О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 февраля 2015 года № 119 "Об утверждении форм, Правил представления и составления деклараций по обороту нефтепродуктов"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 сентября 2017 года № 545. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2017 года № 15779.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 февраля 2015 года № 119 "Об утверждении форм, Правил представления и составления деклараций по обороту нефтепродуктов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10582, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 6 апреля 2015 года) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 9) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов" и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:";
приложения 2, 3, 4, 5 изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
_____________ Н. Айдапкелов
"__" ___________ 2017 года
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 7 сентября 2017 года № 545
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2015 года № 119
Форма, предназначенная
для сбора административных данных
Декларация по обороту нефтепродуктов
"Баланс оборота нефтепродуктов производителя нефтепродуктов"
отчетный период ____ месяц 20__ года
Индекс: ДОН производителя 1
Периодичность: ежемесячная
Представляют: юридические лица, структурные подразделения юридического лица (филиалы и представительства), осуществляющие производство нефтепродуктов
Куда представляется: в органы государственных доходов
Срок представления: не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным
Примечание: пояснение по заполнению декларации приведено в Правилах представления и составления деклараций по обороту нефтепродуктов согласно приложению 1 к настоящему приказу.
Декларация по обороту нефтепродуктов
"Баланс оборота нефтепродуктов производителя нефтепродуктов"
ИИН/БИН
Наименование
Отчетный период месяц год
Код органа государственных доходов
№ п/п
ПИН-код нефтепродукта
Остаток на начало отчетного периода
Произведено, в том числе из давальческого сырья
Отгружено поставщикам нефти (сырья)
Реализовано (отгружено) производителем
Порча, утрата
Потери в пределах норм
Возврат продукции
Остаток на конец отчетного периода
Всего
индивидуальным предпринимателям и юридическим лицам для дальнейшей реализации
структурным подразделениям
по внутреннему перемещению
физическим и юридическим лицам для их собственных нужд (конечному потребителю)
использовано на собственные нужды
на экспорт
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Итого по бензину
Итого по дизельному топливу
Итого по авиационному топливу
Итого по мазуту
Руководитель
Главный бухгалтер
Приложение
к форме декларации по обороту нефтепродуктов
"Баланс оборота нефтепродуктов
производителя нефтепродуктов"
Сведения по сырью
ИИН/БИН
Наименование
Отчетный период месяц год
Код органа государственных доходов
№ п/п
ИИН/БИН поставщика сырья
Наименование поставщика сырья
Резидент/ Нерезидент
Вид сырья
Остаток на начало отчетного периода
Поступило сырья
Вовлеченные осадки
Переработано
Реализовано собственного сырья
Возврат давальческого сырья
Порча, утрата сырья
Потери в пределах норм
Остаток на конец отчетного периода
Всего
собственного сырья
давальческого сырья
Всего
собственного сырья
давальческого сырья
Всего
собственного сырья
давальческого сырья
Всего
собственного сырья
давальческого сырья
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Итого
Руководитель
Главный бухгалтер
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 7 сентября 2017 года № 545
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2015 года № 119
Форма, предназначенная
для сбора административных данных
Декларация по обороту нефтепродуктов
"Баланс оборота нефтепродуктов оптового поставщика и (или) розничного
реализатора нефтепродуктов с баз нефтепродуктов (резервуаров)"
отчетный период ____ месяц 20__ года
Индекс: ДОН резервуары 2
Периодичность: ежемесячная
Представляют: индивидуальные предприниматели и юридические лица, осуществляющие оптовую и (или) розничную реализацию нефтепродуктов с баз нефтепродуктов (резервуаров), за исключением структурных подразделений юридического лица (филиалы и представительства)
Куда представляется: в органы государственных доходов
Срок представления: не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным
Примечание: пояснение по заполнению декларации приведено в Правилах представления и составления деклараций по обороту нефтепродуктов согласно приложению 1 к настоящему приказу.
Декларация по обороту нефтепродуктов
"Баланс оборота нефтепродуктов оптового поставщика и (или)
розничного реализатора нефтепродуктов с баз нефтепродуктов (резервуаров)"
ИИН/БИН
Наименование
Отчетный период месяц год
Код органа государственных доходов
№ п/п
ПИН-код нефтепродукта
Остаток на начало отчетного периода
Поступило нефтепродуктов для реализации
Возврат продукции от получателей
Реализовано (отгружено)
Возврат продукции поставщикам
Порча, утрата
Потери в пределах норм
Отгружено на переработку (компаундирование)
Остаток на конец отчетного периода
Всего
от производителя
от индивидуальных предпринимателей и юридических лиц
по внутреннему перемещению
от структурных подразделений
по импорту
Всего
индивидуальным предпринимателям и юридическим лицам для дальнейшей реализации
физическим и юридическим лицам для их собственных нужд (конечному потребителю)
использовано на собственные нужды
по внутреннему перемещению
на экспорт
структурным подразделениям
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Итого по бензину
Итого по дизельному топливу
Итого по авиационному топливу
Итого по мазуту
Индивидуальный предприниматель
Руководитель
Главный бухгалтер
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 7 сентября 2017 года № 545
Приложение 4
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2015 года № 119
Форма, предназначенная
для сбора административных данных
Декларация по обороту нефтепродуктов
"Баланс оборота нефтепродуктов структурного подразделения
оптового поставщика и (или) розничного реализатора нефтепродуктов
с баз нефтепродуктов (резервуаров)"
отчетный период ____ месяц 20__ года
Индекс: ДОН структурного 3
Периодичность: ежемесячная
Представляют: структурные подразделения юридического лица (филиалы и представительства), осуществляющие оптовую и (или) розничную реализацию нефтепродуктов с баз нефтепродуктов (резервуаров)
Куда представляется: в органы государственных доходов
Срок представления: не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным
Примечание: пояснение по заполнению декларации приведено в Правилах представления и составления деклараций по обороту нефтепродуктов согласно приложению 1 к настоящему приказу.
Декларация по обороту нефтепродуктов
"Баланс оборота нефтепродуктов структурного подразделения
оптового поставщика и (или) розничного реализатора нефтепродуктов
с баз нефтепродуктов (резервуаров)"
БИН
Наименование
Отчетный период месяц год
БИН структурного подразделения
Наименование структурного подразделения
Код органа государственных доходов
№ п/п
ПИН-код нефтепродукта
Остаток на начало отчетного периода
Поступило нефтепродуктов для реализации
Возврат продукции от получателей
Реализовано (отгружено)
Возврат продукции поставщикам
Порча, утрата
Потери в пределах норм
Отгружено на переработку (компаундирование)
Остаток на конец отчетного периода
Всего
от производителя
от индивидуальных предпринимателей и юридических лиц
по внутреннему перемещению
от головного предприятия
от структурных подразделений головного предприятия
по импорту
Всего
индивидуальным предпринимателям и юридическим лицам для дальнейшей реализации
физическим и юридическим лицам для их собственных нужд (конечному потребителю)
использовано на собственные нужды
по внутреннему перемещению
на экспорт
головному предприятию
структурным подразделениям головного предприятия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Итого по бензину
Итого по дизельному топливу
Итого по авиационному топливу
Итого по мазуту
Руководитель
Главный бухгалтер
Приложение 4
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 7 сентября 2017 года № 545
Приложение 5
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 24 февраля 2015 года № 119
Форма, предназначенная
для сбора административных данных
Декларация по обороту нефтепродуктов
"Баланс оборота нефтепродуктов розничного реализатора
нефтепродуктов с автозаправочной станции"
отчетный период ____ месяц 20__ года
Индекс: ДОН АЗС 4
Периодичность: ежемесячная
Представляют: индивидуальные предприниматели и юридические лица, структурные подразделения юридического лица (филиалы и представительства), осуществляющие розничную реализацию нефтепродуктов с автозаправочных станций
Куда представляется: в органы государственных доходов
Срок представления: не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным
Примечание: пояснение по заполнению декларации приведено в Правилах представления и составления деклараций по обороту нефтепродуктов согласно приложению 1 к настоящему приказу.
Декларация по обороту нефтепродуктов
"Баланс оборота нефтепродуктов розничного реализатора
нефтепродуктов с автозаправочной станции"
ИИН/БИН
Наименование
Отчетный период месяц год
БИН структурного подразделения
Наименование структурного подразделения
Код органа государственных доходов
№ п/п
ПИН-код нефтепродукта
Остаток на начало отчетного периода
Поступило
Реализовано
Использовано на собственные производственные нужды
Передано по внутреннему перемещению
Порча, утрата
Потери в пределах норм
Остаток на конец отчетного периода
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Итого по бензину
Итого по дизельному топливу
Итого по авиационному топливу
Итого по мазуту
Индивидуальный предприниматель / ____________
(Ф.И.О. (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)) (подпись)
Руководитель / ___________
(Ф.И.О. (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)) (подпись)
Главный бухгалтер / ____________
(Ф.И.О. (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)) (подпись)
Дата приема декларации ____________________________ / ____________
( Ф.И.О. (если оно указано в документе, удостоверяющем (подпись)
личность) должностного лица, принявшего декларацию)
Дата почтового штемпеля (заполняется в случае предоставления декларации по почте)

"Мұнай өнімдерінің айналымы жөніндегі декларациялардың нысандарын, оларды ұсыну және жасау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 119 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 7 қыркүйектегі № 545 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 28 қыркүйекте № 15779 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мұнай өнімдерінің айналымы жөніндегі декларациялардың нысандарын, оларды ұсыну және жасау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 119 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10582 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық–құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 6 сәуірде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы" 2011 жылғы 20 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 9) тармақшасына және "Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
2, 3, 4, 5-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдануын;
3) осы бұйрықтың көшірмесін мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы
_____________ Н. Айдапкелов
2017 жылғы 8 қыркүйек
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2017 жылғы 7 қыркүйектегі
№ 545 бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2017 жылғы 24 ақпандағы
№ 119 бұйрығына 2-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
"Мұнай өнімдерін өндірушінің мұнай өнімдері айналымының теңгерімі"
мұнай өнімдерінің айналымы жөніндегі декларация
есепті кезең 20___ жылғы ______ айы
Индексі: өндірушінің МӨАД 1
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатындар: мұнай өнімдерін өндіруді жүзеге асыратын заңды тұлғалар, заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелері (филиалдары мен өкілдіктері)
Қайда ұсынылады: мемлекеттік кірістер органдарына
Ұсыну мерзімі: есептіден кейінгі айдың 20 күніне кешіктірмей
Ескертпе: декларацияны толтыру бойынша түсіндірме осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес Мұнай өнімдерінің айналымы жөніндегі декларацияларды ұсыну және жасау қағидаларында келтірілген.
"Мұнай өнімдерін өндірушінің мұнай өнімдері айналымының теңгерімі"
мұнай өнімдерінің айналымы жөніндегі декларация
ЖСН/БСН
Атауы
Есепті кезең ________ ай _____ жыл
Мемлекеттік кірістер органының коды
р/с
Мұнай өнімінің ДСН-коды
Есепті кезеңінің басындағы қалдығы
Өндірілді, оның ішінде алысберіс шикізатынан
Мұнай (шикізат) жеткізушіге тиеп жөнелтілді
Өндірушінің сатқаны (тиеп жөнелткені)
Бұзылған, жоғалған
Нормалар шегіндегі шығындар
Өнімді қайтару
Есепті кезеңнің соңындағы қалдығы
Барлығы
дара кәсіпкерлерге және заңды тұлғаларға ары қарай сату үшін
құрылымдық бөлімшелерге
ішкі орын ауыстыру бойынша
жеке және заңды тұлғаларға (соңғы тұтынушы) олардың жеке қажеттіліктері үшін
өз қажеттіліктеріне пайдаланылды
экспортқа
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Бензин бойынша жиыны
Дизель отыны бойынша жиыны
Авиациялық отын бойынша жиыны
Мазут бойынша жиыны
Басшысы
Бас бухгалтер
"Мұнай өнімдерін өндірушінің
мұнай өнімдері айналымының
теңгерімі" мұнай өнімдерінің
айналымы жөніндегі декларация
нысанына
қосымша
Шикізат бойынша мәліметтері
ЖСН/БСН
Атауы
Есепті кезең ________ ай _____ жыл
Мемлекеттік кірістер органының коды
№ р/с
Шикізат жеткізушінің ЖСН/БСН
Шикізат жеткізушінің атауы
Резидент/ Резидент емес
Шикізат түрі
Есепті кезеңінің басындағы қалдығы
Шикізат келіп түсті
Қосылған тұнбалар
Қайта өңделді
Өз шикізаты сатылды
Алыс-беріс шикізатын қайтару
Шикізаттың бүлінуі
Нормалар шегіндегі шығындар
Есепті кезеңнің соңындағы қалдығы
Барлығы
өз шикізаты
алыс-беріс шикізаты
Барлығы
өз шикізаты
алыс-беріс шикізаты
Барлығы
өз шикізаты
алыс-беріс шикізаты
Барлығы
өз шикізаты
алыс-беріс шикізаты
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Жиыны
Басшысы
Бас бухгалтер
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2017 жылғы 7 қыркүйектегі
№ 545 бұйрығына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2017 жылғы 24 ақпандағы
№ 119 бұйрығына 3-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
"Мұнай өнімдерін мұнай өнімдері базаларынан (резервуарлар) көтерме саудада
беруші және (немесе) бөлшек саудада сатушының мұнай өнімдерінің айналымы теңгерімі" мұнай өнімдерінің айналымы жөніндегі декларация
есепті кезең 20___ жылғы ______ айы
Индексі: резервуарлардың МӨАД 2
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатындар: заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелерін (филиалдары мен өкілдіктері) қоспағанда, мұнай өнімдері базаларынан (резервуарлар) мұнай өнімдерін көтерме және (немесе) бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер және заңды тұлғалар
Қайда ұсынылады: мемлекеттік кірістер органдарына
Ұсыну мерзімі: есептіден кейінгі айдың 20 күніне кешіктірмей
Ескертпе: декларацияны толтыру бойынша түсіндірме осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес Мұнай өнімдерінің айналымы жөніндегі декларацияларды ұсыну және жасау қағидаларында келтірілген.
"Мұнай өнімдерін мұнай өнімдері базаларынан (резервуарлар) көтерме саудада беруші және (немесе) бөлшек саудада сатушының мұнай өнімдерінің айналымы теңгерімі" мұнай өнімдерінің айналымы жөніндегі декларация
ЖСН/БСН
Атауы
Есепті кезең ________ ай _____ жыл
Мемлекеттік кірістер органының коды
№ р/с
Мұнай өнімінің ДСН-коды
Есепті кезеңінің басындағы қалдығы
Сату үшін мұнай өнімдері келіп түсті
Алушылардан өнімдерді қайтару
Өткізілді (тиеп жөнелтілді)
Жеткізушілерге өнімді қайтару
Бүлінгені, жоғалғаны
Нормалар шегіндегі шығыны
Қайта өңдеуге (компаундирлеуге) тиеп жөнелтілді
Есепті кезеңнің соңындағы қалдығы
Барлығы
өндірушіден
дара кәсіпкерлерінен және заңды тұлғаларынан
ішкі орын ауыстыру бойынша
құрылымдық бөлімшелерінен
импорт бойынша
Барлығы
дара кәсіпкерлерге және заңды тұлғаларға ары қарай сату үшін
жеке және заңды тұлғаларға, олардың жеке қажеттіліктері үшін (соңғы тұтынушыға)
жеке қажеттіліктеріне пайдаланылды
ішкі орын ауыстыру бойынша
экспортқа
құрылымдық бөлімшелеріне
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Бензин бойынша жиыны
Дизель отыны бойынша жиыны
Авиациялық отын бойынша жиыны
Мазут бойынша жиыны
Дара кәсіпкер
Басшысы
Бас бухгалтер
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2017 жылғы 7 қыркүйектегі
№ 545 бұйрығына 3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2017 жылғы 24 ақпандағы
№ 119 бұйрығына 4-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
"Мұнай өнімдерін мұнай өнімдері базаларынан (резервуарлар) көтерме саудада беруші және (немесе) бөлшек саудада сатушының құрылымдық бөлімшесінің мұнай өнімдерінің айналымы теңгерімі" мұнай өнімдерінің айналымы жөніндегі декларация
есепті кезең 20___ жылғы ______ айы
Индексі: құрылымдық МӨАД 3
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатындар: мұнай өнімдері базаларынан (резервуарлар) мұнай өнімдерін көтерме және (немесе) бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелері (филиалдары мен өкілдіктері)
Қайда ұсынылады: мемлекеттік кірістер органдарына
Ұсыну мерзімі: есептіден кейінгі айдың 20 күніне кешіктірмей
Ескертпе: декларацияны толтыру бойынша түсіндірме осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес Мұнай өнімдерінің айналымы жөніндегі декларацияларды ұсыну және жасау қағидаларында келтірілген.
"Мұнай өнімдерін мұнай өнімдері базаларынан (резервуарлар) көтерме саудада беруші және (немесе) бөлшек саудада сатушының құрылымдық бөлімшесінің мұнай өнімдерінің айналымы теңгерімі" мұнай өнімдерінің айналымы жөніндегі декларация
БСН
Атауы
Есепті кезең ________ ай _____ жыл
Құрылымдық бөлімшенің БСН
Құрылымдық бөлімшенің атауы
Мемлекеттік кірістер органының коды
№ р/с
Мұнай өнімінің ДСН-коды
Есепті кезеңінің басындағы қалдығы
Сату үшін мұнай өнімдері келіп түсті
Алушылардан өнімдерді қайтару
Өткізілді (тиеп жөнелтілді)
Жеткізушілерге өнімді қайтару
Бүлінгені, жоғалғаны
Нормалар шегіндегі шығыны
Қайта өңдеуге (компаундирлеуге) тиеп жөнелтілді
Есепті кезеңнің соңындағы қалдығы
Барлығы
өндірушіден
дара кәсіпкерлерінен және заңды тұлғаларынан
ішкі орынауыстыру бойынша
бас кәсіпорыннан
бас кәсіпорынның құрылымдық бөлімшелерінен
импорт бойынша
Барлығы
дара кәсіпкерлерге және заңды тұлғаларға ары қарай сату үшін
жеке және заңды тұлғаларға, олардың жеке қажеттіліктері үшін (соңғы тұтынушыға)
жеке қажеттіліктеріне пайдаланылды
ішкі орын ауыстыру бойынша
экспортқа
бас кәсіпорынға
бас кәсіпорынның құрылымдық бөлімшелеріне
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Бензин бойынша жиыны
Дизель отыны бойынша жиыны
Авиациялық отын бойынша жиыны
Мазут бойынша жиыны
Басшысы
Бас бухгалтер
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2017 жылғы 7 қыркүйектегі
№ 545 бұйрығына 4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2017 жылғы 24 ақпандағы
№ 119 бұйрығына 5-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
"Автожанармай құю станциясынан мұнай өнімдерін бөлшек саудада сатушының мұнай өнімдерінің айналымы теңгерімі" мұнай өнімдерінің айналымы жөніндегі декларация
есепті кезең 20___ жылғы ______ айы
Индексі: АҚС МӨАД 4
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатындар: мұнай өнімдерін автожанармай құю станциясынан бөлшек саудада сатуды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер және заңды тұлғалар, заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшелері (филиалдары мен өкілдіктері)
Қайда ұсынылады: мемлекеттік кірістер органдарына
Ұсыну мерзімі: есептіден кейінгі айдың 20 күніне кешіктірмей
Ескертпе: декларацияны толтыру бойынша түсіндірме осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес Мұнай өнімдерінің айналымы жөніндегі декларацияларды ұсыну және жасау қағидаларында келтірілген.
"Автожанармай құю станциясынан мұнай өнімдерін бөлшек саудада сатушының мұнай өнімдерінің айналымы теңгерімі" мұнай өнімдерінің айналымы жөніндегі декларация
ЖСН/БСН
Атауы
Есепті кезең ________ ай _____ жыл
Құрылымдық бөлімшенің БСН
Құрылымдық бөлімшенің атауы
Мемлекеттік кірістер органының коды
№ п/п
Мұнай өнімінің ДСН-коды
Есепті кезеңінің басындағы қалдығы
Келіп түсті
Өткізілді
Жеке қажеттіліктеріне пайдаланылды
Ішкі орын ауыстыру бойынша жіберілді
Бүлінгені, жоғалғаны
Нормалар шегіндегі шығындар
Есепті кезеңнің соңындағы қалдығы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Бензин бойынша жиыны
Дизель отыны бойынша жиыны
Авиациялық отын бойынша жиыны
Мазут бойынша жиыны
Дара кәсіпкер _______________________________________________________ / ___________
(Т.А.Ә. (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе))       (қолы)
Басшысы __________________________________________________________ / ____________
(Т.А.Ә. (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе))       (қолы)
Бас бухгалтер _____________________________________________________ / _____________
(Т.А.Ә. (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе))       (қолы)
Декларация қабылданған күн __________________
__________________________________________________________________ / _____________
(Декларацияны қабылдаған лауазымды тұлғаның Т.А.Ә. (егер ол жеке басын       (қолы)
куәландыратын құжатта көрсетілсе))
Пошта штемпелінің күні (декларация поштамен ұсынылған жағдайда толтырылады)