Об организации и финансировании общественных работ по Каратобинскому району на 2016 год
Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 февраля 2016 года № 4259. Утратило силу постановлением акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 11 ноября 2016 года № 179
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 11.11.2016 № 179 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Қаратөбе ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 11 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 ақпанда № 4259 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қарашадағы № 179 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 11.11.2016 № 179 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и с учетом заявок работодателей, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" № 836 қаулысын басшылыққа алып және жұмыс берушілердің өтінімдерін ескере отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Организовать общественные работы по Каратобинскому району на 2016 год, путем создания временных рабочих мест предназначены специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы по Каратобинскому району на 2016 год.

1. Қаратөбе ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейі арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Қаратөбе ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.

3. Признать утратившими силу постановления акимата Каратобинского района от 15 января 2015 года № 9 "Об организации и финансировании общественных работ по Каратобинскому району на 2015 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3804, опубликованное 13 февраля 2015 года в газете "Қаратөбе өңірі") и постановления акимата Каратобинского района от 6 марта 2015 года № 47 "О внесении изменения в постановление акимата Каратобинского района от 15 января 2015 года № 9 "Об организации и финансировании общественных работ по Каратобинскому району на 2015 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3868, опубликованное 10 апреля 2015 года в газете "Қаратөбе өңірі").

3. Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 9 "Қаратөбе ауданы бойынша 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3804 тіркелген, 2015 жылғы 13 ақпандағы "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) және Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 наурыздағы № 47 "Қаратөбе ауданы бойынша 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" № 9 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3868 тіркелген, 2015 жылғы 10 сәуірдегі "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.

4. Руководителю аппарата акима района (К.Суйеугалиев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.Умурзакова.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района А.Шахаров
Утвержден
постановлением акимата
Каратобинского района

4. Аудан әкімі аппаратының басшысы (К.Суйеугалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Өмірзақовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Шахаров

от 25 января 2016 года № 11
Перечень организаций, в которых будут производиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определение спроса и предложения на общественные работы по Каратобинскому району на 2016 год
Перечень организаций в которых будут проводиться общественные работы
Виды общественных работ
Объем общественных работ
Конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников
Источник финансирования
Спрос на общественные работы
Предложение на общественные работы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратобинского сельского округа"
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 5000 квадратных метров
Не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, перерывом для отдыха и приема пищи не менее одного часа
На основании трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы"
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
100
100
Оказание помощи в благоустройстве
Не менее 1000 квадратных метров
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Жусандойского сельского округа"
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 2000 квадратных метров
Не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, перерывом для отдыха и приема пищи не менее одного часа
На основании трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы"
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
40
40
Оказание помощи в благоустройстве
Не менее 500 квадратных метров
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Саралжинского сельского округа"
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 2500 квадратных метров
Не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, перерывом для отдыха и приема пищи не менее одного часа
На основании трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016–2018 годы"
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
40
40
Оказание помощи в благоустройстве
Не менее 500 квадратных метров
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккозинского сельского округа"
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 2000 квадратных метров
Не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, перерывом для отдыха и приема пищи не менее одного часа
На основании трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016–2018 годы"
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
30
30
Оказание помощи в благоустройстве
Не менее 450 квадратных метров
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Коскульского сельского округа"
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 2500 квадратных метров
Не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, перерывом для отдыха и приема пищи не менее одного часа
На основании трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016–2018 годы"
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
40
40
Оказание помощи в благоустройстве
Не менее 500 квадратных метров
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Егиндикульского сельского округа"
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 2500 квадратных метров
Не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, перерывом для отдыха и приема пищи не менее одного часа
На основании трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016–2018 годы"
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
60
60
Оказание помощи в благоустройстве
Не менее 500 квадратных метров
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракульского сельского округа"
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 2400 квадратных метров
Не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, перерывом для отдыха и приема пищи не менее одного часа
На основании трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016–2018 годы"
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
40
40
Оказание помощи в благоустройстве
Не менее 400 квадратных метров
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Сулыкольского сельского округа"
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 2500 квадратных метров
Не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, перерывом для отдыха и приема пищи не менее одного часа
На основании трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы"
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
40
40
Оказание помощи в благоустройстве
Не менее 1500 квадратных метров
9
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Каратобинского района Западно-Казахстанской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Оказание помощи в делопроизводстве
По мере необходимости
Не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, перерывом для отдыха и приема пищи не менее одного часа
На основании трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016–2018 годы"
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
10
Государственное учреждение "Прокуратура Западно-Казахстанской области" (Прокуратура Каратобинского района)
Оказание помощи в делопроизводстве
По мере необходимости
Не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, перерывом для отдыха и приема пищи не менее одного часа
На основании трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016–2018 годы"
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
1
1
11
Каратобинское районное государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения Акимата Каратобинского района
Оказание помощи в сфере водоснабжения
По мере необходимости
Не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, перерывом для отдыха и приема пищи не менее одного часа
На основании трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016–2018 годы"
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
60
60
12
Государственное учреждение "Канцелярия Западно-Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)" (Каратобинский районный суд)
Оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов
По мере необходимости
Не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, перерывом для отдыха и приема пищи не менее одного часа
На основании трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016–2018 годы"
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
1
1
13
Филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-Казахстанской области" (подразделения Каратобинского района)
Доставка документов
По мере необходимости
Не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, перерывом для отдыха и приема пищи не менее одного часа
На основании трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016–2018 годы"
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
14
Республиканское государственное казенное предприятие "Государственный центр по выплате пенсий Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан" (филиал Западно-Казахстанской области, подразделения Каратобинского района)
Оказание помощи в делопроизводстве
По мере необходимости
Не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, перерывом для отдыха и приема пищи не менее одного часа
На основании трудового договора, не ниже минимальной заработной платы установленной действующим Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016–2018 годы"
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
1
1

2016 жылғы 25 қаңтардағы № 11
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
қаулысымен бекітілген
Қаратөбе ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері және қоғамдық жұмыстарға айқындалған сұраныс пен ұсыныс
Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Қоғамдық жұмыстарға сұраныс (айына)
Қоғамдық жұмыстарға ұсыныс (айына)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
"Қаратөбе селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинауға көмек көрсету
5000 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес тынығуға және тамақтануға арналған үзіліспен
Еңбек шартының негізінде, "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының қолданыстағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
100
100
Абаттандыруға көмек көрсету
1000 шаршы метрден кем емес
2
"Жусандой селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинауға көмек көрсету
2000 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес тынығуға және тамақтануға арналған үзіліспен
Еңбек шартының негізінде, "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының қолданыстағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
40
40
Абаттандыруға көмек көрсету
500 шаршы метрден кем емес
3
"Саралжын селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинауға көмек көрсету
2500 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес тынығуға және тамақтануға арналған үзіліспен
Еңбек шартының негізінде, "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының қолданыстағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
40
40
Абаттандыруға көмек көрсету
500 шаршы метрден кем емес
4
"Аққозы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинауға көмек көрсету
2000 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес тынығуға және тамақтануға арналған үзіліспен
Еңбек шартының негізінде, "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының қолданыстағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
30
30
Абаттандыруға көмек көрсету
450 шаршы метрден кем емес
5
"Қоскөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинауға көмек көрсету
2500 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес тынығуға және тамақтануға арналған үзіліспен
Еңбек шартының негізінде, "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының қолданыстағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
40
40
Абаттандыруға көмек көрсету
500 шаршы метрден кем емес
6
"Егіндікөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинауға көмек көрсету
2500 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес тынығуға және тамақтануға арналған үзіліспен
Еңбек шартының негізінде, "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының қолданыстағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
60
60
Абаттандыруға көмек көрсету
500 шаршы метрден кем емес
7
"Қаракөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинауға көмек көрсету
2400 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес тынығуға және тамақтануға арналған үзіліспен
Еңбек шартының негізінде, "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының қолданыстағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
40
40
Абаттандыруға көмек көрсету
400 шаршы метрден кем емес
8
"Сулыкөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинауға көмек көрсету
2500 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес тынығуға және тамақтануға арналған үзіліспен
Еңбек шартының негізінде, "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының қолданыстағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
40
40
Абаттандыруға көмек көрсету
1500 шаршы метрден кем емес
9
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
Құжаттардың келуіне қарай
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес тынығуға және тамақтануға арналған үзіліспен
Еңбек шартының негізінде, "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының қолданыстағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
10
"Батыс Қазақстан облыстық прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі (Қаратөбе ауданының прокуратурасы)
Іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
Құжаттардың келуіне қарай
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес тынығуға және тамақтануға арналған үзіліспен
Еңбек шартының негізінде, "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының қолданыстағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
1
1
11
Қаратөбе ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қаратөбе аудандық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны"
Сумен қамтамасыз ету саласында көмек көрсету
Қажеттілігі бойынша
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес тынығуға және тамақтануға арналған үзіліспен
Еңбек шартының негізінде, "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының қолданыстағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
60
60
12
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Батыс Қазақстан облыстық сотының кеңсесі" мемлекеттік мекемесі Батыс Қазақстан облысы (Қаратөбе аудандық соты)
Іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу
Қажеттілігі бойынша
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес тынығуға және тамақтануға арналған үзіліспен
Еңбек шартының негізінде, "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының қолданыстағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
1
1
13
"Халыққа қызмет көрсету орталығы Республикалық мемлекеттік кәсіпорынының Батыс Қазақстан облысы бойынша филиалы" (Қаратөбе ауданы бойынша бөлімшесі)
Құжаттарды жеткізу
Қажеттілігі бойынша
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес тынығуға және тамақтануға арналған үзіліспен
Еңбек шартының негізінде, "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының қолданыстағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
14
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Батыс Қазақстан облысы филиалының Қаратөбе аудандық бөлімшесі
Іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
Қажеттілігі бойынша
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес тынығуға және тамақтануға арналған үзіліспен
Еңбек шартының негізінде, "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының қолданыстағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
1
1