О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Актобе
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 12 декабря 2017 года № 247. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 декабря 2017 года № 5766
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Актобе согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Секретарь маслихата города Актобе
А. Утегенов С. Шынтасова
Приложение к решению № 247 маслихата города Актобе от "12" декабря 2017 года
Перечень признанных утратившими силу решений маслихата города Актобе
1) Решение маслихата города Актобе от 28 июля 2010 года № 265 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Актобе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-140, опубликованное 21 сентября 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");
2) Решение маслихата города Актобе от 22 июля 2011 года № 369 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 28 июля 2010 года № 265 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Актобе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-158, опубликованное 23 августа 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");
3) Решение маслихата города Актобе от 29 сентября 2012 года № 67 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 28 июля 2010 года № 265 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Актобе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3425, опубликованное 06 декабря 2012 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");
4) Решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2013 года № 190 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 28 июля 2010 года № 265 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Актобе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3723, опубликованное 09 января 2014 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");

Ақтөбе қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 247 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 желтоқсанда № 5766 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
Ақтөбе қалалықмәслихатының хатшысы
А. Өтегенов С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы "12" желтоқсандағы № 247 шешіміне қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған актілерінің тізбесі
1) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 28 шілдедегі № 265 "Ақтөбе қаласында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-140 болып тіркелген, 2010 жылғы 21 қыркүйекте "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешімі;
2) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 22 шілдедегі № 369 "Ақтөбе қаласында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Ережесін бекіту туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 28 шілдедегі № 265 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-158 болып тіркелген, 2011 жылғы 23 тамызда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешімі;
3) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 29 қыркүйектегі № 67 "Ақтөбе қаласында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Ережесін бекіту туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 28 шілдедегі № 265 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3425 болып тіркелген, 2012 жылғы 06 желтоқсанда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешімі;
4) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 190 "Ақтөбе қаласында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Ережесін бекіту туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 28 шілдедегі № 265 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3723 болып тіркелген, 2014 жылғы 09 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған ) шешімі;

5) Решение маслихата города Актобе от 10 июня 2015 года № 337 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 28 июля 2010 года № 265 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Актобе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4423, опубликованное 16 июля 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").

5) Ақтөбе қалалық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 337 "Ақтөбе қаласында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Ережесін бекіту туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 28 шілдедегі № 265 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4423 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешімі.