О внесении изменения в решение маслихата от 7 апреля 2015 года № 269 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога, на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 17 мая 2016 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 июня 2016 года № 6476. Утратило силу решением маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 18 июня 2018 года № 182
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 18.06.2018 № 182 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 7 апреля 2015 года № 269 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога, на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5579, опубликовано 15 мая 2015 года в районной газете "Таза бұлақ Чистый родник") следующее изменение:
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Сарбасов
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата
Б. Есмуханов
Государственное учреждение
"Отдел земельных отношений
Акимата Алтынсаринского
района"
______________ Е. Самидосов
17 мая 2016 год
Управление государственных доходов
по Алтынсаринскому району Департамента
государственных доходов по Костанайской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан
_____________ Ш. Муканова
17 мая 2016 год

Мәслихаттың 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 269 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 17 мамырдағы № 26 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 маусымда № 6476 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 18 маусымдағы № 182 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 18.06.2018 № 182 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 269 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5579 тіркелген, 2015 жылғы 15 мамырдағы "Таза бұлақ Чистый родник" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексі 386 бабының 5-тармағына, 387 бабының 1-тармағына, 444 бабының 1-тармағына сәйкес".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Сарбасов
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Есмуханов
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
_________________ Е. Самидосов
2016 жыл 17 мамыр
Қазақстан Республикасы қаржы
Министрлігінің мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
мемлекеттік кірістер Департаментінің
Алтынсарин ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы
___________________ Ш. Муканова
2016 жыл 17 мамыр