Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов по Жылыойскому району
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 31 октября 2016 года № 6-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 ноября 2016 года № 3684. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 24 мая 2023 года № 4-4
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 24.05.2023 № 4-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:

Жылыой ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, кәдеге жарату және көму тарифтерін бекіту туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы мәслихатының 2016 жылғы 31 қазандағы № 6-3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 қарашада № 3684 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы № 4-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 24.05.2023 № 4-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов по Жылыойскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию (Т.Майлыбаев) районного маслихата по вопросам экологии, сельского хозяйства, агропромышленности, соблюдения законности, правопорядка и депутатской этики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель VІ сессии
районного маслихата
Х. Жамалов
Секретарь районного маслихата М. Кенганов

1. Жылыой ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, кәдеге жарату және көму тарифтері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экология, ауылшаруашылығы, агроөнеркәсіп, заңдылықты сақтау, құқық тәртібі және депутаттық этика мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Т. Майлыбаев) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
VІ сессиясының төрағасы
Х. Жамалов
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов

Приложение к решению районного маслихата от 31 октября 2016 года № 6-3
Тарифы на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов по Жылыойскому району
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 16.05.2019 № 35-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
Расчетная единица
Цена, в тенге (без НДС), в месяц
1
Благоустроенные домовладения
1 житель

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 31 қазандағы № 6-3 шешіміне қосымша
Жылыой ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, кәдеге жарату және көму тарифтері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 16.05.2019 № 35-3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атаулары
Есептік бірлік
Бағасы, теңгемен
(ҚҚС-сыз), айына
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын