугодателя
Условные обозначения и сокращения:
приложение 6
к постановлению акимата Мангистауской области
от "30" марта 2016 года № 83
приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача лицензии на строительно-монтажную работу"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача лицензии на строительно-монтажную работу"
а) при выдаче, переоформление лицензии при реорганизации юридического лица-лицензиата в форме выделения и разделения и при переоформлении лицензии с присвоением категории:
б) при выдаче дубликата лицензии, переоформление лицензии при перерегистрации индивидуального предпринимателя-лицензиата, изменении его наименования или юридического адреса,переоформление лицензии при изменении наименования и (или) места нахождения юридического лица-лицензиата:
Условные обозначения:
приложение 7
к постановлению акимата Мангистауской области
от "30" марта 2016 года № 83
приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача лицензии на деятельность по организации строительства
жилых здании за счет привлечения денег дольщиков"
Диаграмма № 1 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через ПЭП
Диаграмма № 2 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через услугодателя
Условные обозначения и сокращения:
приложение 8
к постановлению акимата Мангистауской области
от "30" марта 2016 года № 83
приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача лицензии на деятельность по организации строительства
жилых здании за счет привлечения денег дольщиков"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача лицензии на деятельность по организации строительства жилых здании за счет привлечения денег дольщиков"
а) при выдаче, переоформление лицензии при реорганизации юридического лица-лицензиата в форме выделения и разделения и при переоформлении лицензии с присвоением категории:
б) при выдаче дубликата лицензии, переоформление лицензии при перерегистрации индивидуального предпринимателя-лицензиата, изменении его наименования или юридического адреса, переоформление лицензии при изменении наименования и (или) места нахождения юридического лица-лицензиата:
Условные обозначения:

1-қосымша осы қаулының 7-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
2-қосымша осы қаулының 8-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
5) көрсетілген қаулының "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі салаларында сараптамалық жұмыстарды мен инжинирингтiк көрсетілетін қызметтерді жүзеге асыратын сарапшыларды аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
4-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызметті көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау;
2. "Маңғыстау облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б.К.Әбілов) осы қаулының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау сәулет және құрылыс саласындағы мәселелерге жетекшілік ететін облыс әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы С. Алдашев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының мемлекеттік
сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.Әбілов
"30" наурыз 2016 жыл.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2016 жылғы "30" наурыздағы № 83 қаулысына
1-қосымша
"Іздестіру қызметіне лицензия беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
ЭҮП арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара іс-қимылдың № 1 диаграммасы
Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара іс-қимылдың № 2 диаграммасы
Шартты белгілер мен қысқартулар:
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2016 жылғы "30" наурыздағы №83 қаулысына
2-қосымша
"Іздестіру қызметіне лицензия беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
"Іздестіру қызметіне лицензия беру" мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
а) заңды тұлға-лицензиат бөліну және бөлініп шығу нысанында қайта құрылғанда лицензияны беру, қайта ресімдеу кезінде және санаттың берілуімен лицензияны қайта ресімдеу кезінде:
б) жеке кәсіпкер-лицензиат қайта тіркелгенде, атауын немесе заңды мекенжайын өзгерткенде лицензияның телнұсқасын беру, лицензияны қайта ресімдеу кезінде және заңды тұлға-лицензиат атауын және (немесе) орналасқан жерін өзгерткенде лицензияны қайта ресімдеу кезінде:
Шартты белгілер:
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2016 жылғы "30" наурыздағы №83 қаулысына
3-қосымша
"Жобалау қызметіне лицензия беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
ЭҮП арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара іс-қимылдың № 1 диаграммасы
Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара іс-қимылдың № 2 диаграммасы
Шартты белгілер мен қысқартулар:
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2016 жылғы "30" наурыздағы № 83 қаулысына
4-қосымша
"Жобалау қызметіне лицензия беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
"Жобалау қызметіне лицензия беру" мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
а) заңды тұлға-лицензиат бөліну және бөлініп шығу нысанында қайта құрылғанда лицензияны беру, қайта ресімдеу кезінде және санаттың берілуімен лицензияны қайта ресімдеу кезінде:
б) жеке кәсіпкер-лицензиат қайта тіркелгенде, атауын немесе заңды мекенжайын өзгерткенде лицензияның телнұсқасын беру, лицензияны қайта ресімдеу кезінде және заңды тұлға-лицензиат атауын және (немесе) орналасқан жерін өзгерткенде лицензияны қайта ресімдеу кезінде:
Шартты белгілер:
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2016 жылғы "30" наурыздағы №83 қаулысына
5-қосымша
"Құрылыс-монтаждау жұмыстарына лицензия беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
ЭҮП арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара іс-қимылдың № 1 диаграммасы
Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара іс-қимылдың № 2 диаграммасы
Шартты белгілер мен қысқартулар:
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2016 жылғы "30" наурыздағы №83 қаулысына
6-қосымша
"Құрылыс-монтаждау жұмыстарына лицензия беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
"Құрылыс-монтаждау жұмыстарына лицензия беру" мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
а) заңды тұлға-лицензиат бөліну және бөлініп шығу нысанында қайта құрылғанда лицензияны беру, қайта ресімдеу кезінде және санаттың берілуімен лицензияны қайта ресімдеу кезінде:
б) жеке кәсіпкер-лицензиат қайта тіркелгенде, атауын немесе заңды мекенжайын өзгерткенде лицензияның телнұсқасын беру, лицензияны қайта ресімдеу кезінде және заңды тұлға-лицензиат атауын және (немесе) орналасқан жерін өзгерткенде лицензияны қайта ресімдеу кезінде:
Шартты белгілер:
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2016 жылғы "30" наурыздағы №83 қаулысына
7-қосымша
"Үлескерлердің ақшасын тарту есебінен тұрғын үй ғимараттарын
салуды ұйымдастыру жөніндегі қызметке лицензия беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
ЭҮП арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара іс-қимылдың № 1 диаграммасы
Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара іс-қимылдың № 2 диаграммасы
Шартты белгілер мен қысқартулар:
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2016 жылғы "30" наурыздағы № 83 қаулысына
8-қосымша
"Үлескерлердің ақшасын тарту есебінен тұрғын үй ғимараттарын
салуды ұйымдастыру жөніндегі қызметке лицензия беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
"Үлескерлердің ақшасын тарту есебінен тұрғын үй ғимараттарын салуды ұйымдастыру жөніндегі қызметке лицензия беру" мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
а) заңды тұлға-лицензиат бөліну және бөлініп шығу нысанында қайта құрылғанда лицензияны беру, қайта ресімдеу кезінде және санаттың берілуімен лицензияны қайта ресімдеу кезінде:
б) жеке кәсіпкер-лицензиат қайта тіркелгенде, атауын немесе заңды мекенжайын өзгерткенде лицензияның телнұсқасын беру, лицензияны қайта ресімдеу кезінде және заңды тұлға-лицензиат атауын және (немесе) орналасқан жерін өзгерткенде лицензияны қайта ресімдеу кезінде:
Шартты белгілер: