О дополнительном предоставлении лекарственных средств отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года N 8/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 декабря 2016 года N 3987. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 27/8
Сноска. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 13.12.2018 № 27/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции решения Северо-Казахстанского областного маслихата от 04.06.2018 № 21/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Дополнительно предоставить лекарственные средства отдельным категориям граждан Северо-Казахстанской области при амбулаторном лечении бесплатно, согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Северо-Казахстанского областного маслихата от 04.06.2018 № 21/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель VIII сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Притчин
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко
Приложение к решению Северо-Казахстанского областного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/5
Дополнительно предоставляемые лекарственные средства отдельным категориям граждан Северо-Казахстанской области при амбулаторном лечении бесплатно
Сноска. Приложение в редакции решения Северо-Казахстанского областного маслихата от 04.06.2018 № 21/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование лекарственных средств
Заболевание группа по международной классификаций болезней 10 го пересмотра
Синонимы и названия редких болезней
Показания (степень, стадия, тяжесть течения) для назначения лекарственных средств
Категория населения
1.
Инфликсимаб
Тоцилизумаб
Адалимумаб
Юношеский артрит с системным началом у детей (M 08.2)
Ювенильный идиопатический артрит системный вариант
Все стадии и степени тяжести
Дети, состоящие на диспансерном учете
2.
Тобрамицин
Нарушение обмена веществ (Е 84.8)
Кистозный фиброз комбинированная форма (муковисцидоз)
Все типы, вне зависимости от степени тяжести
Все категории состоящие на диспансерном учете
3.
Бозентан
Илопрост
Силденафил

Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезінде дәрілік заттарды қосымша тегін беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы N 8/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 желтоқсанда N 3987 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 27/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 13.12.2018 № 27/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 04.06.2018 № 21/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 9-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезінде тегін дәрілік заттар қосымшаға сәйкес, қосымша берілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 04.06.2018 № 21/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап күшіне енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың VIII сессиясының
төрағасы
В. Притчин
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың хатшысы
В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/5 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезінде тегін қосымша берілетін дәрілік заттар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 04.06.2018 № 21/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Дәрілік заттардың атауы
Аурулардың халықаралық жіктемесі 10 – қайта қарау бойынша аурулардың тобы
Сирек аурулардың синонимдері және атаулары
Дәрілік заттарды тағайындау үшін көрсетімдер (дәрежесі, сатысы, ауыр ағым)
Халық санаты
1.
Инфликсимаб
Тоцилизумаб
Адалимумаб
Балалардағы жасөспірімдердің жүйелік бастамалы артриті (M 08.2)
Ювенилді идиопатикалық артрит жүйелі нұсқасы
Ауырлықтың барлық сатысы мен дәрежесі
Диспансерлік есепте тұрған балалар
2.
Тобрамицин
Зат алмасуының бұзылуы (Е 84.8)
Басқа көріністі жылауықты фиброз (муковисцидоз)
Ауырлық дәрежесіне қарамастан барлық түрі
Диспансерлік есепте тұрған барлық санаттар
3.
Бозентан
Илопрост
Силденафил

Первичная легочная Гипертензия (I 27.0)
Идиопатическая легочная артериальная гипертензия (далее ЛАГ), наследственная ЛАГ
Все стадии и степени тяжести
Все категории состоящие на диспансерном учете
4
Ибрутиниб
Диффузная неходжинские лимфома (С 83.0)
Неходжинские лимфомы
Все стадии и степени тяжести
Все категории состоящие на диспансерном учете
5
Пирфенидон
Другие интерстициальные легочные болезни (J 84.1)
Идиопатический легочный фиброз
Все стадии и степени тяжести
Все категории состоящие на диспансерном учете

Өкпелік бастапқы гипертензия (I 27.0)
Идиопатикалық өкпе артериясының гипертензиясы (бұдан әрі - ӨАГ ), тұқымқуалаушы ӨАГ
Ауырлықтың барлық сатысы мен дәрежесі
Диспансерлік есепте тұрған барлық санаттар
4
Ибрутиниб
Таралған ходжкиндік емес лимфома (С 83.0)
Таралған ходжкиндік емес лимфома
Ауырлықтың барлық сатысы мен дәрежесі
Диспансерлік есепте тұрған барлық санаттар
5
Пирфенидон
Өкпесінің интерстициалдық басқа аурулары (J 84.1)
Идиопатиялық өкпенің фиброзы
Ауырлықтың барлық сатысы мен дәрежесі
Диспансерлік есепте тұрған барлық санаттар