О внесении изменений в решение маслихата от 23 октября 2012 года № 61 "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении размеров базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в Костанайском районе"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 5 декабря 2016 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2016 года № 6766. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 2 мая 2018 года № 256
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 02.05.2018 № 256 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 23 октября 2012 года № 61 "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении размеров базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в Костанайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3861, опубликовано 9 ноября 2012 года в газете "Арна") следующие изменения:
в заголовке, пунктах 2 и 3 указанного решения на казахском языке слова "ставкаларының", "ставкаларын", "ставкалар" заменить соответственно словами "мөлшерлемелерінің" "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелер", текст на русском языке не изменяется;
приложение 2 к указанному решению на казахском языке изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии
Костанайского районного маслихата В. Проценко
Секретарь Костанайского
районного маслихата Б. Копжасаров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Костанайскому району Департамента
государственных доходов по Костанайской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
____________________ Т. Кабдуллин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов" акимата
Костанайского района
____________________ З. Кенжегарина

Мәслихаттың 2012 жылғы 23 қазандағы № 61 "Қостанай ауданында автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкаларының мөлшерлерін ұлғайту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 68 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 6766 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 2 мамырдағы № 256 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 02.05.2018 № 256 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 28 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабы 3-тармағына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 23 қазандағы № 61 "Қостанай ауданында автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкаларының мөлшерлерін ұлғайту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3861 тіркелген, 2012 жылғы 9 қарашада "Арна" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбында, 2 және 3-тармақтарында "ставкаларының", "ставкаларын", "ставкалар" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелерінің", "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелер" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы В. Проценко
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Копжасаров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Қостанай ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ Т. Кабдуллин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ З. Кенжегарина
Мәслихаттың
2016 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 68 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 23 қазандағы
№ 61 шешіміне 2-қосымша
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттарына қарай автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту мөлшерлері
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
Кенттегі автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелерінің мөлшерлері
Ауылдағы автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелерінің мөлшерлері
Базалық салық мөлшерлеме-лерін ұлғайту мөлшерлері
1
1 санат
0,96
0,48
он есе
2
2 санат
0,96
0,48
тоғыз есе