О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 8 сентября 2014 года № 06-1499 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан"
Постановление акимата города Астаны от 2 июня 2017 года № 104-1155. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 7 июня 2017 года № 1107. Утратило силу постановлением акимата города Нур-Султана от 30 июля 2020 года № 01-1495 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Нур-Султана от 30.07.2020 № 01-1495 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 8 сентября 2014 года № 06-1499 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 841, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 11 сентября 2014 года № 102 (3159), "Вечерняя Астана" от 11 сентября 2014 года № 101 (3177) следующие изменения:
приложения 1, 2 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Возложить на руководителя Государственного учреждения "Управление внутренней политики города Астаны" направление копии настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции, в печатном и электронном виде для официального опубликования в периодических печатных изданиях и в Информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан, и размещение на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны А. Исекешев
СОГЛАСОВАНО
Председатель городской
избирательной комиссии
города Астаны
_______________________ И. Жалбиров
"___" ___________ 2017 года
Приложение 1
к постановлению акимата города Астаны
от 2 июня 2017 года № 104-1155
Приложение 1
к постановлению акимата города Астаны
от 8 сентября 2014 года № 06-1499
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Сената Парламента
Республики Казахстан
№ п/п
Месторасположение агитационного печатного материала
по району "Алматы"
1.
Улица Қажымұқана, № 6, район торгового дома "Орбита"
по району "Есиль"
2.
Водно-зеленый бульвар, район пешеходного перехода до улицы Ақмешіт (площадь у монумента "Бәйтерек")
по району "Сарыарка"
3.
Улица Кенесары, № 32, район концертного зала "Астана"
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны
от 2 июня 2017 года № 104-1155
Приложение 2
к постановлению акимата города Астаны
от 8 сентября 2014 года № 06-1499
Помещения, предоставляемые кандидатам в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан для проведения встреч с избирателями
№ п/п
Местонахождение помещения
по району "Алматы"
1.

"Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін орынжайлар беру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 06-1499 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 2 маусымдағы № 104-1155 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 маусымда № 1107 болып тіркелді. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 30 шiлдедегi № 01-1495 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 30.07.2020 № 01-1495 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 28-бабына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін орынжайлар беру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 06-1499 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 841 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № 102 (3159) "Астана ақшамы", 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № 101 (3177) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулыға 1, 2-қосымшалар осы қаулыға 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Астана қаласының Ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркегеннен кейін оның көшірмесін мерзiмдi баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялау, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жазба және электрондық түрде жолдау және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Астана қаласының әкімі Ә. Исекешев
КЕЛІСІЛДІ
Астана қаласы қалалық
сайлау комиссиясының төрағасы
__________________И. Жалбыров
2017 жылғы "__"______________
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 2 маусымдағы
№ 104-1155 қаулысына
1-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 06-1499 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Р/с
Үгіт-насихат баспа материалын орналастыру орны
"Алматы" ауданы бойынша
1.
Қажымұқан көшесі, № 6, "Орбита" сауда үйінің ауданы
"Есіл" ауданы бойынша
2.
Сулы-жасыл желекжол, Ақмешіт көшесіне дейін жаяу жүргіншілер өтпе жолының ауданы ("Бәйтерек" монументі алаңы)
"Сарыарқа" ауданы бойынша
3.
Кенесары көшесі, № 32, "Астана" концерт залының ауданы
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 2 маусымдағы
№ 104-1155 қаулысына
2-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 06-1499 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін берілетін орынжайлар
Р/с
Орынжайдың орналасқан жері
"Алматы" ауданы бойынша
1.

Улица Күйші Дина, № 6, актовый зал Коммунального государственного учреждения "Школа-лицей "Қазғарыш" № 50 имени Райымбека батыра" акимата города Астаны
по району "Есиль"
2.
Улица Т. Рысқұлова, № 6, актовый зал Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 2" акимата города Астаны
по району "Сарыарка"
3.
Проспект Сарыарқа, № 33, актовый зал акционерного общества "Медицинский университет Астана"

Күйші Дина көшесі, № 6, Астана қаласы әкімдігінің "Райымбек батыр атындағы № 50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
"Есіл" ауданы бойынша
2.
Т. Рысқұлов көшесі, № 6, Астана қаласы әкімдігінің "№ 2 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының акт залы
"Сарыарқа" ауданы бойынша
3.
Сарыарқа даңғылы, № 33, "Астана медицина университеті" акционерлік қоғамының акт залы