О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Текели
Постановление акимата города Текели Алматинской области от 27 января 2017 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 февраля 2017 года № 4097
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Текели ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.оПризнать утратившими силу некоторые постановления акимата города Текели согласно приложению к настоящему постановлению.
2.лКонтрольлзадисполнениемднастоящеголпостановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Текели" А. Муханова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Текели Б. Унербаев
Приложение к постановлению акимата города Текели от 27 января 2017 года № 22
Перечень некоторых постановлений акимата города Текели признаваемых утратившими силу
1. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима города Текели" от 11 июня 2015 года № 157 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3282, опубликован 24 июля 2015 года в газете "Текели тынысы").
2. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования города Текели" от 18 июня 2015 года № 158 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3304, опубликован 31 июля 2015 года в газете "Текели тынысы").
3. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии города Текели" от 26 июня 2015 года № 171 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3308, опубликован 21 августа 2015 года в газете "Текели тынысы").
4. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства города Текели" от 26 июня 2015 года № 172 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3320, опубликован 28 августа 2015 года в газете "Текели тынысы").
5. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел строительства города Текели" от 26 июня 2015 года № 174 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3311, опубликован 28 августа 2015 года в газете "Текели тынысы").
6. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел предпринимательства города Текели" от 26 июня 2015 года № 175 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3309, опубликован 14 августа 2015 года в газете "Текели тынысы").

Текелі қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 22 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 17 ақпанда № 4097 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Текелі қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Текелі қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Текелі қаласының әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы А. Мұхановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қаласының әкімі Б. Өнербаев
Текелі қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қаңтар № 22 қаулысына қосымша
Текелі қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Текелі қаласының әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 11 маусымдағы № 157 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3282 тіркелген, "Текелі тынысы" газетінде 2015 жылдың 24 шілдесінде жарияланған).
2. "Текелі қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 18 маусымдағы № 158 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3304 тіркелген, "Текелі тынысы" газетінде 2015 жылдың 31 шілдесінде жарияланған).
3. "Текелі қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 26 маусымдағы № 171 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3308 тіркелген, "Текелі тынысы" газетінде 2015 жылдың 21 тамызында жарияланған).
4. "Текелі қаласының ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 26 маусымдағы № 172 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3320 тіркелген, "Текелі тынысы" газетінде 2015 жылдың 28 тамызында жарияланған).
5. "Текелі қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 26 маусымдағы № 174 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3311 тіркелген, "Текелі тынысы" газетінде 2015 жылдың 28 тамызында жарияланған).
6. "Текелі қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 26 маусымдағы № 175 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3309 тіркелген, "Текелі тынысы" газетінде 2015 жылдың 14 тамызында жарияланған).

7. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел архитектуры и градостроительства города Текели" от 26 июня 2015 года № 177 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3310, опубликован 28 августа 2015 года в газете "Текели тынысы").
8. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел земельных отношений города Текели" от 26 июня 2015 года № 178 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3315, опубликован 4 сентября 2015 года в газете "Текели тынысы").
9. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Текели" от 26 июня 2015 года № 180 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3319, опубликован 21 августа 2015 года в газете "Текели тынысы").
10. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Текели" от 26 июня 2015 года № 182 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3314, опубликован 21 августа 2015 года в газете "Текели тынысы").
11. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел внутренней политики города Текели" от 2 июля 2015 года № 183 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3302, опубликован 31 июля 2015 года в газете "Текели тынысы").
12. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел финансов города Текели" от 10 июля 2015 года № 191 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3341, опубликован 11 сентября 2015 года в газете "Текели тынысы").
13. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Текели" от 10 июля 2015 года № 210 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3339, опубликован 4 сентября 2015 года в газете "Текели тынысы").
14. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков города Текели" от 30 июля 2015 года № 226 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3390, опубликован 24 сентября 2015 года в газете "Текели тынысы").
15. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта города Текели" от 30 июля 2015 года № 227 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3389, опубликован 18 сентября 2015 года в газете "Текели тынысы").

7. "Текелі қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 26 маусымдағы № 177 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3310 тіркелген, "Текелі тынысы" газетінде 2015 жылдың 28 тамызында жарияланған).
8. "Текелі қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 26 маусымдағы № 178 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3315 тіркелген, "Текелі тынысы" газетінде 2015 жылдың 4 қыркүйегінде жарияланған).
9. "Текелі қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 26 маусымдағы № 180 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3319 тіркелген, "Текелі тынысы" газетінде 2015 жылдың 21 тамызында жарияланған).
10. "Текелі қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 26 маусымдағы № 182 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3314 тіркелген, "Текелі тынысы" газетінде 2015 жылдың 21 тамызында жарияланған).
11. "Текелі қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 2 шілдедегі № 183 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3302 тіркелген, "Текелі тынысы" газетінде 2015 жылдың 31 шілдесінде жарияланған).
12. "Текелі қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 10 шілдедегі № 191 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3341 тіркелген, "Текелі тынысы" газетінде 2015 жылдың 11 қыркүйегінде жарияланған).
13. "Текелі қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 10 шілдедегі № 210 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3339 тіркелген, "Текелі тынысы" газетінде 2015 жылдың 4 қыркүйегінде жарияланған).
14. "Текелі қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 30 шілдедегі № 226 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3390 тіркелген, "Текелі тынысы" газетінде 2015 жылдың 24 қыркүйегінде жарияланған).
15. "Текелі қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 30 шілдедегі № 227 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3389 тіркелген, "Текелі тынысы" газетінде 2015 жылдың 18 қыркүйегінде жарияланған).

16. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Рудничного сельского округа города Текели" от 17 августа 2015 года № 252 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3451, опубликован 9 октября 2015 года в газете "Текели тынысы").
17. "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования города Текели" от 25 сентября 2015 года № 274 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3511, опубликован 20 ноября 2015 года в газете "Текели тынысы").

16. "Текелі қаласы Рудничный ауылдық округінің әкім аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 17 тамыздағы № 252 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3451 тіркелген, "Текелі тынысы" газетінде 2015 жылдың 9 қазанында жарияланған).
17."Текелі қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 274 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3511 тіркелген, "Текелі тынысы" газетінде 2015 жылдың 20 қарашасында жарияланған).