Об утверждении Правил применения поощрения государственных служащих Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Приказ Министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 1 июня 2017 года № 100/НҚ . Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 июля 2017 года № 15312. Утратил силу приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 3 февраля 2020 года № 40/НҚ.
Сноска. Утратил силу приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 03.02.2020 № 40/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила применения поощрения государственных служащих Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
2. Департаменту управления человеческими ресурсами обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в течение десяти календарных дней со дня его государственной регистрации в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на ответственного секретаря Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр оборонной
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Б. Атамкулов
Утверждены
приказом Министра оборонной
и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 1 июня 2017 года № 100/НҚ
Правила
применения поощрения государственных служащих Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Глава 1. Общие положения

Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің мемлекеттік қызметшілерін көтермелеуді қолдану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2017 жылғы 1 маусымдағы № 100/НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 5 шілдеде № 15312 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2020 жылғы 3 ақпандағы № 40/НҚ бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 03.05.2020 № 40/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің мемлекеттік қызметшілерін көтермелеуді қолдану қағидалары бекітілсін.
2. Адами ресурстарды басқару департаменті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелген күнінен бастап оның көшірмелерін күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) осы тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Заң департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің жауапты хатшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс және аэроғарыш
өнеркәсібі министрі
Б. Атамқұлов
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс және аэроғарыш
өнеркәсібі министрінің
2017 жылғы 1 маусымдағы
№ 100/НҚ бұйрығымен бекітілді
Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің мемлекеттік қызметшілерін көтермелеуді қолдану қағидалары
1-бөлім. Жалпы ережелер

1. Настоящие Правила применения поощрения государственных служащих Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" и определяют порядок применения поощрения государственных служащих Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан (далее – Министерство).
2. Поощрения государственных служащих применяются за образцовое выполнение должностных обязанностей, безупречную государственную службу, выполнение заданий особой важности и сложности и другие достижения в трудовой деятельности, результатам оценки их деятельности, а также по случаю празднования национальных, государственных, профессиональных и иных праздников, юбилейных дат и достижении выслуги лет, определенной законодательством Республики Казахстан.
3. К государственным служащим могут применяться следующие поощрения:
1) награждение ведомственной наградой Министерства;
2) награждение Почетной грамотой Министерства;
3) единовременное денежное вознаграждение;
4) награждение Благодарственным письмом Министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан (далее - Министр);
5) награждение ценным подарком.
4. При Министерстве для обеспечения объективного подхода к награждению на постоянной основе создается Комиссия по наградам Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан (далее – Комиссия).
Глава 2. Порядок применения поощрения ведомственной наградой Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
5. Представление о награждении ведомственной наградой рассматривается за заслуги, достижения и успехи кандидата по случаю празднования государственных, профессиональных, иных праздников, юбилейных дат и достижении выслуги лет, определенной законодательством Республики Казахстан и инициируется руководителями структурных подразделений Министерства.
Представление о награждении ведомственной наградой вносится и в исключительных случаях за иные заслуги.
6. Ведомственной наградой Министерства является:
МЕДАЛЬ "ЕҢБЕК АРДАГЕРІ"
Медалью "Еңбек ардагері" награждаются работники и лица, достигшие пенсионного возраста (без привязки к конкретной отрасли), имеющие общий стаж работы более 40 лет, в том числе не менее 10 лет в одной отрасли, а также достигшие наивысших результатов в трудовой деятельности.
7. Для решения вопроса о награждении ведомственной наградой структурными подразделениями Министерства в Службу управления персоналом представляются следующие документы на государственном и русском языках:

1. Осы Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің мемлекеттік қызметшілерін көтермелеуді қолдану қағидасы (бұдан әрі – Қағида) "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызметі туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес әзірленді және Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің (бұдан әрі – Министрлік) мемлекеттік қызметшілерін көтермелеуді қолдану тәртібін айқындайды.
2. Мемлекеттік қызметшілерді көтермелеулер лауазымдық мiндеттерiн үлгілі атқарғаны, мінсіз мемлекеттік қызметі, ерекше маңызды және күрделi тапсырмаларды орындағаны және жұмыстағы басқа да жетістіктері, олардың қызметін бағалау нәтижелері, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасында айқындалған ұлттық, мемлекеттік, кәсіби және өзге де мерекелер, мерейтойлық даталар және еңбек сіңірген жасқа толу жағдайы бойынша қолданылады.
3. Мемлекеттік қызметшілерге мынадай көтермелеулер түрлері қолданылуы мүмкін:
1) Министрліктің ведомстволық наградасымен марапаттау;
2) Министрліктің Құрмет грамотасымен марапаттау;
3) біржолғы ақшалай сыйақы беру;
4) Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің (бұдан әрі – Министр) Алғыс хатымен марапаттау;
5) бағалы сыйлықпен марапаттау.
4. Марапаттауды объективті көзқараспен тұрақты түрде қамтамасыз ету үшін Министрлік жанынан Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің наградалары жөніндегі комиссия (бұдан әрі – Комиссия) құрылады.
2-бөлім. Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш министрлігінің ведомстволық наградалармен көтермелеуді қолдану тәртібі
5. Ведомстволық наградамен марапаттау туралы ұсыным кандидаттың сіңірген еңбегі, жетістіктері мен табыстары үшін Қазақстан Республикасының заңнамасында айқындалған мемлекеттік, кәсіби, өзге де мерекелерді, мерейтойлық даталарды мерекелеу және еңбек сіңірген жасқа толу жағдайы бойынша қаралады және Министрліктің құрылымдық бөлімшелерінің басшылары бастамашылық етеді.
Ведомстволық наградамен марапаттау туралы ұсыным өзге де сіңірген еңбектері үшін айрықша жағдайларда да енгізіледі.
6. Министрліктің ведомстволық наградасы:
"ЕҢБЕК АРДАГЕРІ" МЕДАЛІ
"Еңбек ардагері" медалімен зейнеткерлік жасқа жеткен (нақты салаға байланыстырмай), 40 жылдан астам жалпы еңбек өтілі, оның ішінде бір салада кемінде 10 жыл еңбек өтілі бар, сондай-ақ еңбек жолында аса жоғары нәтижелерге қол жеткізген қызметкерлер мен тұлғалар марапатталады.
7. Ведомстволық наградамен марапаттау туралы мәселені шешу үшін Министрліктің құрылымдық бөлімшелері Персоналды басқару қызметіне мемлекеттік және орыс тілдерінде мынадай құжаттар ұсынылады:

1) представление о награждении ведомственной наградой, где должны быть отражены конкретные заслуги, достижения и успехи кандидата, степень заслуг;
2) наградной лист по форме, согласно приложению к настоящим Правилам.
8. Служба управления персоналом подготавливает необходимые документы и выносит вопрос о награждении ведомственной наградой на рассмотрение Комиссии.
9. Комиссия принимает решение коллегиально открытым голосованием в течение месяца с момента внесения представления о награждении ведомственной наградой. Решение считается принятым, если за него подано большинство голосов от общего количества голосов членов Комиссии. Решения Комиссии оформляются протоколом. В случае равенства голосов, принятым считается решение, за которое проголосовал председатель Комиссии.
10. Комиссия принимает одно из следующих решений, которое оформляется протоколом:
1) удовлетворить представление о награждении ведомственной наградой;
2) отклонить представление о награждении ведомственной наградой;
3) вернуть представление о награждении ведомственной наградой для дооформления материалов.
11. Ответственный секретарь Министерства в течение 10 календарных дней с момента вынесения решения Комиссией издает приказ о награждении ведомственной наградой.
12. Службой управления персоналом производится запись в трудовую книжку с занесением в личное дело и послужной список сотрудника о награждении ведомственной наградой, в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
Глава 3. Порядок применения поощрения Почетной грамотой Министерства, Благодарственным письмом Министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
13. Государственные служащие Министерства (далее - сотрудники) в знак признания их особых трудовых заслуг в сфере оборонной и аэрокосмической промышленности, активную общественную деятельность, за безупречную государственную службу, на основании решения Министра поощряются:
Почетной грамотой Министерства;
Благодарственным письмом Министра.
14. Представления о награждении сотрудников Почетной грамотой Министерства и Благодарственным письмом Министра рассматриваются Комиссией по случаю празднования государственных, профессиональных и иных праздников, юбилейных дат и уходе работника на заслуженный отдых в связи с достижением пенсионного возраста.
15. Основными критериями для награждения Почетной грамотой Министерства являются:
личный вклад в развитие оборонной и аэрокосмической промышленности;
безупречная государственная служба, соблюдение Этического кодекса государственных служащих;
выполнение заданий особой важности и сложности;
образцовое выполнение должностных обязанностей;
компетентность, добросовестность и инициативность в работе;
активное участие в общественной жизни страны.

1) нақты сіңірген еңбектерін, үміткердің сіңірген еңбегінің дәрежесін, жетістіктері мен табыстары ведомстволық наградамен марапаттау туралы ұсынымда болуы тиіс;
2) осы Қағидалардың қосымшасына сәйкес нысан бойынша белгіленген үлгідегі марапаттау қағазы.
8. Персоналды басқару қызметі қажетті құжаттарды дайындайды және Комиссияның қарауына ведомстволық наградамен марапаттау туралы мәселені шығарады.
9. Комиссия ведомстволық наградамен марапаттау туралы ұсыным енгізілген сәттен бастап бір ай ішінде ашық дауыс беру арқылы алқалы түрде шешім қабылдайды. Егер шешімге Комиссия мүшелері даусының жалпы санынан көпшілік дауыс берілсе, шешім қабылданды деп саналады. Дауыстар тең болған жағдайда, Комиссия төрағасы дауыс берген шешім қабылданған болып саналады.
10. Комиссия хаттамамен ресімделетін мынадай шешімдердің бірін қабылдайды:
1) ведомстволық наградамен марапаттау туралы ұсынымды қанағаттандыру;
2) ведомстволық наградамен марапаттау туралы ұсынымды қабылдамау;
3) ведомстволық наградамен марапаттау туралы ұсынымды материалдарды толық ресімдеу үшін қайтару.
11. Министрліктің Жауапты хатшысы Комиссия шешім шығарған сәттен бастап 10 күнтізбелік күн ішінде ведомстволық наградамен марапаттау туралы бұйрық шығарады.
12. Персоналды басқару қызметі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қызметкердің жеке ісі мен қызметтік тізіміне жаза отырып, оның еңбек кітапшасына Қазақстан Республикасының ведомстволық наградаларымен марапаттау туралы жазба енгізеді.
3-бөлім. Министрліктің Құрмет грамотасымен, Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі Министрдің Алғыс хатымен көтермелеуді қолдану тәртібі
13. Министрліктің мемлекеттік қызмешілері (бұдан әрі – қызметкерлер) қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі саласындағы ерекше сіңірген еңбегі, белсенді қоғамдық қызметі, мінсіз мемлекеттік қызметі үшін Министрдің шешімі негізінде:
Министрліктің Құрмет грамотасымен;
Министрдің Алғыс хатымен көтермеленеді.
14. Қызметкерлерді Министрліктің Құрмет грамотасымен және Министрдің Алғыс хатымен марапаттау туралы ұсынымдарды Комиссия мемлекеттік, кәсіби және өзге де мерекелерді атап өту жағдайына, мерейтойлық күндер және жұмыскердің зейнеткерлік жасқа толуына байланысты құрметті демалысқа шығуына орай қарайды.
15. Министрліктің Құрмет грамотасымен марапаттау үшін:
қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі саласының дамуына қосқан жеке үлесі;
мінсіз мемлекеттік қызметі, Мемлекеттік қызметшілердің ар-намыс кодексін сақтауы;
ерекше маңызды және күрделi тапсырмаларды орындауы;
лауазымдық мiндеттерiн үлгілі атқаруы;
құзыреттілігі, адалдығы және жұмыстағы бастамашылдығы;
еліміздің қоғамдық өміріне белсенді қатысуы негізгі өлшемшарттар болып табылады.

16. Основанием для награждения Благодарственным письмом Министра являются:
содействие развитию оборонной и аэрокосмической промышленности и развитию страны;
многолетняя и плодотворная работа в Министерстве, ведомствах, подведомственных организациях;
образцовое выполнение должностных обязанностей, безупречная государственная служба и другие достижения в работе;
выполнение заданий особой важности и сложности, порученных руководством Министерства.
17. Службой управления персоналом запрашиваются представления на награждение Почетной грамотой Министерства, Благодарственным письмом Министра, которые должны быть подписаны руководителями структурных подразделений Министерства и согласованы с курирующим вице-министром, ответственным секретарем.
В представлении излагаются данные, характеризующие личность награждаемого, общий трудовой стаж работы, стаж государственной службы, в том числе стаж работы в сфере оборонной и аэрокосмической промышленности и в данном трудовом коллективе, его конкретные заслуги, основные результаты и достижения в работе, кратко излагаются достигнутые успехи.
18. Служба управления персоналом подготавливает необходимые документы и выносит вопрос о награждении сотрудников Почетной грамотой Министерства и Благодарственным письмом Министра на рассмотрение Комиссии.
19. По результатам решения Комиссии Служба управления персоналом подготавливает приказ о поощрении сотрудников Министерств, который подписывается Министром.
Глава 4. Порядок поощрения единовременным денежным вознаграждением и ценным подарком Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
20. Сотрудники структурных подразделений Министерства могут поощряться по резолюции Министра, без рассмотрения Комиссии, выполнившие особо важные задания, поручения, за конкретные результаты работы, за качественное выполнение в сжатые сроки работ особой важности и сложности, а также в связи с юбилейными датами и уходом на заслуженный отдых в связи с достижением пенсионного возраста, при наличии экономии соответствующих бюджетных средств единовременным денежным вознаграждением и награждением ценным подарком.
21. Представления о единовременном денежном вознаграждении и награждения ценным подарком сотрудников Министерства и его ведомств инициируются руководителями структурных подразделений Министерства по согласованию с курирующим вице-министром, ответственным секретарем и финансовой службой за конкретные результаты работы, за качественное выполнение в сжатые сроки работ особой важности и сложности и вносятся на рассмотрение Комиссии.

16. Министрдің Алғыс хатымен марапаттау үшін:
қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі саласының дамуына жәрдемдесу;
Министрліктегі, ведомстволардағы, ведомстволық бағынысты ұйымдардағы көп жылғы және жемісті жұмысы;
лауазымдық мiндеттерiн үлгілі атқаруы, мінсіз мемлекеттік қызметі және жұмыстағы басқа да жетістіктері;
Министрлік басшылығы тапсырған ерекше маңызды және күрделi тапсырмаларды орындауы негізгі өлшемшарттар болып табылады.
17. Персоналды басқару қызметі Министрліктің құрылымдық бөлімшелері басшыларының қолдары қойылған және жетекші вице-министрмен, жауапты хатшымен келісілген Министрліктің Құрмет грамотасымен және Министрдің Алғыс хатымен марапаттауға ұсынымдарды сұратады.
Ұсынымда марапатталушының жеке басын сипаттайтын деректер, жалпы еңбек өтілі, мемлекеттік қызмет өтілі, оның ішінде қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі саласындағы жұмыс өтілі, оның нақты сіңірген еңбектері, жұмысының негізгі нәтижелері мен жетістіктері жазылып, қол жеткізілген табыстары қысқаша баяндалады.
18. Персоналды басқару қызметі қажетті құжаттар дайындайды және қызметкерлерді Министрліктің Құрмет грамотасымен және Министрдің Алғыс хатымен марапаттау туралы мәселені Комиссияның қарауына шығарады.
19. Комиссия шешімінің нәтижелері бойынша Персоналды басқару қызметі Министр қол қоятын, Министрліктің қызметкерлерін марапаттау туралы бұйрықты дайындайды.
4-бөлім. Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің біржолғы ақшалай сыйақысымен және бағалы сыйлығымен көтермелеуді қолдану тәртібі
20. Министрдің қарары бойынша, Комиссияның қарауынсыз, Министрліктің құрылымдық бөлімшелерінің қызметкерлері ерекше маңызды тапсырмаларды орындағаны үшін, нақты жұмыс нәтижелері, ерекше маңызды және күрделі жұмыстарды қысқа мерзімде сапалы орындағаны үшін, сондай-ақ мерейтойлық күндерге және зейнеткерлік жасқа толуына байланысты құрметті демалысқа шығуына орай, бюджет қаражатын үнемдеу болған жағдайда, біржолғы ақшалай сыйақымен; бағалы сыйлықпен марапаттау арқылы көтермеленуі мүмкін.
21. Министрліктің және оның ведомстволарының қызметкерлерін нақты жұмыс нәтижелері, ерекше маңызды және күрделі жұмыстарды қысқа мерзімде сапалы орындағаны үшін біржолғы ақшалай сыйлықақымен және бағалы сыйлықпен марапаттау туралы ұсынымдарға жетекші вице-министр, Министрліктің құрылымдық бөлімшелерінің басшылары бастамашылық етеді, жауапты хатшымен және Қаржы қызметімен келісім бойынша Комиссияның қарауына енгізіледі.

22. Служба управления персоналом подготавливает приказ о единовременном денежном вознаграждении и награждении ценным подарком сотрудников Министерства и вносит на подпись Министру.
Приложение
к Правилам применения
поощрения государственных
служащих Министерства
оборонной и аэрокосмической
Республики Казахстан
форма
Наградной лист
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ____________________________________
2. Должность, место работы, службы __________________________________________
(указать точное наименование подразделения, предприятия, учреждения,
организации, министерства, государственного комитета)
3. Пол_____________________________________________________________________
4. Год и место рождения_____________________________________________________
5. Национальность__________________________________________________________
6. Образование_____________________________________________________________
7. Ученая степень, ученое звание (при его наличии) ______________________________
8. Какими государственными наградами Республики Казахстан награжден(а)
и дата награждения (при его наличии): _________________________________________
9. Домашний адрес:_________________________________________________________
10. Общий стаж работы______________________________________________________
11. Стаж работы в отрасли____________________________________________________
12. Стаж работы в данном трудовом коллективе_________________________________
13. Характеристика с указанием конкретных особых заслуг награждаемого:
Кандидатура обсуждена и рекомендована ______________________________________
(наименование структурного подразделения, учреждения, организации, дата
обсуждения, № протокола)
Представляется к ___________________________________________________________
(вид награды)
Руководитель Министерства
оборонной и аэрокосмической
промышленности Республики Казахстан ______________ ______________________
(подпись)       (Ф.И.О. при его наличии)
М.П.                                     "___" _______________ _______________ г.
(дата заполнения)
Примечание: фамилия, имя, отчество (при его наличии) награждаемого заполняются по удостоверению личности и обязательно указывается транскрипция на казахском и русском языках.

22. Персоналды басқару қызметі Министрліктің қызметкерлерін біржолғы ақшалай сыйақымен және бағалы сыйлықпен марапаттау туралы бұйрықты әзірлейді және Министрге қол қоюға енгізеді.
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс және аэроғарыш
өнеркәсібі министрлігінің
мемлекеттік қызметшілерін
көтермелеулерлерді қолдану
қағидаларына қосымша
нысан
Марапаттау қағазы
1. Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) ________________________________________
2. Қызметі, жұмыс, қызмет орны____________________________________________________
(бөлімшенің, кәсіпорынның, мекеменің, ұйымның, министрліктің, мемлекеттік комитеттің
нақты атауы көрсетілуі керек)
3. Жынысы______________________________________________________________________
4. Туған жылы мен туған жері_______________________________________________________
5. Ұлты_________________________________________________________________________
6. Білімі_________________________________________________________________________
7. Ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы (бар болған жағдайда)_______________________________
8. Қазақстан Республикасының қандай мемлекеттік наградаларымен марапатталған және
марапатталу уақыты (бар болған жағдайда) _____________
9. Үйінің мекенжайы: _____________________________________________________________
10. Жалпы жұмыс өтілі ____________________________________________________________
11. Саладағы жұмыс өтілі__________________________________________________________
12. Осы еңбек ұжымындағы жұмыс өтілі______________________________________________
13. Марапатталушының нақты айрықша сіңірген еңбегі көрсетілген мінездеме:
Кандидатура талқыланып, ұсынылды. _______________________________________________
(құрылымдық бөлімшенің, кәсіпорынның, мекеменің,
ұйымның атауы, талқылау күні, хаттаманың №)
Мына наградаға ұсынылады _______________________________________________________
(награданың түрлері)
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс және аэроғарыш
өнеркәсібі министрлігінің
басшысы
_______________________________________________
(қолы) (Т.А.Ә. бар болған жағдайда)
М.О.
"___" _______________ _______________ ж.
(толтырылған күні)
Ескертпе: Марапатталушының тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) жеке басының куәлігі бойынша толтырылып, қазақ және орыс тілдеріндегі транскрипциясы міндетті түрде көрсетіледі.